Apdovanojimai, diplomai, medaliai, statulėlės, plaketės

    Kiekvienam malonu būti įvertintam savo veikloje. Įvertinimas skatina stengtis ir tobulėti. Simboliškos padėkos už darbą, darbo rezultatų įvertinimas dažnai yra teikiamas darbuotojams. Tai skatina sveiką konkurenciją tarp darbuotojų ir padidina įmonės darbo našumą. Dažniausiai yra teikiamos padėkos už didžiausią darbo našumą mėnesio, ketvirčio ar metų laikotarpyje. Tai paprastai būna padėkos, kurias darbuotojas gali laikyti visiems matomoje vietoje – ant savo darbo stalo, ant savo kabineto sienos ir panašiai. Populiaru tokias padėkas graviruoti ant metalinių lentelių, pritvirtintų prie medinio pagrindo ir kabinamų ant sienų kaip diplomai. Analogiški diplomai yra teikiami darbuotojams už tam tikrus pasiekimus savo darbo srityje, kvalifikacijos kėlimą. Kita apdovanojimo forma – tai įvairių formų stikliniai trofėjai, kuriuose graviruojamas darbuotojo vardas, nominacija ir įmonės pavadinimas. Kitas, kiek retesnis variantas – graviruoti medaliai.

apdovanojimas-sparnai

    Panašaus tipo apdovanojimai būna teikiami žmonėms už tam tikrus pasiekimus jų karjeroje, kūryboje, gyvenime. Tokios padėkos taip pat būna simbolinės, turinčios tikslą pastebėti ir viešai pagerbti nusipelniusio žmogaus pasiekimus. Taigi šiam tikslui naudojos graviruotos plaketės arba stikliniai, metaliniai, mediniai apdovanojimai, dažnai savo išvaizda, forma susiję su atitinkama apdovanojimo turinio tema.

Kokie būna teminiai apdovanojimai? 

    Teminiai apdovanojimai yra ypač paklausūs konkursams skirtuose renginiuose, jie būna labai įvairūs, originalūs savo forma bei medžiagomis iš kurių yra gaminami. Tarkime technolginių inovacijų renginyje galime išvysti 3D printeriu atspausdintą robotą su išgraviruota nominacija ant jo pjedestalo. Šaudymo iš lanko konkurse gamime pamatyti sunkius medžio masyvus su išgraviruotais laimėtojui skirtais žodžiais. Maisto gaminimo konkurse galime nustebti išvydę graviruotus samčius, pjaustymo lenteles, peilius ir panašius daiktus. Taip pat nuostabiai ir subtiliai atrodo pjauti lazeriu iš masyvaus organinio stiklo apdovanojimai, galintys būti pačių įvairiausių formų, vienetiniai ir unikalūs apdovanojimai.

originaliu-medaliu-gamyba nestandartiniai medaliai

   Sportinio pobūdžio rungtyse ir varžybose populiariausi vis dar išlieka medaliai bei taurės. Tačiau medaliai taip pat gali būti išskirtiniai savo dydžiu, medžiagiškumu bei forma. Jie gali būti pjaunami lazeriu iš faneros, akrilo, esančio pačių įvairiausių spalvų bei storių. Pati medalio forma lazerinės technologijos dėka gali būti labai įvairi, pritaikyta pačių varžybų tematikai, tarkime bėgimo varžyboms – sportbačio formos, teniso varžyboms – raketės formos ir panašiai.

Kam skiriamos nominacijos ar padėkos?

 Padėkos ir nominacijos – tai būdas įvertinti žmogaus darbus, pastangas, jo asmenybę ar svarbą mums. Visiems malonu, kai jų pastangos pastebimos ir už jas padėkojama, tačiau žodžiai pasimiršta. Padėkos ir nominacijos – tai būdas įvertinti ir pagirti įamžinant padėkos žodžius ant tam tikro daikto. Tokiu būdu padėkos žodžiai yra ne tik nepamirštami, bet ir matomi kitų žmonių.

    Padėkos yra dovanojamos neeilinių švenčių metu. Tuoktuvių metu jaunieji, pradėdami savo naują bendrą gyvenimą ir atsiskirdami nuo tėvų, padėkoja šiems už tai jog juos išaugino, kad mylėjo ir atvedė iki šio svarbaus gyvenimo etapo. Padėkos žodžiai būna įamžinti išgraviruojant juos ant plaketės, stiklinio apdovanojimo, ant statulėlės, ant suvenyro, simboliškai atspindinčio vaiko užauginimą ir išleidimą į gyvenimą. Jaunieji taip pat padėkoja piršliams ar vestuvių liudininkams, kurie paprastai gana daug prisideda prie šventės organizavimo. Padėka liudininkams paprastai būna graviruojama ant praktiškesnio daikto, kurį šie galės panaudoti buityje: vyno butelis dėžutėje, prabangus padėklas, vaza ir pan. Neretai padėkojama ir kitiems svarbiems, dalyvavusiems jaunosios ar jaunojo gyvenime, žmonėms, tokiems kaip močiutės, seneliai, sesės ir broliai. Jiems parenkami kuklesni daiktai nei tėveliams ir trumpesnė padėka.

padeka dovana teveliams per vestuves

    Kita svarbi šventė, kurioje neapsieinama be padėkų – tai krikštynos. Kadangi vaikas dar per mažas, padėkas krikšto tėveliams jo vardu teikia vaiko tėvai. Krikštatėviams dėkojama už prisiimtą atsakomybę. Padėkos žodžiai ir net vaiko atvaizdas gali būti graviruojami ant dailiais rėmais papuošto veidrodžio, ant suvenyrams skirtos dėžutės, į kurią dar įdedamos ir kitos dovanos, ant tauraus gėrimo, kurį įpareigojama atidaryti tik drauge su vaiku, jam sulaukus pilnametystės. Taip pat populiaru yra graviruoti krikšto tėvelių pasižadėjimus ant plaketės.

    Ant plaketės yra graviruojamos oficialios padėkos, tokios kaip padėka gydytojui ar ligoninės personalui, padėka verslo partneriui ar įmonei, mokytojui, nusipelniusiam asmeniui. Tokios plaketės yra graviruojamos ant metalizuotos lentelės, kuri savo ruožtu yra tvirtinama prie tvirto medinio pagrindo. Tokios plaketės yra skirtos eksponuoti ant sienos ir yra būdas padėkoti ne tik asmeniškai, bet ir viešai. Plaketės taip pat gali būti naudojamos kaip nominacijos už tam tikrus pasiekimus, pasižymėjimus profesinėje srityje. Tokiu būdu nusipelnęs asmuo yra viešai įverinamas.

    Lazerinė technologija suteikia apdovanojimų gamybai unikalumo ir originalumo galimybę, o tai yra ypač aktualu norint išsiskirti iš renginių gausoje esančių apdovanojimų.

Plačiau apie apdovanojimų gamybą > ČIA


SaugomaĮvertinimas


5
(3 įvertinimai)