Kuo ypatingas metalo graviravimas lazeriu?


 Savo klientams, klausiantiems, kuo ypatingas metalo graviravimas lazeriu, visų pirma, paminime tai, kad ant metalinių gaminių lengva perkelti užrašus, piešinius ar raštus. Tai atliekama naudojant lazerinį graviravimą – technologiją, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka plonytis lazerio spindulys. Kūrybingi mūsų įmonės meistrai ir dizaineriai pasiruošę realizuoti pačias netikėčiausias dizaino idėjas!

 Jeigu Jus domina, kokia bus lazerinio graviravimo ant metalinio paviršiaus kaina, susisiekite su mumis, užpildę svetainėje esančią užklausos formą. Mūsų vadybininkai su malonumu jums atsakys ir padės pasirinkti jūsų biudžetą atitinkantį variantą. Ir vis dėlto, prieš užsakant paslaugą, visada pravartu susipažinti su jos specifika. Taigi, toliau trumpai papasakosime apie patį lazerinio graviravimo procesą.


Kaip vyksta lazerinis metalinių paviršių graviravimas?


 Metalas – tai bene stabiliausiai graviruojama medžiaga. Tačiau puikią graviūros kokybę užtikrina ne vien pati medžiaga, bet ir itin preciziška lazerinio graviravimo technologija. Kaip vyksta lazerinis metalinių paviršių graviravimas? Pirmiausia, svarbu pabrėžti, kad lazeris lengvai apdoroja paviršius jų nedeformuodamas ir nepažeisdamas. Lydomas tik išorinis metalo sluoksnis, todėl pats gaminys nesideformuoja. Piešinys (raštas ar tekstas) įgraviruojamas giliai ir įgauna minimalų reljefą. Gilesnis reljefas sukuriamas kelis kartus pervedant lazeriu per graviruojamą sritį.

 Taigi metalo graviravimas lazeriu ypatingas savo išskirtiniu graviūrų tikslumu, jų kokybe. Na, o pati lazerinio graviravimo technologija tiek ištobulėjusi, kad praktiškai eliminuojama netikslumų, klaidų ar broko tikimybė, kas pasitaiko mechaninio graviravimo atveju. Be to, lazerinis graviravimas ant metalo pasižymi itin tiksliu smulkių detalių graviravimu, todėl yra tinkamas specifiniams, tikslumo ir preciziškumo reikalaujantiems užsakymams.


Kodėl verta užsakinėti metalo graviravimą „Gravidėjoje“?


 Klientams, klausiantiems, kodėl verta užsakinėti metalo graviravimą „Gravidėjoje“, pateikiame aibę argumentų. Visų pirma, esame apsirūpinę visu būtiniausių aukštųjų technologijų parku, taigi galime dirbti be tarpininkų. Tai leidžia mums pasiūlyti konkurencingas kainas ir būti visu šimtu procentų atsakingais už gaminių kokybę. Jau daugiau nei dešimtmetį dirbame personalizuotų ir reklamos gaminių lazerinio graviravimo ir pjaustymo lazeriu srityje.

 Sukaupta patirtis ir patenkinti klientai veda mus pirmyn ir leidžia pasiūlyti jums kokybiškus ir išskirtinius gaminius. Jeigu trokštate išgirsti dar keletą argumentų, pateiksime juos, kalbėdami iš techninės pusės:

  • Preciziškas įgyvendinimas

 Kaip jau trumpai užsiminėme, lazeriu graviruojant metalinius ir kitokius gaminius, nėra sąlyčio su paviršiumi, todėl jis nėra pažeidžiamas ar subraižomas;

lentele-vaiku-zaidimu-aikstele

  • Didelis apdorojimo greitis

 Tai ypač aktualu, jeigu užsakinėjate didesnius kiekius, juk didmeniniai užsakymai lazerinio graviravimo staklėms nėra iššūkis. Todėl mes graviruojame tiek didelius užsakymus, skirtus verslo partneriams, pavaldiniams ar darbo kolektyvams; tiek vienetinius projektus, personalizuotų dovanų idėjas, skirtas artimiesiems;

verslo-dovana-pinigu-laikiklis

  • Pagalba kuriant maketą

 Apsispręsti dėl graviruojamo teksto ar grafinio vaizdo padės vadybininkai, na, o maketuoti padės arba jūsų pradėtą projektą užbaigs (jeigu tam bus poreikis) mūsų įmonės dizaineris;

apdovanojimas-KFC

  • Metalo rūšių įvairovė

 Lazeriu graviruojame visus metalus: titaną, auksą, sidabrą, bronzą, plieną, grūdintą plieną, aliuminį ir kt. Nepaisant to, kad graviruojame visus metalus, tačiau yra tokie metalai kaip žalvaris, varis, alavas, kurie turi specifinių graviravimo niuansų, tad ketinant graviruoti ant šių medžiagų, derėtų pasikonsultuoti su mumis.

KTU-apdovanojimai

 Akivaizdu, kad rinktis lazerinį metalo graviravimą mūsų įmonėje naudinga. Todėl maloniai kviečiame pasižvalgyti ir tarp kitų mūsų darbų, pavyzdžiui, graviruotų apdovanojimų statulėlių.


Lazerinio graviravimo ant metalo pavyzdžiai


 Kadangi, kaip ir minėjome, metalas yra itin paklusni lazeriniam graviravimui medžiaga, galima graviruoti kone bet kokį objektą, pagamintą iš metalo. Tai gali būti:

  • Laikrodžiai. Graviruotas lazeriu laikrodis – puiki personalizuotos dovanos idėja, kurią graviruodami įamžinsite žodžius, kuriuos verta prisiminti;

rankinis laikrodis boss graviruotas teciui

  • Juvelyriniai dirbiniai. Graviruojame auksinius, sidabrinius juvelyrinius dirbinius, gaminius iš titano, paauksuotus bei pasidabruotus dirbinius.

metalo-graviravimas-auksas

  • Stalo įrankiai. Graviruojame stalo įrankius, šaukštus, šakutes, peilius ir kt.

vestuviu dovana graviruoti irankiai su seimos herbu

 

          Daugybė kitų metalinių gaminių: rašikliai, kompiuterinė technika, žiebtuvėlių graviravimas ir kt.

Taigi, atsakėme, kuo ypatingas metalo graviravimas lazeriu. Užsisakykite šią paslaugą internetu iš profesionalių rankų. Mūsų tikslas – jūsų idėjų įgyvendinimas!


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *