Ką padovanoti gimusiems lapkritį?


 Sprendžiant, ką padovanoti gimusiems lapkritį, visų pirma, reikia atsižvelgti į šio mėnesio ir jo valdose besiskleidžiančio zodiako ženklo ypatybes. Pasak astrologų, lapkritis yra tas mėnuo, kai žmonės itin linkę abejoti. Tad nenuostabu, kas šį mėnesį gimę žmonės yra labai jautrūs abejotiniems dalykams. Taigi, ir dėl jūsų dovanos jiems neturėtų kilti jokių dvejonių. Tiksliau sakant, – dėl jų materialios vertės, nes skorpionai labiau už kitus zodiako ženklus mėgsta brangias dovanas. Be to, jų vertė tiesiogine prasme turėtų būti išreikšta kaina, o ne jūsų pastangomis, įneštomis, ieškant dovanos.

 Na, o aptarę pagrindinį aspektą, į kurį atsižvelgia skorpionai, vertindami dovanos tinkamumą, pereikime prie ne ką mažiau keblaus klausimo. Ką padovanoti moteriai, gimusiai po skorpiono ženklu? Jei manote, kad išrinkti moteriai tinkamą dovaną yra labai lengva, tuomet smarkiai klystate. Daugelis vyrų mano, kad saldumynai ir gėlės yra naudingiausios dovanos dailiajai lyčiai. Bet, iš tikrųjų, yra moterų, kurios mėgsta praktiškesnes dovanas.


Ką dovanoti moteriai, gimusiai po skorpiono ženklu?


Skorpiono ženklo valdoma moteris yra protinga ir įžvalgi, joje virte verda energija, kuri padeda lengvai įveikti visas kliūtis. Ji – tikslinga, ryžtinga, darbšti ir gana lengvai susidoroja net su vyrų pareigomis. Tokia dama nemėgsta būti vienoje vietoje labai ilgai, todėl stengiasi kuo dažniau keliauti ir iškylauti. Taigi, jei kalbėtume apie dovanas, turbūt, šioms nenustygstančioms deivėms labiausiai tiktų su žygiais ar kitokiomis kelionėmis susijusios dovanos. Tai gali būti:

  • Graviruota išorinė baterija;
  • Graviruotas termo puodelis ar kitokie personalizuoti puodeliai, kuriuos galima bus naudoti ir grįžus iš kelionės, šiltai susisupus į pledą namuose;
  • Rankinė, tvirtinama ant juosmens, ant kurios galima prisiūti odinę juostelę su Jūsų pageidaujama graviūra, ir pan.

 Jei norite tokiai damai ar panelei įteikti moteriškesnių dovanų, rinkitės:

  • Kvapnias žvakes;
  • Arbatos rinkinį, įpakuotą į originalią medinę dėžutę;
  • Graviruotus juvelyrinius dirbinius ar medinę papuošalų dėžutę.

Svarbiausia atsiminti, kad tiek moterys, tiek vyrai skorpionai yra itin stiprios asmenybės, taigi ir dovanos, skirtos jiems, turėtų būti „stiprios“. Kaip ir minėjome, tai itin taikytina materialiajai jų išraiškai. Norėdami atrasti daugiau dovanų idėjų, užeikite į mūsų tinklalapio skiltį, skirtą šiai temai.

stiklinis skorpionas graviruotas sveikinimas


Ką dovanoti vyrams, gimusiems po skorpiono ženklu?


 Šio ženklo vyras yra visada pasirengęs sunkumams. Jis negaili pastangų viskam, kas gali paskatinti jo sėkmę. Taip pat siekia iš gyvenimo pasiimti viską, ką šis gali pasiūlyti! Skorpiono ženklo vyras yra nuoširdus ir pasitikintis savimi, tvirtas ir nepriklausomas, jis moka kontroliuoti savo emocijas ir yra sąžiningas žmonėms. Jis yra labai teisingas ir objektyvus savo vertinimuose ir nemėgsta tuščių žodžių. Toks žmogus yra logiškesnis ir mažiau emocingas. Tad ir dovanos, skirtos jam, turėtų būti itin vyriškos, racionalios. Tad, kokios tos dovanos?

  • Šiuolaikinė ir neįprasta technika

 Skorpionai, naudodamiesi savo aštriu protu, puikiai perpranta sudėtingą įrangą (kompiuterius, išmaniuosius telefonus, fotoaparatus ir kt.) Be to, jie labai vertina galią ir universalumą. Vis dėlto, vien tik nupirkti technologinį žaisliuką, nepakaks. Skorpionams norisi išskirtinumo. Tai jie taiko ir dovanoms. Tad, puikia išeitimi, šiuo atveju, tampa personalizuotos dovanos. Tai gali būti: graviruoti kompiuterių aksesuarai: pelė, klaviatūra, kilimėlis, graviruotas USB atmintukas ir pan. Na, o kiek konservatyvesnės technikos gerbėjams puikiai tiks graviruoti laikrodžiai ar kompasai.

  • Simbolinės dovanos

 Kadangi šio ženklo asmuo nėra abejingas skorpiono simboliui, nesunku jam įtikti, renkant ir simbolines dovanėles. Puikiai tinka dekoracija ar paveikslėlis su šia simbolika. Taip pat galimos personalizuotos dovanos ir savo rankomis sukurtos dovanos su šiuo simboliu: megzti drabužiai, prie kurių galima pritvirtinti graviruotą odinę juostelę, atvirukai, kuriems atlikti naudojamas pjaustymas lazeriu, tortas, puoštas skorpiono dekoracija, ar net jam skirtos figūrėlės (torto smeigtukai ir toperiai).

  • Apdovanojimo statulėlės, medaliai

 Atkreipkite dėmesį! Vyrai skorpionai teikia didelę reikšmę savo asmenybei, todėl jūs galite puikiai pasinaudoti šia jų charakterio savybe. Kaip priedą prie pagrindinės dovanos, o gal ir kaip esminį akcentą, galite skorpionui įteikti graviruotą medalį ar apdovanojimo statulėlę. Tačiau, rinkdamiesi šiems atributams skirtą tekstą, kurį mes su malonumu išgraviruosime, nepamirškite pabrėžti vyro skorpiono drąsos ir noro laimėti. Be to, galite sukurti šmaikščią panegiriką apie jubiliatą, svarbu, kad ji būtų ne pašiepianti, o išaukštinanti. Tokiu atveju, apdovanojimo statulėlės vyro, gimusio lapkritį, bus sutiktos itin palankiai.


Kaip nesuklysti, teikiant dovaną skorpionui?


 Taigi, kai jau išsiaiškinome, ką padovanoti gimusiems lapkritį, svarbu paminėti kiek smulkesnius niuansus, kurie užtikrins lapkričio mėnesio jubiliato /-ės džiaugsmą. Visų pirma, pasistenkite nepamiršti originalaus dovanų įpakavimo. Tai labai vertina tiek vyrai, tiek moterys skorpionai! Ir atminkite, kad skorpionai netoleruoja pigių dalykų. Tad, reikėtų investuoti arba į pačią dovaną arba į originalų, personalizuotą jos pateikimą. Čia itin aktualus lazerinis graviravimas, suteikiantis galimybę kiekvieną dovaną paversti unikalia ir tinkančia ne tik išrankiesiems skorpionams, bet ir kitiems zodiako ženklams.

graviruotas peilis-skorpionas


>>> Daugiau idėjų dovanoms ČIA <<<


SaugomaĮvertinimas


5
(2 įvertinimai)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *