Ką padovanoti žuvims gimtadienio proga?


 Apsispręsti, ką padovanoti žuvims gimtadienio proga, gali būti užduotis ne iš lengvųjų. Šio ženklo atstovams įtikti sunku, bet įmanoma. Žuvys, iš pirmo žvilgsnio, atrodo kaip „žvynais“ pasidengusi racionali, šaltoka asmenybė, tačiau širdyje jos yra tikros romantikės, svajotojos ir poetės. Nepaisant to, kad žuvys yra emocingos ir jautrios, jos taip pat ir be galo …reiklios. Akivaizdžiai ar paslapčiomis, jos visada tikisi stebuklų. Prisiminkite, kaip jūs vaikystėje laukdavote gimtadienių, ir suprasite, kokia būsena apima šio ženklo atstovus, laukiant dovanos. Be abejo, verstis per galvą nebūtina, tačiau nepakenks pasitelkti fantaziją ir pažvelgti į dovanos paieškas individualiai. Tam puikiai tinka personalizuotos dovanos.

 Pavyzdžiui, personalizuotas puodelis. Jį gali puošti patys įvairiausi užrašai ir grafiniai elementai. Neseniai praėjusios Valentino dienos ar kovą švenčiamos moterų dienos proga galima tokį puodelį papuošti užrašu: „Viskas, ko man reikia – meilė ir kava“. Na, o žuvų ženklo vyrus tikrai nudžiugins įvairūs užrašai, susiję su jų pomėgiais ar darbu. Dovanos, atspindinčios pomėgius, apskritai, – visada gera idėja, kuri tikrai nedulkės lentynoje. Žinoma, tam, kad puoštumėte puodelį suasmenintais užrašais, reikia bent šiek tiek pažinoti jubiliatą, kitais atvejais gali tekti kiek labiau įdarbinti vaizduotę. Tačiau nesijaudinkite, mes padėsime jums apsispręsti.

puodelis labas rytas

 Renkant dovaną Žuvų ženklo atstovui, verta pamąstyti ir apie graviruotus apdovanojimus. Tai puiki dovana, ant kurios galima išgraviruoti padėkas, sveikinimus ar žaismingus apdovanojimų tekstus. Tarp mūsų siūlomų apdovanojimų rasite: stiklinius apdovanojimus, statulėles, stiklinius ir metalinius medalius, medines plaketes bei dėkliukus. Ši dovana itin tinkama, jeigu nuspręsite gimtadienio metu surengti žaidimų vakarą, kurio rungčių nugalėtojams gali būti teikiami minėti apdovanojimai.


Solidžios ir romantiškos dovanos, gimusiems kovą


 Kalbant apie solidžias dovanas, kviečiame pasižvalgyti mūsų gaminamų proginių, informacinių lentelių galerijoje. Tokią dovaną galima dovanoti ne tik biuro darbuotojui ar vadovaujančias pareigas užimančiam asmeniui, bet ir kaip suvenyrą. Pastarasis gali būti puošiamas jubiliatui prasmingų žodžių graviūra, kurią gali papildyti Jūsų pasirinkti grafiniai elementai. Taip pat dėmesio verta dovana yra VIP vizitinės kortelės, kurios tikrai neliks neįvertintos. Šias korteles mes graviruojame ant metalo ar medienos, taip pat ant skaidraus, spalvoto, veidrodinio plastiko. Iš visų šių medžiagų pagamintos VIP vizitinės kortelės suteikia savininkui bei jo atstovaujamos įmonės įvaizdžiui daugiau unikalumo. Tai savybė, itin vertinama Žuvų ženklo atstovų. Tad, tokia dovana tikrai verta jūsų dėmesio.

 Svarbiausia, kalbant apie dovanas Žuvims, tai, kad jos turėtų atspindėti jūsų asmeninį požiūrį į jubiliatą, jūsų rūpestį, meilę ir dėmesį jam. Dovana turėtų būti ne vien praktiškai pritaikoma (tai gali labai įžeisti jautrias Žuvis), bet ir individuali, šiek tiek stebuklinga, teikianti malonias emocijas ir paskaninta nemaža porcija romantikos. Dar puikesne tokia dovana taps, jeigu ji turės nedidelį prabangos prieskonį. Puiki tokios personalizuotos dovanos idėja yra graviruoti juvelyriniai dirbiniai. Jie tiks tiek moteriai, tiek vyrui. Pirmąsias nustebinsite graviruotais pakabukais, auskarais ar apyrankėmis, o antriesiems patiks ne tik graviruota juvelyrika, bet ir solidūs graviruoti laikrodžiai ar kompasai.

 Dar šis bei tas, kas pravers ieškant tinkamo juvelyrinio dirbinio Žuvims. Mistikės ir tam tikru požiūriu net aktorės (taip, šis ženklas geba tiek žavėtis, tiek sužavėti), Žuvys dovanoje tikrai įvertins simbolikos ir estetikos tandemą. Idealus variantas, šiuo atveju, – papuošalas. Na, o jeigu jame bus inkrustuotas Žuvims tinkamas akmuo ar astrologinis Žuvų simbolis, tokia dovana neturės sau lygių, o jūs būsite apdovanoti nuoširdžia padėka ir išskirtiniu šventės kaltininko dėmesiu. Patikėkite, dėl to verta pasistengti. Jeigu nežinote, kokie gi akmenys yra laikomi žuvų talismanais, skubame pasufleruoti. Tai yra: ametistas, perlai, žadeitas, turkis, rausvieji koralai, fluoritas, mėnulio akmuo, akvamarinas ir opalas.

 Kita solidžios dovanos idėja – tauraus gėrimo butelis, kuris dar prabangiau atrodys medinėje butelio dėžutėje. Tai praktiška ir smagi dovana, kurią galima žaismingai išpjaustyti, naudojant tokią aukštųjų technologijų sritį, kaip pjaustymas lazeriu. Medis alsuoja šilumą, kurią tikrai pajus šventės kaltininkas. Beje, tokią dovaną galima pritaikyti ir ateityje, įvairioms smulkmenoms laikyti. Jei jau prakalbome apie medines dovanas, kodėl gi jums neįteikus medinės papuošalų dėžutės? Dailiosios lyties Žuvų ženklo atstovės tikrai įvertins tokį originalų suvenyrą.  

originali-dovana-gimtadienio-proga-dezute


Dar kelios dovanų idėjos Žuvims


 Dovanų idėjos žuvims yra neatsiejamos nuo jų pateikimo būdo. Nepamirškite prie dovanos pridėti ir gėlių puokštės. Tai – privaloma programos dalis. Jei kitus zodiako ženklus (pavyzdžiui, žemės elemento atstovus) džiugins paprasčiausiai pats gėlių įteikimo faktas, Žuvys kiekvieną žiedelį įvertins kritiškiausiu žvilgsniu. Tačiau neišsigąskite: iš jūsų nereikalaujama įteikti 1001 bijūną. Žuvims patiks bet koks „nebanalus“ puokštės kompozicijos ar jos pateikimo būdo variantas. Išskirtinio dizaino kompozicijos, sentimentalios laukinių gėlių puokštės arba, dar geriau, retos gėlės, įpakuotos rankdarbių popieriuje, – tai, kas džiugina akį ir sušildo Žuvų širdį.

 Kalbant apie puokštės pateikimą, o ir apie pačią šventės atmosferą, kviečiame nepamiršti dekoracijų. Siūlome pagalvoti apie tortų smeigtukus ir toperius. Tai puiki smulkmena, leidžianti paprastus šventės elementus paversti išskirtiniais ir atspindinčiais šventės temą, bei nuotaiką. Juk visi mes žinome, kad gimtadienis ar kita šventė yra kur kas smagesni, kai erdvė, kurioje jį sutinkate, atspindi jūsų džiugias emocijas. Tą patį galima pasakyti apie puokštes. Patikėkite, gėlės, papuoštos nuoširdžius sveikinimus perteikiančiais dekoratyviniais smeigtukais, bus kur kas originalesne ir smagesne dovanos dalimi.

veidrodinis-aukso-smeigtukas-su-gimtadieniu

 Apibendrinant, Žuvys mėgsta romantiškas, sentimentalias dovanas su emocine potekste. Tai gali būti minėti graviruoti juvelyriniai dirbiniai, ar bet kas kitko, kas alsuoja romantika. Na, o draudžiamų dovanų sąraše atsiranda pernelyg praktiškos, buitiškos dovanos. Tikimės, kad atsakėme į klausimą, ką padovanoti žuvims gimtadienio proga?


>>> Daugiau idėjų dovanoms ČIA <<<


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *