Ką padovanoti vadovui boso dienos proga?


 Mes jau pradėjome kalbėti apie tai,  ką padovanoti vadovui boso dienos proga? Tad ir pratęskime. Kodėl teigiame, kad personalizuotos dovanos yra ne tik originalios, bet ir ilgaamžės? Ogi todėl, kad jos gali priminti konkrečią progą ar dovanos teikėjus net praėjus daugeliui metų po atitinkamos progos. Individualios dovanos gaminamos, naudojant tokias technologijas, kaip lazerinis graviravimas ir pjaustymas lazeriu. Tai šiuolaikinių aukštųjų technologijų sritis, leidžianti paprastą daiktą paversti išskirtine dovana. Tokių technologijų preciziškumas leidžia kone ant bet kokio paviršiaus išgraviruoti tekstus, grafinius vaizdus, padėkas šventės kaltininkams.

 Taigi, grįžkime prie dovanų boso dienos proga. Žmonėms, užimantiems vadovaujančias pareigas organizacijoje, įprasta dovanoti dovanas per šventes ir kitomis reikšmingomis progomis. Tai yra tam tikras dalykinio etiketo reikalavimas, parodantis, kad komanda pripažįsta vadovo autoritetą. Tokių įvykių nepaisymas gali sukelti nepagarbų ne tik kolegų, bet ir paties viršininko požiūrį, todėl dauguma šiuolaikinių įmonių darbuotojų stengiasi laikytis šios nerašytos taisyklės. Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie tai, kokią dovaną geriausia įteikti savo bosui?


Originalios dovanos boso dienos proga


Originalia dovana boso dienai gali būti ne tik standartiniai kanceliarinių prekių komplektai, bet ir įvairūs originalūs aksesuarai. Pavyzdžiui:

  • Gaublys, pastatomas ant darbo stalo;
  • Individualizuoti rašikliai su išgraviruotu boso vardu;
  • Stiklinės apdovanojimų statulėlės su tokiais užrašais, kaip: „Šauniausiam bosui“, „Bosų bosui“ ir pan.;
  • Pieštukinės ar individualizuoti, nestandartiniai atspaudai, kuriais jūsų vadovas galės žymėti neoficialius dokumentus ir suvenyrus partneriams;
  • Kitas būdas nustebinti savo bosą, jeigu jis yra ištikimas ir labai organizuotas klasikos gerbėjas, padovanoti jam darbo kalendorių su solidžiu, graviruotu odiniu viršeliu.

Visi šie produktai yra gana prieinami ir visada bus tinkami ir naudingi. Jie ilgą laiką primins šventės kaltininkui jo pavaldinių ištikimybę ir atsidavimą. Taip pat galite dovanoti stilizuotą medinę dėžutę rankiniam laikrodžiui laikyti. Juk šie aksesuarai dažnai būna brangūs, o solidžioje dėžutėje šefo laikrodis bus saugus tomis akimirkomis, kai jis jo nedėvi. Žinoma, iš pradžių reikia įsitikinti, ar vadovas segi šį aksesuarą.


Dar keletas dovanų idėjų Boso dienai


Jei jau prakalbome apie medines dėžutes, kodėl gi bosui nepadovanojus tauriojo gėrimo, įpakuoto į stilingą / žaismingą / ar solidžią medinę butelio dėžutę? Kurį variantą pasirinkti, priklausys nuo boso charakterio. Griežtam vadovui, ne itin pasižyminčiu humoro jausmu, neverta dovanoti butelio dėžučių su šmaikščiais užrašais. Na, o bosui, kuris su pavaldiniais bendrauja laisvesniu stiliumi, tokia dovana tiks kuo puikiausiai. Puikia dovana taurusis gėrimas gali tapti ir pats savarankiškai, jeigu užsisakysite iš mūsų graviruotą individualią etiketę, su jūsų pageidaujamu tekstu.

dezute-raudona-bosui

Ne ką prastesnė dovanos idėja, ypač bosui, mėgstančiam kavą ar arbatą, – personalizuotas puodelis. Tai nuoširdi, sielai jaukumo teikianti dovana. Juk geros kavos ar arbatos puodelis ne tik atpalaiduoja ar suteikia reikiamos energijos, bet yra ir bendrų kolektyvo pertraukėlių neatsiejama dalimi. Dovanokite šilumą, komfortą (tam pravers ir graviruotas termo puodelis) ir / arba solidžias personalizuotas dovanas. Jūsų bosas nusipelno abiejų šių variantų.

Štai ir aptarėme, ką padovanoti vadovui boso dienos proga? Na, o dabar „Gravidėjos“ ekspertai laukia jūsų užklausų ir yra pasiruošę padėti jums sukurti personalizuotai dovanai reikalingą maketą. Ir, be abejo, – profesionaliai išgraviruoti ar išpjaustyti lazeriu pačią dovaną. Minėtas maketas gali būti jūsų pastangų vaisius, o jei nežinote, kaip jį sukurti, mes su malonumu atliksime tai už jus. Jums tereikia susisiekti su mumis ir pasidalinti savo pageidavimais. Laukiame jūsų užklausų ir gražios jums Boso dienos!


>>> Daugiau idėjų dovanoms ČIA <<<

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *