Ką padovanoti jaučiams gimtadienio proga?


  Jeigu sukate galvą, ką padovanoti jaučiams gimtadienio proga, galime jus nudžiuginti, jaučiams patinka praktiškos dovanos. Skirtingai nei didžiajai daliai kitų zodiakų ženklų. Renkant dovaną pastariesiems, gali tekti nemažai pasikankinti, tuo tarpu, gegužės mėnesio jubiliatai įvertins ir dovanų čekį, ir jau minėtą virtuvinį kombainą. Kita vertus, šių asmenybių vertybių sąraše finansinė gerovė užima pirmąją vietą. Taigi, neapsiriksite ir dovanodami gražiai apipavidalintą medinį vokelį su pinigais. Mes siūlome rinktis lazeriu graviruotus medinius vokelius. Gegužės pirmąjį sekmadienį tradiciškai švenčiama ir Motinos diena. Tad paskutinįjį pavasario mėnesį švenčių netrūksta. Tiek gimtadienio, tiek Motinos dienos proga galima dovanoti padėkliukus su aukščiausiu jubiliato/-ės gaminamų patiekalų įvertinimu. Juo gali tapti užrašas: „Mamos virtuvė – skaniausia“.

 Jeigu tęstume kalbą apie graviruotus medienos gaminius, puikia dovana gegužės mėnesį gimusiems žmonėms gali tapti ir graviruota medinė lentelė, su padėkos žodžius išreiškiančia graviūra. Na, o priežasčių dėkojimui rasti tikrai nesunku, svarbiausia nebijoti atskleisti savo jausmus. Kitos idėjos, kurias galite panaudoti naudodamiesi mūsų paslauga lazerinis medienos graviravimas ir pjaustymas:

  • Medaus statinių graviravimas;
  • Graviruotos ir pjaustytos medinės dėžutės, skirtos tauriesiems gėrimams įpakuoti, papuošalams, smulkmenoms susidėti ir pan.;
  • Graviruoti riešutai, tapsiantys puikia dovana ar jos sudėtine dalimi.

vyno-dezute-tostas-blaivybe

 Akivaizdu, kad lazerinės medienos apdirbimo technologijos suteikia begalę galimybių dovanoti ir stebinti. Jeigu, vis dar neapsisprendžiate, kurį variantą rinktis, tačiau tvirtai žinote, kad norite dovanoti šiluma ir jaukumu alsuojančią dovaną, pagamintą iš medienos, susisiekite su mumis, ir mes su malonumu jums padėsime. Suderinsime su jumis gaminio maketą ir operatyviai įgyvendinsime jūsų užsakymą.


Kokios yra originalios dovanos jaučiams?


 Praktiškieji jaučiai vertina ne tik galimybę pritaikyti dovaną buityje ar paversti ją savo kasdienybės dalimi, bet ir reikalauja iš dovanojančiojo, kad praktiškumas būtų solidus. Jie vertina išskirtinius daiktus ir ypatingą dėmesį skiria prekės ženklams. Na, o išskirtinumas tolygus originalumui, todėl rinkdami kažką racionalaus, pamąstykite ir apie to daikto išskirtinumą. Viena labiausiai visus išvardintus niuansus atitinkančių dovanų: graviruoti juvelyriniai dirbiniai. Mes galime išgraviruoti juvelyriką, pagamintą iš daugelio populiariausių metalų: aukso, sidabro, titano, paauksuotus bei pasidabruotus dirbinius.

 Kita ir originali, ir praktiška dovana yra graviruotas tauriojo gėrimo butelis – solidi dovana, puikiai tinkanti jubiliejaus proga. Verta paminėti ir graviruotas taures ar bokalus, paversiančius šventinių gėrimų degustaciją dar ypatingesne. Pagalvokite ir apie graviruotus stalo ar virtuvės įrankius. Valgyti su jais bus išties kur kas skaniau! Na ir be abejo, graviruoti galima ne vien taures, bokalus ar įrankius, bet ir keraminius indus. Puikus to pavyzdys yra personalizuoti puodeliai. Jie tikrai bus įvertinti tiek kavos, tiek arbatos mėgėjų. Taigi, graviruoti indai iš skirtingų medžiagų (stiklo, metalo ar keramikos) išties gali tapti puikia dovana, kurioje derės tiek originalumas, tiek praktiškumas.

reklaminis-isskirtinis-ryskus-personalizuotas-puodelis-ryskios-spalvos-labas-rytas

 Beje, astrologai pateikia dar vieną patarimą, kaip išrinkti tinkamą dovaną jaučio zodiako ženklo atstovams? Žvaigždžių ekspertų teigimu, jubiliatai, švenčiantys savo gimtadienį gegužės mėnesį, mėgsta dar ir dalykus, apšvistus paslapties aureole. Jiems patiks skrynelės ar daiktadėžės, iš pirmo žvilgsnio atrodančios kaip knygos. Taip pat, – brangūs papuošalai, bet jokiu būdu ne bižuterija. Apie papuošalus jau kalbėjome, o štai daiktadėžių neminėjome. Kviečiame pasinaudoti ir pastarųjų graviravimo paslauga. Mes graviruojame, deginame ir pjaustome dekupažuotus gaminius. Pastarieji itin populiarūs, ieškant dovanos idėjos krikštynoms.


Dar kelios dovanų idėjos jaučiams


 Ruošdamiesi eiti į gimtadienį, nepamirškite ir puokštės! Kas gi nemėgsta gėlių? Tačiau, jeigu siekiate ją įteikti originaliau, siūlome rinktis mūsų gaminamas dekoracijas tortų smeigtukus-toperius. Jie puikiai tiks ne tik gėlių kompozicijai, bet ir tortui papuošti. Tai itin aktualu, jeigu nuspręsite į šventę atnešti savo gamybos tortą ir norėsite originaliai jį papuošti. Mes jums padėsime! Pagal Jūsų individualius pageidavimus pagaminsime torto ar puokštės dekoraciją – smeigtuką-toperį, ir išpjaustysime jį bet kokio jūsų pageidaujamo žodžio (palinkėjimo) forma.

 Beje, jei jau prakalbome apie gėles, elementariai iškyla klausimas, kokias gėles dovanoti jaučiams? Jie dažniausiai dievina našlaites, alyvas, ramunėles ir kitas pernelyg nesukultūrintas rūšis. Tuo tarpu, aštriais kvapais išsiskiriančios ir savo įmantrumu akį rėžiančios gėlės jaučių netraukia. Beje, dovanos gegužės mėnesio jubiliatams neabejotinai turėtų sužadinti subtilius šventės kaltininkų pojūčius. Pavyzdžiui, itin tinkama idėja gali tapti prabangūs auskarai, solidūs kvepalai, šilkiniai apatiniai drabužiai ir net firminis taurusis gėrimas. Pastarąjį, kaip jau minėjome, galima pateikti graviruotoje ir pjaustytoje medinėje dėžutėje.

 Kita puikia idėja išdidiems ir visada viršūnes siekiantiems užkariauti jaučiams yra stikliniai apdovanojimai. Jie puikiai atrodo, o graviravimas ir pjaustymas lazeriu suteikia galimybę tokią dovaną papuošti tiek pageidaujamu tekstu, tiek grafiniais vaizdais ar jubiliato nuotrauka. Kita panaši dovana – apdovanojimų medaliai. Kodėl gi neįteikus geriausio draugo, šauniausio tėčio, nuostabiausios sesės ar kitokio proginio, savimeilę kutenančio apdovanojimo? Ir visai nesvarbu, ar pasirinksite apdovanojimų statulėles, ar medalius.

 Nors mūsų pateikti patarimai tinka tiek vyrams, tiek moterims, tačiau pabaigai norisi dar kiek daugiau pakalbėti apie pastarąsias. Jaučio zodiako ženklo damos, kaip minėjome, yra labai praktiškos. Dėl šios priežasties, jūs galite gana drąsiai dovanoti originalias kepimo formeles arba kulinarinę knygą. Aksesuarai yra dar viena jaučio zodiako ženklo moterų aistra. Jos mėgsta pabrėžti savo grožį šiomis detalėmis ir parodyti aplinkiniams, kad pasižymi geru skoniu. Šiuo atžvilgiu, kaip dovaną galite pasirinkti skėtį, odines pirštines, graviruotą odinį diržą ar masyvią sagę.

 Aptarėme nemažai idėjų, ką padovanoti jaučiams gimtadienio proga? Tikimės, kad padėjome jums apsispręsti. Beje, dar vienas astrologų patarimas: rinkdami dovaną jaučiams, neskubėkite. Paskubomis išrinkta dovana šio zodiako ženklo atstovų tikrai nepradžiugins. Tuo tarpu, personalizuotos dovanos, kurias padėsime jums sukurti, bus sutiktos išskirtinai šiltai.


>>> Daugiau idėjų dovanoms ČIA <<<


SaugomaĮvertinimas


0
(0 įvertinimai)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *