dovana-mamai-dezute

Dovanos Mamai. Motinos dienos dovanos

Dovana Mamytei, mamos dienos dovanos, mamos diena

Drauge su pavasariu, gamtos pabudimu ir pirmųjų sodo gėlių žiedais minima motinos diena. Tą dieną pagerbiame mamas, močiutes ir padėkojame joms už gyvybės dovaną. Kaip savo dėmesio ir dėkingumo ženklą, dovanojame joms gėles ir įvairias dovanėles.

Visų pirma sveikiname ir ypatingą dovaną įteikiame savo pačių mamoms. Gali būti, jog tai bus dovana, susijusi su jos sveikata, su buities darbų palengvinimu. Tačiau greta to visumet malonu yra gauti dovaną, kuri įvardija šiltus vaiko jausmus mamai ir nuolat jai primena apie jo dėkingumą. Vienas puikiausių būdų sukurti tokią dovaną yra graviravimo technologija. Jos dėka net buitiškus ar serijinės gamybos daiktus galime paversti ypatingais ir vienetiniais. Kaip antai makiažui skirtas veidrodis su išgraviruotu tekstu „Tu gražiausia, mama“, nuolat primins ne tik apie vaiko dėkingumą ir žavėjimąsi savo mama, bet ir skatins matyti grožį savyje. Taip pat ant vazos išgraviruotas šiltas tekstas ir sveikinimas leis jūsų mamai grožėtis ne tik gėlėmis, bet ir jūsų žodžiais, kurių nenusineš laikas. Be abejo, visuomet galima dovanoti juvelyrinius dirbinius su išgraviruota trumpute padėka, tačiau net jei negalite sau to leisti, paprasčiausias padėklas, šaukštelis, puodelis ar panašus nebrangus naudingas daiktas gali virsti puikia dovana, jei ant jo puikuosis nuširdūs jūsų žodžiai. Juk mamai svarbu ne kiek pinigų jos dovanai išleidote, bet jūsų parodytas dėmesys ir skirtas laikas tai dovanai suruošti, išrinkti, sukurti.

Motinos diena – tai puiki proga prisiminti ir savo krikšto mamas bei močiutes bei pradžiuginti jas savo dėmesiu ir dovana. Smulkios dovanėlės ir gėlės parodys, jog jos nėra pamirštos ir jų vaidmuo jūsų gyvenime yra svarbus. Tad raskime laiko motinos dienos sveikinimams ir negailėkime skirti laiko mamoms, kurios mūsų gyvenimuose yra nepakeičiamos.

Daugiau idėjų Mamos dienos progai > ČIA