Ką padovanoti šauliams gimtadienio proga?


 Gruodžio mėnesio valdovai zodiako rate yra šaulio ženklo atstovai ir atstovės. Šauliai visada siekia patirti kažką naujo ir neįprasto. Tad, jiems drąsiai galite dovanoti lagaminą ar dovanų kuponą kelionėms. Lygiai taip pat šauliai įvertins turistinius reikmenis: sulankstomą peiliuką, graviruotą termo puodelį ar graviruotą išorinę bateriją. Pastaroji pravers ilgame žygyje išsikraunant telefonui. Ne ką prastesnė idėja yra kompasas su graviūra. Apskritai, siūlome atkreipti dėmesį į personalizuotas dovanas, kurias tokiomis paverčia lazerinis graviravimas ir pjaustymas lazeriu.

 Tai šiuolaikinių aukštųjų technologijų sritis, dažnai pritaikoma verslo dovanoms, reklaminei atributikai ir jau minėtoms individualioms dovanoms kurti. Kviečiame išsirinkti iš plataus mūsų siūlomo suasmenintų dovanų asortimento. Jo gretose tikrai rasite šauliams patiksiančią dovaną. Taigi, grįžkime prie šio ženklo ypatybių. Daugelis šaulių tampa sportininkais arba tiesiog mėgsta aktyvų gyvenimo būdą. Jie taip pat turi puikų humoro jausmą. Šauliai linkę pasijuokti net iš savęs, todėl jų neįžeis komiška dovana. Puikus tokios dovanos pavyzdys – personalizuoti puodeliai su šmaikščiais, jūsų parinktais, užrašais.

ryskus-puodelis-smagi-dovana-mylimajai-merginai

 Kitas būdingas Šaulio bruožas yra meilė komfortui. Jie su malonumu apsupa save naudingais technikos įrenginiais ir technologiniais „žaisliukais“, kurie palengvina gyvenimą. Tad galite drąsiai dovanoti graviruotą kompiuterinę techniką. Tarkime, šaulys, mėgstantis ne tik patogumą, bet ir kompiuterinius žaidimus, tikrai įvertins graviruotą žaidimams pritaikytą pelytę. Svarbu paminėti ir tai, kad jei šio ženklo atstovas pasiekia aukštą socialinę padėtį, jis tai mielai pabrėžia, naudodamas brangius ir gražius daiktus. Kalbant apie pastaruosius, puikia idėja bus VIP vizitinės kortelės arba informacinės lentelės, skirtos pareigoms nurodyti ant kabineto durų ar pan.


Solidžios dovanos gimusiems gruodžio mėnesį


 Kadangi jau prakalbome apie gruodžio mėnesio jubiliatų polinkį į prabangą, norisi pateikti daugiau solidžių dovanų variantų, kad turėtumėte didesnį pasirinkimą. Taigi, jei norite įtikti gimtadienio kaltininkui, gimusiam po šaulio ženklu, dovanokite jam ar jai:

  • Elegantišką piniginę iš natūralios odos su originalia graviūra. Toks reprezentatyvus ir brangus daiktas tikrai užkariaus šio zodiako ženklo širdį. Taip pat galite įteikti ką nors kita, pagamintą iš odos, pavyzdžiui, portfelį ar aplanką popieriams, kuriuos mes taip pat su malonumu išgraviruosime.
  • Graviruotą rankinį laikrodį. Tai yra viena solidžiausių dovanų, kuri tikrai neliks neįvertinta. Tačiau, šį aksesuarą būtina pasirinkti atsižvelgiant ne tik į produkto kokybę ir kainą, bet ir į jubiliato skonį bei amžių. Jaunam vaikinui patiks modernaus stiliaus modelis, turintis daugiau funkcijų, o brandžiam Šauliui širdį paglostys nesenstanti klasika.
  • Prabangų rašiklį su graviūra. Tai puiki dovana Šauliui, kuriam dažnai tenka pasirašinėti dokumentus. Atkreipkite dėmesį į būsimos dovanos kokybę. Tokiu rašikliu turėtų būti patogu rašyti, o jo išvaizda – būti solidžia ir išskirtine.

 Taigi, prabangios dovanos variantų yra net ne vienas, o mažiausiai keli. Vis dėlto, prabanga turėtų būti skoninga. Stenkitės neperlenkti lazdos. Kartais užtenka kuklesnio dizaino, tačiau iš kokybiškų medžiagų pagamintos dovanos, kurią išgraviravus lazeriu, ji sužibėtų visiškai kitomis – kur kas solidesnėmis – spalvomis.


 Originalios dovanų idėjos šauliams


 Kalbant apie originalias dovanas šauliams, visų pirma, į galvą šauna neįprasti suvenyrai ir kiti niekučiai. Todėl, kad dažno Šaulio namų lentynose pridėliota begalė suvenyrų, kuriuos pats šaulys arba jo draugai parsivežė, grįždami iš kelionių po platųjį pasaulį. Tai nestebina, prisiminus, kokie aistringi keliautojai yra šio zodiako ženklo atstovai. Kiekvienas toks mažas dalykėlis turi savo ypatingą prasmę; su juo siejama kokia nors įsimintina akimirka ar juokinga istorija.

 Taigi tikrai neapsiriksite, padovanoję draugui, gimusiam gruodžio mėnesį, suvenyrą. Svarbiausia, gebėti originaliai jį pateikti, galite padovanoti paprasčiausią užsuktą stiklainį, ant kurio mes išgraviruosime užrašą: „Niujorko oras stiklainyje“. Tai itin tinkamas sumanymas, prisiminus, kad šauliai turi puikų humoro jausmą. Dar viena puiki idėja: sėkmės pasaga arba žirgo figūrėlė su graviūra. Tai jau ne humoristinį, o simbolinį atspalvį turinčios dovanos, galinčios tapti Šaulio talismanais, pritraukiančiais sėkmę ir materialinę gerovę.

 Vis dėlto, norisi tarti dar keletą žodžių apie šmaikščias dovanas gimusiems gruodį. Jų draugams ir artimiesiems, norintiems suderinti humorą ir solidumą (juk šauliai, kaip jau išsiaiškinome, mėgsta abu šiuos elementus), patariame teikti juokingais titulais papuoštą medalį ar apdovanojimų statulėles. Galėsite rinktis iš: stiklinių apdovanojimų, statulėlių, stiklinių ir metalinių medalių, medinių plakečių bei dėkliukų. Taip pat nebloga idėja bus tauriojo gėrimo butelis medinėje dėžutėje.

medine-butelio-dezute-vynui-graviruota-neisleisk-manes-50-metu

Išsiaiškinome, ką padovanoti šauliams gimtadienio proga. Rinktis tikrai yra iš ko. Visgi, astrologai ir mūsų specialistai primena, kad zodiako ženklai – subjektyviai traktuotinas dalykas. Tad, prieš dovanodami konkrečią dovaną, pamėginkite patyliukais išsiaiškinti sukaktuvininko pomėgius ir charakterį. Vis dėlto, jeigu tokios galimybės neturite, nenusivilsite, įteikdami vieną iš mūsų siūlomų dovanų, nes visos jos yra iš personalizuotų dovanų kategorijos, kuri pastaruoju metu tampa vis populiaresnė. Tai nenuostabu, žinant, kad įteikdami tokią dovaną, parodote išskirtinį dėmesį konkrečiam asmeniui. O tai vertina kiekvienas žmogus.


>>> Daugiau idėjų dovanoms ČIA <<<


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *