kaledine-dekoracija-fanera pjaustyta lazeriu

Originalios, išskirtinės Kalėdinės dovanos

 Dovanų idėjos Kalėdoms

Kalėdos – viena didžiausių metų švenčių, trunkanti gana ilgą laiko tarpą. Kalėdoms imama ruoštis likus maždaug mėnesiui iki pačios šventės. Gana svarbi šventės dalis – dekoracijos ir puošmenos, kurios padeda sukurti šventinę atmosferą. Nors Kalėdos yra šeimos šventė, dekoruojami ne tik namai, bet ir darbovietės, viešosios įstaigos, parduotuvės, gatvės. Dekoracijos padeda sukurti pakilią šventinę nuotaiką ir mėgautis šventės laukimu. Nors kalėdinių dekoracijų pasiūla yra gana didelė, tačiau ne vienas susiduria su problema, kaip ir kur gauti kuo originalesnes, naujasnes ir niekam dar nematytas dekoracijas, kaip jomis nustebinti artimuosius, svečius ar klientus. Šiam tikslui gali puikiai pasitarnauti lazerinės technologijos, galinčios pasiūlyti itin originalių ir specifinių dekoracijų idėjų įgyvendinimo būdų. Įvairių formų pjaustiniai iš faneros suteiks erdvei jaukumo ir šilumos. Mediniai snaigių, namukų, šiaurės elnių ir kitokių kalėdinės atributikos formų žaisliukai ant eglutės drauge su šeimos inicialais ar palinkėjimais neabejotinai bus įdomios ir vienetinės puošmenos. Iš faneros taip pat galima išpjauti ir sukonstruoti įvairaus dizaino pastatomas eglutes – tai puiki alternatyva papošti eglute erdves, kuriose yra nepriimtina, nepatogu ar nehigieniška puošti gyvą eglutę. Ažūriniai faneros pjaustiniai taip pat gali būti naudojami kaip verslo dovanų pakuotės ar dekoratyviniai priedai, išgraviruojant ant jų sveikinimą bei įmonės logotipą. Verslo dovanoms taip pat galima pasirinkti graviruoti vyno dėžutę, kurią vėliau galima bus užpildyti atitinkamu turiniu.

vyno-deze-kaledine dovana

   Kalėdiniams papuošimams yra dažnai naudojami ir trafaretai – tai nebrangi ir didelį kvadratinį plotą leidžianti dublikuoti priemonė. Trafaretai gali būti pjaunami įvairiausių dydžių ir formų iš specialaus daugkartinio naudojimo plastiko ir vėliau purškiami dažais ant lygių paviršių ar dirbtiniu sniegu ant langų. Trafaretų technika taip pat leidžia atkartoti tą patį piešinį begales kartų ir taip sukurti pasikartojantį raštą/paterną.

trafaretas is plastiko-kaledos

   Kalbant apie kalėdines dovanas, lazerinio graviravimo pagalba galima papuošti jau turimus daiktus/dovanas tam tikra sentencija ar linkėjimu, skirtu dovaną priimsiančiam žmogui. Graviruoti galima ant įvairių paviršių: metalo, stiklo, plastiko, keramikos, medžio ir t.t., o išgraviruotas tekstas liks nepaliestas laiko. Kadangi Kalėdoms kartais tenka parūpinti nemažą kiekį dovanų, nepamirštant nei vieno artimo žmogaus, o taip pat norisi jog dovanėlės būtų išskirtinės, tai nesudėtingai galima padaryti pasirenkant medinę dėžutę ar stiklinį indą kaip pakuotę, ant kurios būtų išgraviruotas puošnus sveikinimas ir dovanojančiojo vardas bei data. Į šią pakuotę galima įdėti jau praktiškesnes ar būtent tam žmogui suplanuotas dovanoti dovanas. Smagu tai, jog pakuotė bus neišmetama, bet naudojama kaip dėžutė įvairiems daiktams talpinti ir liks kaip puikus atsiminimas.

Plačiau apie Kalėdines dovanas > ČIA