vedybu-metines

Vedybų metinės

 Vedybų metinės – svarbi kasmetė proga, leidžianti prisiminimais sugrįžti į gyvenime svarbiausią dieną, iš naujo išgyventi mielas emocijas, todėl sutuoktinius būtina pasveikinti ir drauge pasidžiaugti jų laime. Atsižvelgdami į kiekvienoms vedybų metinėms suteiktas reikšmes Jums galime pasiūlyti  ir derančias dovanas, pavyzdžiui, popierinėms vestuvėms – Jūsų pasirinkto dydžio dėlionę su poros nuotraukagraviruotą nuotrauką ant aukso ar sidabro, krištolinius gaminius, vaisinėms vestuvėms – ypač originalią dovaną – išgraviruotą arbūzą (nors dovana pora džiaugsis neilgai, bet neabejotinai dar kelerius metus prisimins ją su šypsena), sidabrinėms vestuvėms – graviruotus sidabrinius dirbinius ir kt.

 

Vestuvių metinių reikšmės

  Kad išrinkti dovaną būtų lengviau, primename simbolines vestuvių metinių reikšmes:

► 1 metai – popierinės vestuvės;

► 2 metai – medvilnės vestuvės;

► 3 metai – odinės vestuvės;

► 4 metai – vaisinės vestuvės;

► 5 metai – medinės vestuvės;

► 6 metai – geležinės vestuvės;

► 7 metai – varinės vestuvės;

► 8 metai – bronzinės vestuvės;

► 9 metai – molinės vestuvės;

► 10 metų – alavinės vestuvės;

► 11 metų – plieninės vestuvės;

► 12 metų – šilkinės vestuvės;

► 13 metų – nėrinių (nertos) vestuvės;

► 14 metų – dramblio kaulo vestuvės;

► 15 metų – krištolinės vestuvės;

► 20 metų – porcelianinės vestuvės;

► 25 metai – sidabrinės vestuvės;

► 30 metų – perlinės vestuvės;

► 35 metai – koralinės vestuvės;

► 40 metų – rubininės vestuvės;

► 45 metai – safyrinės vestuvės;

► 50 metų – auksinės vestuvės;

► 55 metai – smaragdinės vestuvės;

► 60 metų – deimantinės vestuvės.  


Sveikinimai vedybų metinių proga


  Šitokį kelią abu nukeliavę, Džiaukitės derliumi savo rudens Ir tegu pavyzdžiu jūsų pasekę, Vaikai ir anūkai laimingai gyvens.  


  Būkit laimingi vienam pasauly, Ant vieno kelio, po viena saule. Meilę branginkit, laimę apginkit, Žiedais žydėkit, žiedus auginkit! Bukit laimingi!  


  Palinkėčiau meilės, Bet ji ir taip gyvena jūsų širdyse. Palinkėčiau laimės, Bet ją kasdien sutinkat savo namuose. Palinkėčiau ramybės, Bet jos pati iš jūsų skolinuos dažnai. Palinkėčiau kantrybės, Bet kantresnių už jus neteko jau sutikt seniai. Tad palinkėsiu daug dienų, Gražių, saulėtų ir šviesių.  


  Pavasaris, ruduo – jūs visada drauge, Žiema ar vasara – jūs visada šalia. Ir šventės, ir draugai – jūs visada kartu, Nelaimės ar vargai, petys petin abu. Už šypseną – šypsniu, už šilumą – žodžiu, Už klaidą – švelnumu, ir taip ratu, ratu. Iš metų į metus gyvenimo keliu Važiuokit dar ilgai su meile ir džiaugsmu.