Guminių nestandartinių antspaudų gamyba yra atliekama, naudojant tokias šiuolaikines technologijas, kaip lazerinis pjaustymas. Kadangi  pjovimo lazeriu procesas yra labai tikslus, jis užtikrina puikią pjovimo kokybę bei turi labai mažą pjūvio plotį, ir mažą šilumos poveikio zoną. Todėl galima išpjauti net labai sudėtingus ornamentus ir smulkius šriftus, kas aktualu nestandartinių antspaudų gamyboje.

 Pjovimas lazeriu yra CNC (angl. computer numerical control) – kompiuterinio skaitmeninio valdymo – būdu atliekamas pjovimo procesas, kurio metu didelės galios lazeris naudojamas medžiagoms pjauti. Uždaroje talpykloje elektros išlydžiu stimuliuojant lazerinę medžiagą, sukuriamas didelio tankio šviesos spindulys. Tolesnis žingsnis – optikos naudojimas, siekiant sufokusuoti sukurtą lazerio spindulį į ruošinį. Šių aukštųjų technologijų procesų rezultatas yra aiškus ir raiškus pageidaujamo vaizdo išpjovimas ruošinyje.

 Pjaustymas lazeriu naudojamas ne vien nestandartiniams antspaudams gaminti. Ši technologija – universalus procesas, per pastaruosius kelerius metus tapęs itin paklausiu daugelyje pramonės šakų bei reklamos, reprezentacinių dovanų srityje. Technologijų pažanga leidžia lazeriu pjauti įvairias medžiagas. Pradedant popieriumi ir audiniais, baigiant įvairiais metalais.


Daugiau apie nestandartinius guminius antspaudus


 Nuostabu, kokie naudingi antspaudai gali būti įvairiose gyvenimo srityse. Nuo biurų ir švietimo įstaigų iki amatininkų dirbtuvių – antspaudai leidžia sutaupyti laiko ir energijos, daugybę kartų perteikiant svarbią informaciją. Ne ką mažiau žavi ir galimybė atspausti kone bet kokį pageidaujamą vaizdą. Pastarąjį riboja tik jūsų vaizduotė – tai gali būti graži šrifto kompozicija, piešinys ar prekės ženklas.

 Kartu su individualiai pagamintu antspaudu įsigykite ir rašalo pagalvėles, į kurias jis yra mirkomas. Šios pagalvėlės būna trijų dydžių: 50×90 mm; 70×110 mm ir 90×160 mm. Platus aukštos kokybės pakaitinių rašalo pagalvėlių asortimentas sugrąžins jūsų antspaudams spalvą ir aiškumą. Pastarieji veiksniai priklauso ne tik nuo pagalvėlės kokybės, bet ir nuo naudotojo įgūdžių. Daugelis žmonių pagalvėlę spaudžia per stipriai. Turėtų pakakti tik paliesti. Paspaudę, pažiūrėkite į antspaudą. Ar aplink jo kraštus yra rašalo ir jis išsiliejęs už spaudinio ribų? Jei taip, paspaudėte per stipriai ir gausite netvarkingą antspaudą.

nestandartinis-antspaudas-su-rasalo-vonele

Dar keli patarimai:

  1. Patartina mirkyti antspaudą į pagalvėlę, apverčiant jį aukštyn kojomis. Tada matysite, kaip pasiskirsto rašalas. Tai ypač pasakytina apie didesnį antspaudą;
  2. Rašalo pagalvėles geriausia laikyti apverstas aukštyn kojomis. Jeigu laikysite jas įprastu būdu, rašalas gersis į pagalvėlės apačią, dėl ko ji gali atrodyti sausa, nors iš tikrųjų taip nėra. Laikykite pagalvėles aukštyn kojomis. Gausite geresnį spaudinį bei nereikės taip stipriai spausti;
  3. Jei manote, kad jūsų rašalo pagalvėlė išdžiūvo, apverskite ją aukštyn kojomis 24 valandoms. Jei po to ji bus vis dar tokia pat sausa, vadinasi, ji tikrai išdžiūvo ir laikas ją pakeisti nauja.

Kodėl verta gamintis nestandartinius antspaudus „Gravidėjoje“?


 „Gravidėja“ yra jūsų individualių antspaudų ir kitų reprezentacinių verslo atributų namai! Nesvarbu, ką štampuosite, mes pagaminsime antspaudą, atitiksiantį jūsų poreikius. Rinkitės iš įvairių antspaudų, tarp kurių jūsų laukia: guminiai nestandartiniai antspaudai; savidažiai rašaliniai antspaudai; antspaudai vaškui, keramikai ir muilui; antspaudai odai ir deginimui.

 Gaminame įvairių formų: stačiakampius, apvalius, kvadratinius antspaudus. Kiekvienas užsakymas kuriamas individualiai, todėl antspaudas gali būti su bet kokia Jūsų pageidaujama informacija ar atvaizdu. Juos gaminame su savo įranga, todėl visada užtikriname operatyvumą bei  kokybę. Be to, jums gali būti įdomi ir lazerinio graviravimo būdu pagaminta produkcija.

 Nesvarbu, ar norite daug kartų atkartoti tekstą ar vaizdą pagal šabloną, ar pažymėti savo meno kūrinį, mūsų gaminami guminiai nestandartiniai antspaudai leis jums lengvai išgauti tikslų norimą atvaizdą. Rinkitės pageidaujamas rašalo spalvas, įsigydami mūsų jau minėtas rašalo pagalvėles ir su malonumu spausdinkite pageidaujamą tekstą, šriftus bei grafiką.

 Naudodamiesi mūsų gaminamais antspaudais, galėsite adresuoti vokus, atspausti logotipą ant rankų darbo gaminių pakuotės, papuošti vestuvinius kvietimus ar atlikti bet kokią kitą pageidaujamą užduotį. Jums tereikia susisiekti su mumis ir pateikti maketą, pagal kurį sukursime antspaudu spausdinamą tekstą bei grafiką. Guminių nestandartinių antspaudų gamyba – mums puikiai pažįstama sritis. Pasikliaukite profesionalais!


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *