geliu-vazonas-mamai baltas graviruotas

Mamos diena

 Mamos diena

Gegužės pirmąjį sekmadienį švenčiame vieną gražiausių metų švenčių – Motinos dieną. Tai taip pat ir bundančios gamtos, besiskleidžiančių žiedų ir pavasario šventė, kuomet į žemę sugrįžta šiluma, grožis ir gyvybė. Motinos diena ne veltui yra pasirinkta paminėti būtent šiuo metų laiku, kadangi gamtos dovanos, tokios gausios pavasarį, mums primena visad dosniai dovanojančias savo šilumą ir gyvybę mamas. Mamoms, močiutėms, krikšto mamoms ar globėjoms šią dieną yra priimta dovanoti visų pirma pavasarines gėles. Taip pat ypatingai mamoms yra dovanojamos ir kitos, ilgaamžiškesnės, dovanos, išreiškiančios vaikų padėką ir meilę. Dėkojama yra už gyvybės dovaną, už kantrybę auginant vaikus, už besąlygišką meilę. Tokios dovanos paprastai būna labai simbolinės, svarbiausia jose yra nešama žinia ir padėkos tekstas.

padeka-Mamytei padekos zodziai

    Siekiant ilgaamžiškesnio dovanos naudojimo, dažnai yra pasirenkama lazerinio garaviravimo technologija. Tai labai patogus būdas įamžinti norimą tekstą, kadangi graviruoti galima praktiškai ant visų paviršių su gana menkom išimtim, o įgraviruotas į medžiagą tekstas yra atsparus daugumai sąlygų. Ypatingai šiltai ir jaukiai atrodo graviravimas ant medžio, tad būtent ši medžiaga gana dažnai yra pasirenkama mamos dienos progos dovanai. Viena tokių dovanų gali būti virtuvinė pjaustymo lentelė ar mentelė su išgraviruotu dekoru ir prierašu, jog mamos virtuvė yra pati skaniausia pasaulyje. Taip pat gali būti dovanojama ir medinė vyno dėžutė su tauriu gėrimu ant dėžutės išgraviravus padėkos žodžius. Lazerinis pjaustymas suteikia galimybę iš faneros išpjauti įvairias figūras. Tokiu būgdu galima mamos dienos proga sukurti pačias įvairiasias dovanėles. Pavyzdžiui, raktų pakabukai su prierašu: „Namai ten, kur mama“ ar stilizuotą skulptūrėlę, gėlių ar torto smeigtuką su išpjaustytom raidėm „Ačiū, mama“.

torto geliu papuosimas plastikinis mama

   Dovanos mamos dienai gali būti gaminamos nebūtinai iš medžio. Taip pat puikiai gali būti parenkamas ir stiklas. Padėka visad puikiai žiūrėsis išgraviruota ant stiklinio apdovanojimo su mamos atvaizdu ir sveikinimo žodžiais. Tokia padėka galės puikuotis matomoje vietoje kambaryje ir dovanos mamai šiltus prisiminimus. Padėkai, ypatingai ilgesniai, labai tinka plaketės forma, tai yra medinė pakabinama lentelė su metalizuotu paviršiumi ant kurios yra graviruojamas puošniai sudėliotas tekstas.  Graviruojama taip pat gali būti ir ant praktiškesnių daiktų, pavyzdžiui puodelio kavai ar vyno taurės. Kadangi šie daiktai nėra dideli, užrašomas tekstas gali būti labai lakoniškas ir net šmaikštus.

dovana mamai graviruota vyno taure

    Renkant dovaną mamai svarbu pagalvoti apie mamos būdą ir kokia dovana jai būtų tinkamiausia: praktiška, itin puošni, kukli bet itin asmeniška ar poetiška, meniška dovana. Kad ir kaip bebūtų, šios šventės proga niekuomet nesuklįstumėte parinkęs dovanoti juvelyrinį dirbinį su trumpučiu graviruotu tekstu, kaip antai „Mylim, tavo vaikai“, „Mama, tu pati geriausia“, „Kažkam tu esi tik mama, bet man tu – visas pasaulis“ ir pan.

Daugiau idėjų Mamos dienai > ČIA