Ką padovanoti ožiaragiams gimtadienio proga?


 Sprendžiant, ką padovanoti ožiaragiams gimtadienio proga, reikia atsiminti, kad jie yra iš prigimties labai originalūs ir egocentriški. Ožiaragiai dievina įvairias paslaptis, mįsles, ezoterinius dalykus ir senovinius atributus. Taigi puikiai tinkanti dovana, paglosianti egocentriško charakterio savininką ar savininkę – personalizuoti puodeliai su gimtadienio kaltininką aukštinančiais užrašais. Tokių užrašų pavyzdžių gali būti begalė. Tarkime: „Pats geriausias bosas“ ar „Pati mylimiausia, pati gražiausia, pati geriausia. Atspėk, kas?“.

pilkas-puodukas-draugyste

 Na, o plėtojant minėtą paslapčių ir senovinių atributų tematiką, puikia dovanos idėja gali tapti įvairūs graviruoti sendinto metalo dirbiniai. Pavyzdžiui, graviruotas, imituojantis senovinį, kompasas ar graviruotas amuletas, kurį gali puošti paslaptingos runų ar kitų senovinių simbolių graviūros. Kita dovanos idėja: graviruotas rašiklis ar senovinis antspaudas. Žinoma, savininkas negalės juo žymėti oficialių dokumentų, bet reprezentacinius leidinius ar verslo dovanas toks spaudas neabejotinai papuoš.


Prabangios dovanos, gimusiems sausį


 Jei gerai pažįstate bent vieną ožiaragį, jūsų neturėtų nustebinti astrologų teiginys, kad šio ženklo atstovai  dievina viską, kas atspindi aukštą statusą bei prabangą. Tuo pačiu, jie yra gana konservatyvūs, tad čia gali kilti šiokia tokia dilema, nes net naujausiu mados klyksmu laikomo modernaus meno kūrėjo skulptūra ar paveikslas vargu ar nudžiugins šio ženklo atstovą, tačiau bilietas į senovės paveldo muziejų konservatyviuosius paslapčių mėgėjus tikrai pamalonins.

 Kitos dovanų idėjos, išsiskiriančios solidumu, gali būti: klasikiniai kvepalai, puikaus vyno butelis, odinis portfelis, talpi odinė piniginė ar darbo kalendorius graviruotu odiniu viršeliu. Vyno butelis atrodys dar įspūdingiau, jei patalpinsite jį lazeriu pjaustytoje medinėje butelio dėžutėje. Be to, ožiaragiai pirmenybę teikia šeimos relikvijoms, papuošalams ir prabangiems baldams. Tad visa, kas išsiskiria turtinga istorija ir solidžia išvaizda, bus tikrai įvertinta sausį gimusio asmens. Todėl neprašausite ir graviruodami juvelyrinius dirbinius. Tai itin puiki idėja antrajai pusei, gimusiai sausį.

 Be to, šeimos nariai, gerai pažįstantys savo mylimus ožiaragius, gali drąsiai jiems ir joms dovanoti drabužius. Šis zodiako ženklas išsiskiria elegancija, nors labiau linkęs neišsiskirti, kai kalba pasisuka apie aprangą. Ožiaragiai yra kiek kuklūs ir žino, ko nori iš gyvenimo. Taigi, šalikai, pirštinės, paltai ir purios kumštinės pirštinės yra tikras jūsų rūpesčio ir dosnumo įrodymas Ožiaragiui. Juo labiau, kad ir jo gimtadienio mėnuo diktuoja šildančių dovanų poreikį.


Dovanos ambicingiems ir jaunatviškiems ožiaragiams


 Ožiaragis mėgsta sukelti pavydo jausmą konkurentams, todėl galite drąsiai rinkti dovanas, tinkančias jų darbo vietai paversti kuo įspūdingesne. Tam tiks stilingos informacinės lentelės ar VIP vizitinės kortelės. Pirmosios gaminamos iš kokybiško metalizuoto plastiko ir aliuminio, o antrosios gali būti pagamintos iš: aliuminio; skaidraus, spalvoto, veidrodinio plastiko ar faneros. Nepaisant to, kokią medžiagą pasirinksite, šios dovanos paglostys ožiaragio savimeilę ir pamalonins jį solidžia išvaizda. Na, o pastaroji savybė bus puiki galimybė puikuotis prieš verslo partnerius ir konkurentus.

statulele-karuna-Deimantei

 Kitas dalykas, kurį turite žinoti: ožiaragiai siekia amžinos jaunystės – tiek sieloje, tiek kurdami asmeninį stilių. Jie mėgsta ryškias drabužių spalvas ištisus metus! Tai nestebina puikiai šį ženklą perkandusių astrologų, kurių teigimu, tokį pomėgį lemia pastarąjį zodiako ženklą globojanti Saulė. Todėl su amžiumi ožiaragiai tik žydi, o ne sensta. Taigi, sutelkdami dėmesį į tai, ką padovanoti Ožiaragiui, nekreipktite dėmesio, jei jubiliatui sukanka 50-metis, o dovanokite tai, ką įteiktumėte, jei sukaktuvininkui būtų 25-eri!

 Ožiaragis, žinoma, neskaičiuoja svetimų pinigų, bet stengiasi juos taupyti. Pavyzdžiui, brangus cigaras ar firminis brendis gali būti ne itin tinkamai suprasta, kad ir puiki dovana Ožiaragiui. Tai jam gali pasirodyti kiek perdėtu prabangos demonstravimu. Taip, jūs teisingai išgirdote, solidumą vertinantiems ožiaragiams kraštutinumai nepatinka. Net ir kalbant apie patį solidumą. Šis ženklas yra praktiškas ir vertina dizaino paprastumą. Jam norisi kartas nuo karto išsimaudyti prabangoje, tačiau išgyvena ir kuklesnes namų sąlygas, nepaversdami prabangos pagrindiniu gyvenimo varikliu.


Dar keli akcentai apie dovanas ožiaragiams 


 Beje, teikdami dovaną Ožiaragiui, nepamirškite tinkamai ją supakuoti, nes jie pastebės kiekvieną smulkmeną ir kiekvieną trūkumą. Tam labai pravers ir dovanų akcentai. Tokie, kaip tortų smeigtukai ir toperiai. Jie pridės subtilumo ir elegantiškumo, o beribės lazerinio pjaustymo technologijos galimybės leis jums pasirinkti norimą ant smeigtuko išpjaustyti žodį, palinkėjimą ar trumpą sveikinimo šūksnį. Beje, tokie smeigtukai puikiai papuoš ir gėlių puokštę. O pastarosioms šio zodiako ženklo atstovai neabejingi. Kaip ir daugelis mūsų. Na, o labiausiai jie mėgsta lelijas, raudonus gvazdikus, jurginus ir žaviuosius kardelius.

 Tik prašytume jokių staigmenų! Ožiaragiams jos visai nepatinka. Pavyzdžiui, rankinis laikrodis yra nuspėjama, dažnai solidi, todėl ir labai maloni dovana gimusiam sausio mėnesį. Taigi, jau kaip ir išsiaiškinome, ką padovanoti ožiaragiams gimtadienio proga? Tai turi būti solidu ir tuo pačiu subtilu, ryšku, bet laikantis kuklumo ribų, galima dovanoti kažką senoviško, bet šiurkštu nestebinti provokuojančiomis staigmenomis. Kaip ir visai paprasta, ar ne? Nesijaudinkite, nors ir vienas išrankesnių ženklų, ožiaragis visada įvertins jūsų įdėtas pastangas, jei tik šios bus nuoširdžios.


>>> Daugiau idėjų dovanoms ČIA <<<


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *