torto papuosimas smeigtukas veidrodinis inicialai monograma

Tortų papuošimai, smeigtukai, dekoras

Torto, pyragaičių papuošimai, smeigtukai, dekoracijos

     Pastaruoju metu populiariu švenčių elementu tapo įvairūs pjaustiniai, skirti švenčių stalui.  Pagrindinis šventės stalo akcentas be abejo yra šventinis tortas ar pyragas, kuris atrodo dar įspūdingiau, jei yra padabinamas būtent tos šventės tematikos torto papuošimu. Vestuvinis tortas gali būti papuošiamas jaunųjų figūrėlėmis, jaunųjų inicialais, įvairiomis sentencijomis ir romantiškais posakiais, kaip antai „Ilgai ir laimingai“, „Įsimylėję ir laimingi“, „Iki mėnulio ir atgal“ ir pan. Krikštynų tortas gali būti papuošiamas vaiko vardu, sukomponuotu su įvairiais vaikiškais atributais: meškučiu, lėktuvėliu, angeliukais, žvaigždutėm ir pan. Jubiliejiniai ir gimtadienių tortai be abejo turės puošniai apipavidalintą skaičių, žymintį sukaktį ar šmaikštų posakį, kaip antai „25 metai žavesio“. Torto papuošimai taip pat gali būti naudojami kitomis progomis, tokiomis kaip įmonių gyvavimo sukaktys, mamos diena, tėčio diena, Šv.Valentino diena ir įvairiomis kitomis progomis. Šis atributas be jokios abejonės šventei suteiks savitumo, o šventinėms nuotraukoms – išskirtinio žavesio.

  

  Šie tortų ir pyragų papuošimai gali būti gaminami iš įvairiausių medžiagų, priklausomai nuo poreikio. Bene populiariausia juos gaminti iš medžio, kurį vėliau galima nupurkšti norimos spalvos dažais. Taip pat solidžiai ir prabangiai atrodo papuošimai, pagaminti iš akrilo, kurio esti įvairių spalvų, iš veidrodinio ar skaidraus plastikos, kurie žėri šviesos spinduliuose. Šios medžiagos yra pjaunamos lazeriu, taip išgaunant nepriekaištingas ir tikslias formas, kurios gali būti pačios įvairiausios ir sudėtingiausios.

    Kalbant apie šventinius atributus stalui, pastaruoju metu gausesnėms šventėms yra naudojamos ne stalo kortelės, o kur kas prašmatniau atrodantys stalo vardai, išpjauti iš minėtųjų medžiagų ir padedami ant stalo servetėlių prie arba ant svečių lėkščių. Tokiu būdu svečiui lieka nedidelis suvenyras iš šventės – jo paties vardo pjaustinys. Taip pat gausių švenčių metu, esant ne vienam, o daugiau stalų, jie yra žymimi stalo numeriais ar kitokioms stalo žymėms, nurodančioms svečiui kuris staliukas yra skirtas jam. Tai nebūtinai gali būti pastatomas ant stalo numeris – tai gali būti ir į gėlių puokštę įsmeigtas pjaustinys, atitinkantis šventinę tematiką ar net šmaikščiai paaiškinantis vienokį ar kitokį svečių susodinimą būtent prie tų staliukų.

    Lazeriu pjaustyti papuošimai šventiniam stalui pasižymi savo unikalumu, prabanga, subtilumu. Tai puiki priemonė paversti savo ar brangaus žmogaus šventę įsimintina ir skoninga.

Daugiau apie torto papuošimus bei idėjų sužinosite > ČIA