Ką dovanoti rudenį?


 Išsirinkti, ką dovanoti rudenį, gali tapti lengviau, jei įsijausime į šio sezono atnešamas nuotaikas. Ruduo ir komfortas – gana skirtingi, bet kartu – labai panašūs dalykai. Kiekvienas iš mūsų šiek tiek nuliūsta, žiūrėdamas į pageltusius lapus tokiu lietingu ir kaprizingu rudenišku oru. Tačiau tai ne priežastis pasiduoti slogiai nuotaikai!

 Juk rudenį yra ką švęsti: įvairios profesinės šventės, kurių žymiausia, turbūt, – Mokytojų diena. Neabejojame, kad artimųjų, kolegų ar verslo partnerių rate taip pat rasite žmonių, švenčiančių gimtadienį, įmonės veiklos sukaktuves ar kitas šventes. Tad, akivaizdu, ruduo – anaiptol, ne metas liūdėti!


Kokios gali būti originalios dovanos rudeniui?


 Visi mes mėgstame apsupti save gražiais daiktais: jie padeda sukurti namuose jaukumą ir teigiamą energiją. O kartas nuo karto, už lango siaučiant rudeninėms negandoms norisi atsidurti arbatos gėrimo vakarėlyje, kažkur Viktorijos laikų Anglijoje ir aristokratiškai gurkšnoti kvapnų gėrimą iš išskirtinio puodelio. Namų jaukumas, šiluma ir garuojantis gėrimas gali tilpti vienoje nuostabioje dovanoje – personalizuotame puodelyje.

personalizuotas-puodukas-darling

 Kita vertus, dar viena su gėrimais susijusi dovana yra šventinė tauriojo gėrimo pakuotė. Tačiau prekybos centruose anaiptol ne visi gėrimai yra įpakuojami ir pakuotės alternatyva dažniausiai tenka pasirinkti paprasčiausią masinės gamybos maišelį. Tad, kodėl gi nepaieškojus originalesnio sprendimo? Mes siūlome teikti tauriuosius gėrimus specialiai jiems pagamintose, lazeriu graviruotose medinėse butelio dėžutėse.

dovana-valentino-dienos-proga-taures-dezute-myliu-vis-labiau

 Kuo jos ypatingos – paklausite. Kaip ir visos kitos lazerinio graviravimo ar pjaustymo lazeriu būdu pagamintos dovanos, tokios dėžutės priskiriamos personalizuotų dovanų kategorijai. Pastaroji ypatinga tuo, kad tokios dovanos, naudojant minėtas technologijas, yra suasmeninamos ir gaminamos konkrečiam asmeniui. Taigi, individualumas ir naudojamų lazerinių technologijų, apie kurias dar kalbėsime, preciziškumas personalizuotas dovanas paverčia geriausiu originalios dovanos pasirinkimu.


Kuo išsiskiria graviravimas ir pjaustymas lazeriu?


 Aukštosios lazerinės technologijos yra kur kas kokybiškesnės, kalbant apie medžiagų apdirbimo procesą bei poveikį apdirbamiems paviršiams. Kol nebuvo išrastas graviravimas ir pjaustymas lazeriu, suasmeninti dovaną ar kitokios paskirties daiktus dažniausiai tekdavo mechaniniu būdu. Taigi būdavo neišvengiama žmogiškųjų klaidų ir graviruojamų, ar pjaunamų paviršių pažeidimų.

 Tuo tarpu, lazerinis graviravimas ir pjaustymas lazeriu pasižymi išskirtiniu tikslumu, todėl šiais būdais paveikiamos medžiagos apsaugomos nuo bet kokio broko. Verta plačiau pristatyti šias išskirtines technologijas. Lazerinio graviravimo metu pašalinamas (išdeginamas, išgarinamas) viršutinis medžiagos sluoksnis ar sluoksniai, dėl kurių medžiagos paviršiuje atsiranda įdubimai, kurių deriniai perkelia ant graviruojamo paviršiaus reikiamą vaizdą ar užrašą.

 Tuo tarpu pjovimas lazeriu – tai medžiagų pjovimo technologija naudojant didelės galios lazerį. Proceso metu fokusuotas lazerio spindulys, dažniausiai valdomas kompiuteriu, išsiskiriantis didele energijos koncentracija, leidžia pjauti beveik bet kokias medžiagas, nepaisant jų šiluminių savybių. Tokiu būdu išgaunami net itin siauri pjūviai, minimaliai paveikiant apdorojamą paviršių.

 Taigi atsakymas į klausimą, kuo išsiskiria graviravimas ir pjaustymas lazeriu, yra gana aiškus. Šios technologijos yra kur kas tikslesnės, pasižymi minimaliu poveikiu apdirbamiems paviršiams, galimybe pjauti ar graviruoti itin smulkius užrašus, ornamentus ar vaizdus. Šios savybės leidžia operatyviai ir kokybiškai gaminti personalizuotas dovanas, kurios yra bene geriausias pasirinkimas, siekiant maloniai nustebinti svarbius mums asmenis.


Dar kelios originalios dovanų idėjos rudeniui


 Rudenį prasideda nauji mokslo metai. Kaipgi nepasveikinus mūsų mokinių ir studentų? Tai galima daryti rugsėjo 1-ąją. Tam puikiai tiks mokslo metams specialiai skirta darbo knyga-kalendorius odiniu graviruotu viršeliu. Nebloga idėja – įteikti graviruotą termopuodelį, kad kelias iki mokslo žinių tvirtovės taptų jaukesniu kasdien šaltėjančiu oru. Dar viena nebloga dovanos idėja – personalizuoti apdovanojimų medaliai, skirti ypatingiems pasiekimams pažymėti.

originalus-smaikstus-medalis-dovana-70-mecio-proga

 Dar vienas variantas – į privalomų knygų sąrašus įtraukiamos knygos ar bilietai į spektaklius ar nekomercinį kiną. Pateikite juos originaliau, įpakuodami į graviruotus ir lazeriu pjaustytus medinius vokelius. Dar viena dovanos idėja – apdovanojimų statulėlės, ant kurių pagrindo galima pritvirtinti išgraviruotą metalinę lentelę. Taigi, variantų, ką dovanoti rudenį, yra ne vienas. Svarbu teikti pirmenybę originalumui. Ši savybė itin būdinga personalizuotoms dovanoms.


DAUGIAU DOVANŲ IDĖJŲ >>> ČIA


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *