Ką originalaus padovanoti Bosui ar Bosei ?

 Kartą metuose yra švenčiama palyginus neseniai sukurta, tačiau maloni ir smagi šventė – boso diena. Nors tai nėra formali šventė, tačiau jei jūs manote, jog jūsų vadovas yra šaunus ir jūs esate patenkinti, dirbdami jo kompanijoje, ši diena yra puiki proga išreikšti savo dėkingumą.

 O gal būt jūs pats esate vadovas ir norite pasveikinti savo bičiulį, ar įmonės, su kuria bendradarbiaujate, vadovą. Kitas klausimas – kokia dovana būtų tinkama tokiai progai. Kadangi su žmogumi, kurį sveikiname, mus sieja darbiniai ryšiai, dovana taip pat turėtų būti ne itin asmeniška, tačiau tuo pat metu parodanti, jog vadovas yra ypatingas ir išskirtinis. Šiai progai yra priimtina rinktis verslo dovanas, tokias kaip prabangūs rašikliai, verslo kalendoriai ir panašūs daiktai, kurie būtų naudojami darbo aplinkoje. Dar šauniau, jei tie daiktai būtų skirti konkrečiam vadovui, tai yra, ant pačių daiktų išgraviruojamas sveikinimas, kaip antai

  • „Šauniausias bosas“,
  • „Geriausiam bosui nuo kolektyvo“ ir panašiai.

Tokiu būdu dovana įgauna išskirtinumo, yra dedikuojama konkrečiam asmeniui. Tai parodo, jog dovanotojas ne atsitiktinai ir ne paskutinę minutę pasirinko dovaną, bet planavo, ieškojo, norėjo, jog dovana būtų ypatinga. Dovanos gavėjui tai neša žinią, jog jis pats yra vertinamas kaip vadovas.
Dovanos Boso dienos proga gali būti pasirenkamos ne vien verslo ar biuro prekių asortimentas. Tai gali būti ir simbolinė dovana ar net meno kūrinys, kaip antai paveikslas, skulptūra, kompasas ar kitas daiktas, atspindintis krypties žinojimą, ryžtingą ėjimą į priekį, profesionalų vadovavimą komandai. Vienaip ar kitaip, dovana turėtų atspindėti vadovo stipriąsias puses ir tuo pačiu apsiriboti jo kaip vadovo asmeniu.

dovana-bosui-stikline-statulele boso taisykles

Ar gali bosui dovana būti šmaikšti?

 Dovana, skirta bosui nebūtinai turi būti rimta. Ji gali būti ir šmaikšti, ypatingai, jei jūsų bosas – mėgstantis jumorą ir betarpiškai su savo darbuotojais bendraujantis žmogus. Tokiu atveju gali būti pasirenkamos „Boso taisyklės“ – smagiai pateikiamos realijos iš boso kasdienybės. Taip pat gali būti pasirenkami graviruoti riešutai – kokoso riešutas, simbolizuojantis kietą bosą ir graikiniai riešutėliai, simbolizuojantys kiek mažesnius, bet taip pat kietus darbuotojus. Visa ši kompozicija perkeltine prasme parodo, jog esama tikrai šaunios ir kietos komandos.

šmaikšti dovana bosui viršininkui

Žinoma, visuomet gali būti pasirenkamos praktiškesnės dovanos – tokios kaip taurieji gėrimai, vazos, vardinė pakaba boso švarkui, taurė, puodelis arba tiesiog stalo kortelė, informuojanti, jog čia sėdi bosas. Svarbu prie šių dovanų nepamiršti dedikacijų konkrečiam bosui. Kiekvienam žmogui svarbu žinoti, jog jis gerai atlieka savo darbą, o ypatingai vadovaujančias pareigas užimantiems asmenims svarbu žinoti, jog jų vadovavimas yra tinkamas, vertinamas ir priimtinas darbuotojams, tad jei turite gerą bosą – ši šventė – tai puiki proga parodyti, jog jį vertinate.

Kokia yra gera dovana bosui, bosei?

 Gali pasirodyti, kad dovanos pirkimas yra itin paprastas procesas, tačiau šiandien rinkoje galima rasti labai daug specialistų, kurie artėjant tokiai dienai nelabai žino ką reikia dovanoti. Juk dovana bosui, bosei gali labai skirtis. Nevertėtų dovanų standartiškų dovanų. Visi jau ne pirmą kartą švenčia tokias šventes, todėl reikėtų kažko originalaus. Tokių įdomesnių dovanų galima rasti specializuotose dovanų parduotuvėse. Lietuvoje jų yra tikrai daug, todėl kiekvienas norėdamas nupirkti savo vadovui kažką įdomaus turėtų prieš tai gerai pagalvoti, kas gi patinka bosui.

Dažniausiai mūsų vadovai būna gana paprasti žmonės, kurie realiai gyvenime mėgsta savo veiklą, todėl kažkiek daugiau dirba ir pasiekia aukštų rezultatų. Dovana bosui, bosei gali būti labai paprasta, tačiau jeigu tai bus kažkaip papuošta, tuomet vadovas tikrai bus patenkintas. Viskas prasideda nuo geros minties. Norite nustebinti vadovą, tuomet sugalvokite kažką originalaus. Dovana bosui, bosei nebūtinai turi būti brangi. Aplamai, reikia suprasti tai, kad protingi žmonės vertina ne produkto kainą, bet idėją. Daug svarbiau, kokią mintį norėjo perteikti kolektyvas. Aišku, svarbu vien tai, kad darbuotojai pasveikino. Dovanos kaina tikrai nėra svarbi. Tai gali būti ir gana paprastas daiktas, tačiau jeigu jį papuošite graviruotomis idėjomis, tai jis atrodys tikrai šauniai.

dezute-raudona-bosui

Kaip išrinkti gerą dovaną?

 Visiems labai suprantamas dalykas, kad norint nupirkti gerą dovaną, reikia pirmiausia gerai pažinoti žmogų. Kuo jūs artimiau bendraujate, tuo geriau suprantate, kas vadovui ar vadovei patinka. Juk kada nuperkama tiksli dovana, tuomet vadovas tikrai lieka labai patenkintas. Paskutiniais metais vis labiau populiarėja dovanos, kurios yra puošiamos graviravimais. Naudojant šią technologiją galimą greitai ir paprastai susirasti daug daiktų, kuriuos papuošus graviravimu jie tampa tiesiog įspūdingi. Taigi, logiška, kad kiekvienas klientas, kuris galvoja apie kokybiškas paslaugas turėtų pagalvoti ir apie tokių dovanų pirkimą.

Specialistai rekomenduoja

 Dovana bosui, bosei turi būti nepriekaištinga, todėl suprantama, kad norėdami susirasti tikrai geras dovanas pirmiausia turėtumėte išsirinkti tinkamą paslaugos tiekėją. Norėdami sužinoti tikslias paslaugų kainas, tiesiog skambinkite arba parašykite mums ir priklausomai nuo graviruojamo paviršiaus bus paskaičiuota atitinkama kaina. Nereikia iš anksto galvoti, kad tokios paslaugos labai brangiai kainuoja. Prieš perkant dovaną taip pat pasitarkite su mumis, patarsime kokie paviršiai graviruojasi geriau. Peržiūrėkite jau atliktus darbus. Reikia suprasti tai, kad norint sukurti kažką gražaus reikia skirti tam šiek tiek laiko arba jau išsirinkti iš galimų idėjų.

Daugiau idėjų  > ČIA


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)