Originalios apdovanojimų statulėlės kiekvienai progai


  Originalios apdovanojimų statulėlės kiekvienai progai, gaminamos mūsų įmonėje, taps puikiu paskatinimu kolektyvo nariams už nuveiktus darbus, solidžiu įvertinimu sportininkams bei tiesiog išskirtine dovanos idėja. Šiuos dirbinius, graviruotus Jūsų pageidaujamomis nominacijomis, kuriame naudodami tokias aukštąsias technologijas, kaip lazerinis graviravimas ir pjaustymas lazeriu. Įmonės „Gravidėja“ ​​specialistai atlieka užsakymus ir pagal standartinius, ir pagal individualius eskizus, siekdami Jūsų mylimų žmonių pasiekimus įamžinti kuo originaliau ir kokybiškiau.

 Apdovanojimų statulėlės mūsų klientų yra užsakomos pačiomis įvairiausiomis progomis:

  • Siekiant atsidėkoti darbuotojams už tam tikrus pasiekimus savo darbo srityje;
  • Kaip nominacijos kolektyvo šventės dalyviams: „Šauniausias pasakorius“, „Vakarėlio karalius / karalienė“ ir t. t.;
  • Norint pamaloninti mylimą žmogų. Tokio apdovanojimo antraštė gali skambėti, kaip: „Kiečiausia močiutė“, „Brolis Nr. 1“ ir pan.

 Išskirtinumas ir gaminių kokybė pasiekiami, graviruojant preciziškais ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančiais įrenginiais, susietais su naujausia kompiuterine įranga. Na, o visas gamybos procesas yra pavaldus net kelių skirtingų sferų specialistams: techniniams inžinieriams ir profesionaliems dizaineriams. Todėl, apdovanojimams skirti gaminiai atliekami ne tik itin tiksliai, išgaunant pačias įmantriausias formas, bet ir tampa tikrais meno kūriniais.

statulele-sirdeles-dovana-valentino-dienos-proga

 Siūlome rinktis apdovanojimų statulėles iš medienos, akmens masės, plastiko, stiklo bei metalo. Kiekviena šių medžiagų turi savo išskirtinių privalumų. Vieniems labiau priimtinas stiklinių apdovanojimų spindėjimas saulės šviesoje, kitus labiau traukia metalas ar akmens masė. Greičiausiai dėl savo masyvumo, kuris tarsi pabrėžia prizo reikšmingumą. Tačiau ir mediniai, ir stikliniai, ir netgi plastikiniai apdovanojimai turi individualų, tik jiems būdingą žavesį bei pasižymi skirtingomis charakteristikomis, kurias su malonumu smulkiau pristatysime, Jums susisiekus su mumis. Nepamirštame ir sveikinimo žodžių, kuriuos galime išgraviruoti ant aukso, sidabro arba kitokios spalvos lentelių arba tiesiai ant gaminio. Tai ypač taikytina stikliniams apdovanojimams, ant kurių graviūra atrodo nepaprastai gražiai. Minėtosios lentelės gali būti tvirtinamos prie statulėlės pagrindo ar pjedestalo.

Na, o jeigu sveikinimo žodžių Jums atrodys vis dar maža, kviečiame įsigyti torto smeigtukų ir toperių. Tai trumpi palinkėjimai ar šventėms būdingi dekoro elementai, lazeriu išpjaustyti iš natūralaus medžio arba Jūsų pasirinktos spalvos faneros. Taip pat pjaustome smeigtukus iš plexi plastiko ir kitų medžiagų. Jie puikiai papuoš šventinį stalą ar gėlių puokštes.


Apdovanojimų statulėlės – ne vien apdovanojimams!


 Apdovanojimų statulėlės ne tik suteiks pačias geriausias emocijas prizo adresatui, įamžins jo laimėjimus, bet ir puikiai papildys bet kokį interjerą. Padėję tokią statulėlę į gerai matomą vietą, šventės kaltininkai galės nuolat prisiminti malonias akimirkas, praleistas kartu su Jumis, ar nušvisti iš pasididžiavimo, kaskart pažvelgę į savo prizą. Tokia, iš dalies, simbolinė dovana perteikia kur kas gilesnę prasmę. Ji atskleidžia, koks brangus Jums yra dovanos gavėjas. Arba – tai, kaip stipriai vertinate savo įmonės darbuotojus, kolegas, verslo partnerius.

 Kiekvienas iš mūsų kuriamų apdovanojimų yra subtilus, juvelyrinis meno kūrinys. Tai originali dovana bet kokia proga, kurią jos gavėjas atsimins daugelį metų. Be to, apdovanojimų statulėlė yra puikus būdas nustebinti „viską turinčius“ jubiliatus, kuriems visada taip sunku išrinkti dovaną. Na, ir galiausiai: tai yra puikus papildymas bet kuriai korporatyvinei šventei ar neoficialioms varžyboms draugų kompanijoje. Neabejotinai, galima sugalvoti ir dar daugiau tokios dovanos pritaikymo būdų. Vienas jų: padėka tėvams vestuvių proga, originali dovana įkurtuvių proga ir pan.   Daugiau apie apdovanojimų pritaikymą skaitykite mūsų tinklaraštyje.


Kodėl verta rinktis personalizuotas dovanas?


 Originalios apdovanojimų statulėlės kiekvienai progai – tik nedidelė dalis personalizuotų dovanų, kurias rasite mūsų asortimente. Čia jūsų taip pat laukia: personalizuoti puodeliai; medinės butelio dėžutės bei krikštadėžės; graviruoti biuro reikmenys ir daugelis kitų. Na, o atsakymas į klausimą, kodėl verta rinktis personalizuotas dovanas, yra labai paprastas.

puodukas-dovana-kolegai-prasau-neliesti

Mums jau pabodo gauti dovanų banalius masinės gamybos suvenyrus ir taip norisi pajusti, kad dovana teikiama asmeniškai mums. Būtent tokios ir yra individualizuotos dovanos. Jos skirtos džiuginti, stebinti ir įamžinti nuoširdžiausius jausmus originaliomis graviūromis, bei išskirtinai tiksliai išpjaustomais ornamentais ir raštais. Visa tai įmonei „Gravidėja“ leidžia atlikti profesionali lazerinio graviravimo ir pjaustymo įranga.


Daugiau apdovanojimų idėjų rasite  >>> ČIA <<<

SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *