apdovanojimas-ironwings

Apdovanojimai, diplomai, medaliai, statulėlės, plaketės

Apdovanojimai, diplomai, medaliai, statulėlės, plaketės

    Kiekvienam malonu būti įvertintam savo veikloje. Įvertinimas skatina stengtis ir tobulėti. Simboliškos padėkos už darbą, darbo rezultatų įvertinimas dažnai yra teikiamas darbuotojams. Tai skatina sveiką konkurenciją tarp darbuotojų ir padidina įmonės darbo našumą. Dažniausiai yra teikiamos padėkos už didžiausią darbo našumą mėnesio, ketvirčio ar metų laikotarpyje. Tai paprastai būna padėkos, kurias darbuotojas gali laikyti visiems matomoje vietoje – ant savo darbo stalo, ant savo kabineto sienos ir panašiai. Populiaru tokias padėkas graviruoti ant metalinių lentelių, pritvirtintų prie medinio pagrindo ir kabinamų ant sienų kaip diplomai. Analogiški diplomai yra teikiami darbuotojams už tam tikrus pasiekimus savo darbo srityje, kvalifikacijos kėlimą. Kita apdovanojimo forma – tai įvairių formų stikliniai trofėjai, kuriuose graviruojamas darbuotojo vardas, nominacija ir įmonės pavadinimas. Kitas, kiek retesnis variantas – graviruoti medaliai.

apdovanojimas-sparnai

    Panašaus tipo apdovanojimai būna teikiami žmonėms už tam tikrus pasiekimus jų karjeroje, kūryboje, gyvenime. Tokios padėkos taip pat būna simbolinės, turinčios tikslą pastebėti ir viešai pagerbti nusipelniusio žmogaus pasiekimus. Taigi šiam tikslui naudojos graviruotos plaketės arba stikliniai, metaliniai, mediniai apdovanojimai, dažnai savo išvaizda, forma susiję su atitinkama apdovanojimo turinio tema.

    Teminiai apdovanojimai yra ypač paklausūs konkursams skirtuose renginiuose, jie būna labai įvairūs, originalūs savo forma bei medžiagomis iš kurių yra gaminami. Tarkime technolginių inovacijų renginyje galime išvysti 3D printeriu atspausdintą robotą su išgraviruota nominacija ant jo pjedestalo. Šaudymo iš lanko konkurse gamime pamatyti sunkius medžio masyvus su išgraviruotais laimėtojui skirtais žodžiais. Maisto gaminimo konkurse galime nustebti išvydę graviruotus samčius, pjaustymo lenteles, peilius ir panašius daiktus. Taip pat nuostabiai ir subtiliai atrodo pjauti lazeriu iš masyvaus organinio stiklo apdovanojimai, galintys būti pačių įvairiausių formų, vienetiniai ir unikalūs apdovanojimai.

originaliu-medaliu-gamyba nestandartiniai medaliai

   Sportinio pobūdžio rungtyse ir varžybose populiariausi vis dar išlieka medaliai bei taurės. Tačiau medaliai taip pat gali būti išskirtiniai savo dydžiu, medžiagiškumu bei forma. Jie gali būti pjaunami lazeriu iš faneros, akrilo, esančio pačių įvairiausių spalvų bei storių. Pati medalio forma lazerinės technologijos dėka gali būti labai įvairi, pritaikyta pačių varžybų tematikai, tarkime bėgimo varžyboms – sportbačio formos, teniso varžyboms – raketės formos ir panašiai.

    Lazerinė technologija suteikia apdovanojimų gamybai unikalumo ir originalumo galimybę, o tai yra ypač aktualu norint išsiskirti iš renginių gausoje esančių apdovanojimų.

Plačiau apie apdovanojimų gamybą > ČIA