dovana-valentino-dienai-myliu

Valentino diena, dovanų idėjos

Valentino dienos dovanos ir idėjos 

Vasario 14d. – įsimylėjėlių diena. Tai yra krikščioniško pasaulio šventė, tad ji nuo seno yra švenčiama visose Vakarų šalyse. Šventasis Valentinas buvo pirmųjų krikščionių vyskupas, nepaklusęs įstatymui ir paslapčia tuokęs įsimylėjėlius. Vasario 14 d. yra jo egzekucijos diena. Pats šventasis Valentinas tapo simboliu meilės, iškylančios aukščiau visko, nugalinčios įstatymą ir net mirtį. Šią dieną įsimylėjėliai ir sutuoktiniai dovanoja savo antrąjai pusei dovanas, išreiškiančias savo jausmus. Dovanas, kurios primena, koks svarbus ir mylimas jų gyvenime yra tas žmogus. Žinoma, galima dovanoti laiką, gėles, bilietus į renginį, kelionę, romantišką vakarienę ir pan. Be abejo tai yra puikios dovanos, tačiau šalia to mums visad norisi padovanoti kažką, kas nepraeitų laike, kas kiekvieną kartą pažiūrėjus į dovaną primintų mylimąjam apie mus.

dovana sirdele-valentino-dienai

Labai dažnai įsimylėjėliai vienas kitam dovanoja jų abiejų bendrą nuotrauką, kurioje įamžintas būvimo kartu džiaugsmas. Tačiau tradicinė nuotrauka su rėmeliu turi apribojimų – ji gali būti tik pakabinta ar pastatyta ant stalo. Lazerinio graviravimo technologija, kuri puikiai perkelia elektroninio formato nuotraukas ant įvairių paviršių, leidžia praplėsti nuotraukos panaudojimo galimybes. Pavyzdžiui, nuotrauką galima išgraviruoti ant juvelyrinių dirbinių, tokių kaip pakabukas ant kaklo. Tokiu būdu jo savininkas nešiosis ją arti savęs visą laiką. Šalia nuotraukos galima išgraviruoti ir pageidaujamus žodžius, vardus. Juvelyriniai dirbiniai net ir tik su išgraviruotais inicialais yra gana populiari ir universali dovana antrajai pusei. Inicialų išgraviravimas jau savaime yra dovanos suasmeninimas ir išskirtinumas.

Valentino dienai galima padovanoti išgraviruotą puodelį ar termo-puodelį, ir nustebinti įteikiant jį ryte, paruošus jame kavos. Graviruojamas ant puodelių tekstas paprastai būna neilgas, dažnai šmaikštus ar tiesiog toks, kurį norėtųsi skaityti vėl ir vėl. Taip įamžinta ant puodelio žinutė kiekvieną rytą mylimajam primins jam apie jūsų šiltus jausmus.

vyno-butelio-dezute-myliu

Tie, kurie mėgsta linksmas dovanas, gali rinktis Oskaro statulėlę, prisegamą prie rūbo auksinę žvaigždę ar medalį ant kaklo su iškilmingu tekstu „šauniausias vaikinas“, „gražiausia mergina“. Tokia smulkmenėlė tikrai pakels nuotaiką dovanos gavėjui ir leis žinoti, jog jis yra jūsų vertinamas.

Meilės spynelės, kabinamos ant tilto, jau seniai tapo ne vien vestuvių atributika, bet ir poros draugystės atributu. Paprastai ant spynelės išgraviruojami poros vardai ir prisiekiama meilė vienas kitam. Kartais išgraviruojama ir įsimylėjėlių nuotrauka. Tokia spynelė yra pakabinama ant tilto Šv. Valentino dieną kaip įtvirtinimas stiprių jausmų ir pažadas, jog jie nepasikeis.

spynele-ant-tilto-paryziuje

Šv. Valentino diena tikriausiai neapsieina be romantiškos vakarienės ir jos užbaigimu desertu. Šį baigiamąjį vakarienės etapą galima papuošti torto ar pyragaičio papuošimu, t.y. išpjaustytais iš organinio stiklo ar faneros žodžiais, įsmeigtais į desertą. Žodžiai turėtų būti trumpučiai, tokie kaip „myliu“ ar tiesiog mylimųjų vardai, inicialai.

toperis-myliu-juodai

Lazerinis graviravimas suteikia puikią galimybę įsiamžinti rankdarbių mėgėjams. Jei savo antrajai pusei meilės dienos proga numezgėte šaliką, nulipdėte keramikos dirbinį, išdrožinėjote medinę širdelę, šias nuostabiai šiltas dovanas galite pažymėti savo asmenine žinute ir inicialais ant paties dirbinio ar pritvirtinant prie jo lentelę, graviruotos odos gabalėlį. Tokiu būdu, net ir prabėgus daug laiko, graviūros dėka liks atminimas kieno tai darbas ir kam jis skirtas.

Lazerinio graviravimo būdu galima suasmeninti bet kokią pasirinktą dovaną, išgraviruoti joje mylimajam skirtus žodžius. Jei vis dar nežinote ką dovanoti, visuomet galite padovanoti vyno dėžutę su įamžinta ant jos meilės priesaika ir tauriuoju gėrimu vakarui. Bet kokia dovana, dovanota iš meilės ir gaminta specialiai jums, galvojant apie jus, yra neįkainojamos vertės.

Daugiau dovanų idėjų Valentino dienos proga rasite > ČIA