Kokios yra originalios dovanos vyrams Kalėdų proga?


 Atsakymas į klausimą, kokios yra originalios dovanos vyrams Kalėdų proga, yra nevienareikšmis. Tokie daiktai priklauso pačioms įvairiausioms dovanų grupėms. Tačiau šį kartą kviečiame atkreipti dėmesį į vieną ypatingą kategoriją – personalizuotas dovanas. Tai individualiai konkrečiam asmeniui pritaikytos dovanos, gaminamos, naudojantis lazerinėmis technologijomis. Ant tokių suvenyrų ar praktiškų dovanų kategorijai priskiriamų daiktų yra išgraviruojama tam tikra informacija ar grafiniai vaizdai, kurie paprastą daiktą paverčia unikaliu, skirtu konkrečiam asmeniui.

 O juk tokios ir yra svajonių dovanos! Pavyzdžiui, personalizuotas puodelis su užrašu: „Labas rytas, Brangusis“. Jūsų mylimas vyras ar vaikinas, gavęs iš jūsų rankų rytinį kavos puodelį su tokiu užrašu, tikrai tądien netruks ir jums suruošti malonią staigmeną. Na, o bosui pritiks suasmenintas puodelis su užrašu „Geriausias pasaulyje bosas“. Tokios dovanos nėra vien smagi staigmena. Tai šiltas ir jaukus dėmesio demonstravimas.

asmenine-dovana-puodelis-s-palinkejimu

 Ne ką prastesnė dovanos idėja Kalėdoms, tinkama daugeliui vyrų – medinė butelio dėžutė su viduje patalpintu mėgstamu dovanos gavėjo tauriuoju gėrimu. Tai labai puiki idėja, kai norisi dovanos su humoro atspalviu. Ant tokios medinės dėžutės galima lazeriu išpjaustyti grotas ir padabinti dovaną užrašu: „Išleisk mane!“. Tokia medinė butelio dėžutė taps puikiu akį traukiančiu suvenyru, kuris net suvartojus jos turinį, galės linksminti į namus užsukančius svečius.


Ką padovanoti vyrui, kuris viską turi?


 Šiais laikais išrinkti dovaną nėra taip paprasta, ypač, jeigu ieškote dovanos vyrui, kuris viską turi. Tokia situacija dažnai susiklosto ilgai kartu gyvenančioms poroms, kai jau būna išbandyta daugybė skirtingų dovanų variantų įvairiomis progomis. Net jeigu apsispręstumėte dovanoti tiesiog dovanų kuponą (galbūt ir nebloga idėja, nes viską turintis žmogus pats žino, ko jam labiausiai trūksta ir galėtų savarankiškai išsirinkti), galima tai padaryti įdomiau. Pavyzdžiui, įpakuojant dovanų kuponą į medinį pinigų vokelį. 

 Mūsų ekspertai pataria išmėginti dar vieną dovanos idėją vyrui, kuris viską turi. Tai gali būti smagus ir mielas stiklinis apdovanojimas „Šauniausiam vyrui“ ar pan. Nominacijas galima sugalvoti pačias įvairiausias. Graviruojame įvairius stiklinius ir organinio stiklo (plastiko) apdovanojimus, padėkas ir kitus atributus, todėl visada patarsime jums dėl medžiagų ir formų pasirinkimo. Taip pat sumaketuosime ir suderinsime jūsų projektą iki galutinio produkto pateikimo.

dovana bosui oskaras-vadovui

 Siekdami, kad jums būtų lengviau išsirinkti, pateikiame dar keletą patarimų, ką padovanoti vyrui, kuris viską turi:

  • Padovanokite stilingą aksesuarą. Tai gali būti graviruotas laikrodis ar sąsagos. Nors pastarosios vyrų garderobe toli gražu nėra privalomas atributas, tačiau dalykinių profesijų atstovai tikrai apsidžiaugs šia dovana, pabrėžiančia jų savininko stiliaus rafinuotumą;
  • Mūsų ekspertai taip pat pataria nepamiršti galanterijos kategorijai priskiriamų dovanų. Odinė piniginė – universali dovana, kurią jos gavėjas anksčiau ar vėliau tikrai ims naudoti (senoji piniginė kažkada nusidėvės ir norėsis naujos). Galite nedvejoti dėl mažėjančio grynųjų pinigų vartojimo, kas lyg ir byloja piniginės nenaudai. Šiuolaikiniai modeliai pritaikyti minimaliam kupiūrų skaičiui, koncentruojantis ties galimybe patalpinti į tokias pinigines daugiau banko ar nuolaidų kortelių.

 Tai anaiptol ne visos dovanų idėjos. Nemažai jų galite rasti šioje skiltyje. Tikimės, kad čia pateikiamos mintys suteiks įkvėpimo.


Naudingos dovanos vyrams


 Naudingos dovanos vyrams dažnai susijusios su dovanos gavėjo pomėgiais ar profesija. Taigi, jeigu siekiate nustebinti sau brangų stipriosios lyties atstovą, pamąstykite apie tokias naudingas dovanas, kaip graviruoti rašikliai, darbo knyga graviruotu odiniu viršeliu, graviruota USB atmintinė, informacinės lentelės ar dovanos bosui kaip šeimos „galvai”, arba lentelės kurios gali būti tvirtinamos prie kabineto durų ir pan.

zippo-su-nuotraukom-teciui-vyrui graviruotas


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *