Dovanos pavasario švenčių proga


 Dovanos pavasario švenčių proga yra tokios mielos širdžiai jau dėl paties metų laiko, kuriuo yra teikiamos.  Pavasaris atneša pokyčių, pažadina gyvenimo džiaugsmą, suteikia šviesos, šilumos ir naujų vilčių. Štai kodėl taip smagu šeimos šventes pavasarį švęsti gamtoje. Gali būti, kad šiuo metų laiku Jūsų šeimoje yra mažai progų, kurias galėtumėte paminėti. Be abejo, Mamos diena – prioritetinė bet kurios šeimos švenčių sąraše. Taigi, net jeigu ir nenusimato gimtadienių, vestuvių ar krikštynų, pirmasis gegužės savaitgalis tiesiog privalo būti sutiktas gamtoje! O ir mamytės džiaugsis gavusios ką tik skintų pirmųjų gėlių puokštę.

 Na, o jeigu Mamos dienos proga norisi ir materialią dovanėlę įteikti, kviečiame pagalvoti apie:

  • Personalizuotus puodelius. Šauni individualizuota dovana, papuošta jūsų pageidaujama graviūra;
  • Graviruotas ar lazeriu pjaustytas medines papuošalų dėžutes;
  • Padėkas, išgraviruotas ant stiklinės statulėlės ar metalinės lentelės.

 Nors sezono kaita kovo 1-ąją jaučiama retai, tačiau kalendorinio pavasario pradžia – taip pat yra šventė, nors ir ne oficiali. Tad, kodėl ir šią dieną nepadovanojus simbolinės smulkmenos artimiausiems žmonėms? Juk dovanoti ir gauti dovanas yra ypač malonu! Graži simbolinė dovana, atitinkanti pavasarinę atmosferą, gali būti sportinis ar turizmo inventorius su jūsų pageidaujamomis graviūromis. Pavyzdžiui, graviruotas termo puodelis. Juk pavasario pradžioje gamtoje dar juntamas šaltukas, nuo kurio puikiai apsaugo šiltas gėrimas.

 Na, o kita minėtinų pavasario švenčių grupė yra reikšmingos tarptautinės bei nacionalinės šventės, dažniausiai skirtos pasveikinti vienos ar kitos profesijos atstovus. Beje, tarp minėtinų pavasarį švenčiamų švenčių yra ir gana originalios (Pasaulinė blondinių diena) ar net juokingos (Melagių diena). Tačiau, kas sakė, kad galima švęsti tik per amžius tradicinėmis tapusias šventes? Taigi, gegužės 31-oji – Pasaulinė blondinių diena. Jūs tikrai turite ką nors padovanoti savo gražiajai šviesiaplaukei draugei. Idėjų semkitės iš mūsų straipsnio.


Ką dovanoti moterims kovo 8-osios proga?


 Viena svarbiausių švenčių pavasarį yra Tarptautinė moters diena. Dovana kovo 8-ajai turėtų būti įdomi ir gebanti perteikti giliausius jausmus mylimai moteriai. Taigi nereikėtų daryti klaidos ir dovanoti daiktus, susijusius su namų ūkiu. Tokia dovana gali nuvilti moteris, nes pavasarį jos, pirmiausia, nori galvoti apie grožio puoselėjimą, o ne apie virtuvę ir tvarką joje! Todėl, jei moteris neprašė konkretaus namų apyvokos daikto, pavyzdžiui, maišytuvo, tada tokių dovanų teikti neverta. Kiekviena dailiosios lyties atstovė apsidžiaugs su grožio ir stiliaus puoselėjimu susijusia dovana. Arba dovana, perteikiančia jūsų šilčiausius jausmus. Tai gali būti, pavyzdžiui:

spynele-ant-tilto-paryziuje

  • Dovanų kuponas iš kosmetikos parduotuvės, kuris puikiai atrodys, įdėtas į medinę dėžutę–vokelį, graviruotą lazeriu. Ant jo galime išgraviruoti jūsų trokštamą palinkėjimą ar meilės žodžius brangiai damai. Susipažinti su mūsų graviruojamais medienos gaminiais galite čia;
  • Kita, kovo aštuntosios proga tinkama dovana – lazeriu graviruoti papuošalai. Graviruodami pas mus, galėsite, kitaip nei juvelyro dirbtuvėse, iš karto kompiuteryje matyti tikslų atvaizdą to, kas bus išgraviruota, bei iš anksto pasirinkti šriftą, išdėstymą, ir matyti būsimos graviūros vizualizaciją. Antra – graviūra, atlikta lazeriu, bus labai tiksli, preciziška ir kokybiška. Kitaip, nei graviruojant rankiniu būdu pas juvelyrą.

Ką dovanoti per pavasario profesines šventes?


 Pavasarį kelių dešimčių specialybių atstovai švenčia savo profesines šventes. Jie bus labai patenkinti, sulaukę sveikinimo ir dovanėlės, teikiamos kartu su juo. Todėl kviečiame pasinaudoti mūsų siūlomomis dovanų idėjomis. Kad ir ne visos šios profesinės šventės yra plačiai žinomos, jums ir jūsų draugams šios dienos yra prasmingos ir gali sukelti didelį džiaugsmą, sulaukus dovanos profesinės šventės proga. Taigi, Kovo 3 d. švenčiama Tarptautinė rašytojų diena. Puiki dovana pažįstamiems rašytojams ar panašių profesijų atstovams – graviruotas tušinukas.

 Kovo 11 d. minima Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Šia proga tinka dovanos su valstybės simbolika, pavyzdžiui, darbo knyga graviruotu odiniu viršeliu ar iš kartono pagamintu viršeliu, puoštu lazeriu išpjaustytu Vyčiu. Kovo 20 –Tarptautinė prancūzų kalbos (frankofonijos) diena. Tad, pažįstami vertėjai nusipelno jūsų dėmesio. Be abejo, kovą (o ir kitais pavasario mėnesiais) yra daugybė kitų profesinių švenčių, tai: Pasaulinė poezijos diena, Tarptautinė teatro diena ir kitos. Visų neišvardinsime, tačiau paminėsime populiariausias dovanas, tinkančias kone bet kokios specialybės atstovui profesinės šventės proga:

karsto-vasko-antspaudas-herbas-40mm


Šeimos šventės, švenčiamos pavasarį


 Apie mamos dieną jau kalbėjome, tačiau gali būti, kad pavasarį Jūsų šeimos laukia vestuvės, krikštynos ar gimtadieniai. Ką jau bekalbėti apie Šv. Velykas. Margučius marginame turbūt visi be išimties, ypač jei namuose auginame mažuosius, kurie Velykų bobutės laukia taip pat nekantriai, kaip ir Kalėdų senelio. Tik pagalvokite, kaip apsidžiaugtų mažylis, gavęs lazeriu pjaustytą įmantrių raštų margutį! Nepamirškite ir dekoro, kuris vaikams visada padaro įspūdį. Erdvės papuošimui rekomenduojame rinktis tortų smeigtukus ir toperius. Na, o pradžioje minėtomis progomis tiks daugelis mūsų jau aprašytų dovanų.

 Puiki dovanos jauniesiems idėja – vestuvinės spynelės ar graviruotos taurės. Gimtadienio kaltininkams – personalizuoti puodeliai ir kitos suasmenintos dovanos. Na, o jei gimtadienį švenčia šeimos galva, jam gali patikti taurus gėrimas medinėje butelio dėžutėje. Krikštynoms itin tiks graviruotos padėkos krikšto tėveliams. Vaikučiui tiks lazeriu pjaustytos ir graviruotos krikštadėžės, na o šventės svečiams: angeliuko formos pakabukas su išgraviruotu palinkėjimu, ar graviruoti medaliai. Taigi, dovanos pavasario švenčių proga jau aptartos, Jums belieka išsirinkti, o mes įgyvendinsime!


>>> Daugiau idėjų dovanoms ČIA <<<


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *