padeka uz bendradarbiavima 5 metai imoneje

Padėkos | Nominacijos

Padėkos tėvams, padėkos vadovams, padėkos daktarams, įvairios nominacijos

 Padėkos ir nominacijos – tai būdas įvertinti žmogaus darbus, pastangas, jo asmenybę ar svarbą mums. Visiems malonu, kai jų pastangos pastebimos ir už jas padėkojama, tačiau žodžiai pasimiršta. Padėkos ir nominacijos – tai būdas įvertinti ir pagirti įamžinant padėkos žodžius ant tam tikro daikto. Tokiu būdu padėkos žodžiai yra ne tik nepamirštami, bet ir matomi kitų žmonių.

    Padėkos yra dovanojamos neeilinių švenčių metu. Tuoktuvių metu jaunieji, pradėdami savo naują bendrą gyvenimą ir atsiskirdami nuo tėvų, padėkoja šiems už tai jog juos išaugino, kad mylėjo ir atvedė iki šio svarbaus gyvenimo etapo. Padėkos žodžiai būna įamžinti išgraviruojant juos ant plaketės, stiklinio apdovanojimo, ant statulėlės, ant suvenyro, simboliškai atspindinčio vaiko užauginimą ir išleidimą į gyvenimą. Jaunieji taip pat padėkoja piršliams ar vestuvių liudininkams, kurie paprastai gana daug prisideda prie šventės organizavimo. Padėka liudininkams paprastai būna graviruojama ant praktiškesnio daikto, kurį šie galės panaudoti buityje: vyno butelis dėžutėje, prabangus padėklas, vaza ir pan. Neretai padėkojama ir kitiems svarbiems, dalyvavusiems jaunosios ar jaunojo gyvenime, žmonėms, tokiems kaip močiutės, seneliai, sesės ir broliai. Jiems parenkami kuklesni daiktai nei tėveliams ir trumpesnė padėka.

padeka dovana teveliams per vestuves
Padėka tėveliams

    Kita svarbi šventė, kurioje neapsieinama be padėkų – tai krikštynos. Kadangi vaikas dar per mažas, padėkas krikšto tėveliams jo vardu teikia vaiko tėvai. Krikštatėviams dėkojama už prisiimtą atsakomybę. Padėkos žodžiai ir net vaiko atvaizdas gali būti graviruojami ant dailiais rėmais papuošto veidrodžio, ant suvenyrams skirtos dėžutės, į kurią dar įdedamos ir kitos dovanos, ant tauraus gėrimo, kurį įpareigojama atidaryti tik drauge su vaiku, jam sulaukus pilnametystės. Taip pat populiaru yra graviruoti krikšto tėvelių pasižadėjimus ant plaketės.

padeka teveliams graviruotu tekstu
Plaketė padėka, nominacija

    Ant plaketės yra graviruojamos oficialios padėkos, tokios kaip padėka gydytojui ar ligoninės personalui, padėka verslo partneriui ar įmonei, mokytojui, nusipelniusiam asmeniui. Tokios plaketės yra graviruojamos ant metalizuotos lentelės, kuri savo ruožtu yra tvirtinama prie tvirto medinio pagrindo. Tokios plaketės yra skirtos eksponuoti ant sienos ir yra būdas padėkoti ne tik asmeniškai, bet ir viešai. Plaketės taip pat gali būti naudojamos kaip nominacijos už tam tikrus pasiekimus, pasižymėjimus profesinėje srityje. Tokiu būdu nusipelnęs asmuo yra viešai įverinamas.

Plačiau apie padėkas bei nominacijas > ČIA