Antkapio ir paminklo lentelių gamyba


 Siūlome visas antkapio ir paminklo lentelių gamybos paslaugas. Svarbu pabrėžti, kad šiam procesui naudojame tik išskirtinai kokybiškas medžiagas. Viena jų – pati patvariausia, – nerūdijantis plienas. Iš jo pagamintos lentelės tarnaus daugiau nei 100 metų be išvaizdos pokyčių. Todėl svarbu netaupyti kokybės sąskaita ir užsakinėti antkapio ir paminklo lenteles tik iš patikimų rankų.

metaline antkapio-lenta-nerudijanti

 Mes suprantame, kad artimojo netektis yra ne tik skaudi, bet ir atnešanti eilę rūpesčių, kuriuos tenka įveikti organizuojant laidotuves, todėl skubame ištiesti pagalbos ranką. 

  Gaminame antkapio ir paminklo lenteles, bei lenteles ant kryžių, iš:

  •  matinio nerūdijančio plieno;
  •  juodai dengto 0,5mm storio aliuminio, atsparaus atmosferos poveikiui;
  •  metalizuoto dvisluoksnio plastiko, aukso bei sidabro spalvos.     
  • Galime užgraviruoti nedideles nuotraukas ant metalinių lentelių.

    Aukštos kokybės medžiagos, kurias naudojame šių lentelių gamybai, užtikrina gaminio ilgaamžiškumą. Be to, kalbant apie nerūdijantį plieną, ši medžiaga yra lengvai tvirtinama ant pačių įvairiausių medžiagų antkapių ir bet kokio paviršiaus.

 Kita vertus, antkapio ir paminklų lentelės, gaminamos mūsų įmonėje, beveik neturi apribojimų dizaino prasme. Tai lemia mūsų naudojamos aukštosios technologijos: lazerinis graviravimas ir pjaustymas lazeriu. Šios technologijos leidžia perteikti net smulkiausius maketo ornamentus, o lazeriu pjaunama atminimo lentelės forma taip pat gali būti labai įvairi.


Antkapio ir paminklo lentelių tipai


 Antkapio ir paminklo lentelės dažniausiai skirstomos į laikinąsias, įrengiamas laidotuvių metu, ir nuolatines, kurios tvirtinamos prie paminklo visam laikui. Pagrindiniai jų skirtumai aprašyti toliau.

  • Nuolatinės lentelės

 Nuolatinės lentelės yra tos, kurios liks ant paminklo ilgam laikui. Pagrindiniai reikalavimai, keliami nuolatinėms memorialinėms lentelėms – ilgaamžiškumas ir ant lentelės išgraviruotų elementų patvarumas. Pastarasis būdingiausias nerūdijančio plieno lentelėms. Jos atrodo santūriai ir estetiškai, yra ilgaamžės bei atsparios kenksmingoms oro sąlygoms. Taip pat – nepaveikios korozijai.

 Tačiau jų patvarumas priklauso ne tik nuo patikimos gamybos medžiagos, bet ir nuo priežiūros kokybės. Tad svarbu tinkamai jas prižiūrėti: kartais nuvalyti nerūdijančio plieno valymui skirtomis specialiomis priemonėmis, valant struktūros (šlifavimo) kryptimi, ne skersai; taip pat laikytis kitų svarbių priežiūros reikalavimų.

 Pagrindiniai nuolatinių lentelių aspektai:

  • Griežta, solidi išvaizda, ilgaamžiškumas;
  • Gali būti išgraviruoti ne tik asmens vardas, pavardė, gimimo ir mirties datos, bet ir papildomi elementai: epitafijos, nuotraukos ir pan.
  • Laikinos lentelės

 Laikinojoje lentelėje yra graviruojama pagrindinė informacija apie mirusįjį – vardas, pavardė,  gimimo ir mirties datos. Jos yra užsakomos, siekiant, kad kapas nebūtų bevardis, prieš galutinai suformuojant amžinojo poilsio vietą bei ją puošiančias nuolatines atminimo lenteles. Ant laikinų lentelių neįprasta graviruoti papildomus žodžius (tačiau gali būti naudojami ornamentai ar įmantresnis šriftas), o tokių memorialinių elementų dizainas – paprastesnis nei nuolatinių.

 Laikiniems pavyzdžiams gaminti naudojamos pigesnės medžiagos. Laikui bėgant suprastėja ant tokių lentelių išgraviruotų elementų kokybė. Pradiniam kapavietės apipavidalinimui pakanka ir tokių, laikinam naudojimui skirtų lentelių, tačiau sugulus žemėms ir atsiradus galimybei galutinai apipavidalinti amžinojo atilsio vietą, derėtų rinktis nuolatines lenteles.


Laikina lentelė GAMINTA KITUR, ANT NETINKAMOS MEDŽIAGOS, neatlaikė nei 6 mėn.

nekokybiska-antkapio-lenteleMūsų gamintos lentelės, kurioms gamintojas suteikia daugiau nei 6-10 metų garantijas, o nerūdijantis plienas gali atlaikyti ir neribotą laiką.

antkapio-lenteles-juodos metalines

antkapio-lentele-auksinis-plastikas

suns antkapio lentele stafordsyro


Atsisveikinimo užrašų ir grafinių vaizdų simbolika


 Paminklo epitafija (iš graikų kalbos epitaphios – antkapis) – tai nedidelis tekstas, parašytas proza ​​ar eilėraščiu mirusio žmogaus atminimui. Tai gali būti garsaus žmogaus citata, literatūros kūrinio frazė, kurią velionis mėgo kartoti. Epitafija dažnai gali būti ir frazė, atspindinti mirusiojo artimųjų sielvartą ir skausmą.

 Tačiau tokie užrašai suprantami tik tiems, kurie moka atitinkamą kalbą, kuria sukurti šie trumpi atminimo žodžiai. Tuo tarpu ant atminimo lentelės graviruojamus simbolinius vaizdinius supras bet kuris žmogus, pamatęs tokiu vaizdu papuoštą paminklą. Taip yra todėl, kad skirtingų tautų piešinių simbolika yra panaši.

 Dažniausi antkapių simboliai yra žvakė arba deglas, simbolizuojantys amžinąją šviesą; perteikiantys amžinai artimųjų širdyse liksiantį išėjusiojo prisiminimą ir pan. Taigi, antkapio ir paminklo lentelių gamyba – atsakingas ir ne tik techninių, bet ir kitokių žinių reikalaujantis procesas, kurį svarbu patikėti profesionalams, siekiant, kad užrašai ant tokių lentelių būtų ilgaamžiai, o pati lentelė atrodytų solidžiai, net prabėgus ilgam laikui.


Daugiau pavyzdžių rasite >>> ČIA


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *