vestuvine padeka-dovana-mamai stiklinis deimantas

Dovanos, padėkos tėveliams vestuvių proga

Dovana tėveliams, padėka mamai ar tėveliui vestuvėse

Vestuvės – ypatinga diena ne tik jaunavedžiams, bet ir jų tėveliams. Tai diena, kuomet jie simboliškai atsisveikina su savo vaikais ir palydi juos į naujos šeimos gimimą. Šio reikšmingo įvykio proga jaunieji teikia tėveliams padėkas ir dovanas už jiems patiems suteiktą gyvybės dovaną, už rūpestį ir meilę, lydėjusią nuo lopšio iki vedybų altoriaus.

     Jaunųjų dovanos tėveliams be jokios abejonės turi būti asmeniškos, simbolinės ir ilgai išliekančios. Šias sąlygas puikiai ir nesunkiai galima įgyvendinti lazerinio graviravimo būdu. Itin mėgiamos yra stiklinės statulėlės trofėjai su jose išgraviruota padėka. Šios dovanos ypatumas yra tas, jog padėkos tekstas gali būti pats įvairiausias, jo apimtis gali būti tiek didelė, tiek maža, priklausomai nuo jūsų pasirinkto statulėlės modelio ir dydžio. Taip pat žodžius puikiai papuoš vestuvinės tematikos grafika, įvairūs puošybos elementai. Pati dovana bus stilinga ir ilgus metus galės puošti jaunavedžių tėvelių namus, primindami apie jų vaikų meilę ir dėkingumą. Kita ne mažiau mėgiama dovana tėveliams yra obuoliuko statulėlė,

dovana-padeka-tevams-obuolys

ant kurios pjedestalo paprastai yra graviruojami jaunųjų vardai ir trumputė padėka tėveliams, kurie tarsi obelys sunokino savo meilės vaisius – vaikus gyvenimui ir šeimai. Tai subtili, turinti stiprią simbolinę reikšmę dovana. Panašią simbolinę reikšmę turi dekoratyviniai ar tikri mediniai inkilai, ant kurių yra išgraviruojama neilga padėka tėveliams už gimtųjų namų lizdą. Taip pat populiari padėkos forma yra plaketė, t.y. medinė lentelė su metalizuotu aukso spalvos paviršiumi, ant kurio yra išgraviruojamas grafiškai apipavidalintas padėkos tekstas, kuris, jums pageidaujant, gali būti pakankamai didelis. Tokia lentelė yra kabinama ant sienos, taigi visuomet yra matomoje ir garbingoje vietoje. Labai panašiu principu gali būti graviruojami ir veidrodžiai. Graviravimas ant veidrodžių yra ypatingas tuo, jog šalia teksto yra galimybė graviruoti ir nuotraukas, šiuo atveju, jaunųjų portretus. Kaip dovana tėveliams neretai būna pasirenkama ir medinė dėžutė su brandžiu vynu ar tauriuoju gėrimu, ant kurios fasadinės dalies yra išgraviruojamas padėkos tekstas arba padėkos tekstas su jaunųjų bendra nuotrauka.

    Jei visgi sprendžiate dovanoti kitokią dovaną tėveliams: keramikinę statulėlę, suvenyrą, gyvą augalą, nuotrauką su puošniais rėmeliais ar bet kokią kitą dovaną, kuri jums atrodo tinkamiausia būtent jūsų tėveliams, verta žinoti, jog lazerinis graviravimas įmanomas beveik ant visų paviršių ir medžiagų. Ir kad išgraviruotas asmeninis tekstas visuomet suteiks jūsų dovanai ilgaamžę ir ypatingą  vertę.

 

Daugiau idėjų šia tema rasite > ČIA