Namo numerių ir gatvių pavadinimų gamyba


 Šiuolaikinėse miesto džiunglėse nesunku pasiklysti, tad nenuostabu, kad namo numerių ir gatvių pavadinimų gamyba yra paklausi paslauga. Didžiuojamės, galėdami ją jums suteikti palankiomis sąlygomis. Jau daugiau kaip dešimtmetį dirbame reprezentacinės atributikos ir verslo dovanų srityje. Gaminame ne tik verslo dovanas, tačiau ir informacines, bei čia pristatomas, adresus nurodančias lenteles, nerūdijančio plieno iškabas. Pastarosios itin atsparios nepalankioms klimato sąlygoms, nes nerūdijantis plienas yra patvari ir ilgaamžė medžiaga.

gatves-namo-numeris-metalinis-remelyje

 Namo numeriai ir gatvių pavadinimų lentelės taip pat dažnai gaminami tiek iš nerūdijančio plieno, tiek iš kitų patikimų medžiagų. Tokių, kaip: dažytas aliuminis ar specialus plastikas. Patvarių medžiagų pasirinkimas leidžia užtikrinti gaminių kokybę. Todėl, drąsiai tvirtiname, kad mūsų produktai išsiskiria ne tik praktiškumu, bet ir ilgaamžiškumu. Taip pat – estetiškai atrodo ir yra stiprūs, bei atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams. Tiesa, siekiant, kad gaminiai pasižymėtų minėtais privalumais ir ištikimai tarnautų, svarbu paisyti atitinkamų medžiagų priežiūros taisyklių.

 Papildant informaciją apie namų numerių ir adresų lentelių gamybą, galime išskirti ir vieną specifinį aspektą. Be įprastų šiai sferai gaminių, gaminame dar ir šviečiančius namo numerius bei gatvės pavadinimo lenteles, kas itin aktualu verslo įmonėms. Juk jas svarbu pastebėti ne tik šviesiuoju paros metu. Siekdami išsiskirti iš gausos naktinio miesto šviesų, rinkitės netradicinį sprendimą – šviečiančias, adresus nurodančias lenteles.

namo-numeris-gatves-pavadinimas-iskaba-LED-svieciantis-su-tvirtinimais


Kokie yra lazerinių technologijų privalumai?


 Namo numeriai ir gatvių pavadinimai yra gaminami, naudojant tokias šiuolaikines technologijas, kaip lazerinis graviravimas ir pjaustymas lazeriu. Šios technologijos yra moderniausias ir efektyviausias būdas pjauti ir graviruoti bet kokias medžiagas: nuo metalo iki popieriaus. Jos išsiskiria trimis pagrindiniais privalumais – dideliu greičiu, maksimaliu tikslumu (paklaida – procentų dalys) ir puikia pjaunamo ar graviruojamo paviršiaus kokybe (nereikalauja papildomo šlifavimo).

 Graviravimas lazeriu – tai vaizdo perkėlimo ant gaminio būdas, naudojant fokusuotą lazerio spindulį. Lazerinio graviravimo metu pašalinamas (išdeginamas, išgarinamas) viršutinis medžiagos sluoksnis arba keli sluoksniai, dėl kurių jos paviršiuje atsiranda įdubimai, kurių visuma sukuria reikiamą vaizdą ar užrašą. Dažniausiai graviruojami logotipai, įmonių pavadinimai, techninė informacija, įvairi tekstinė ir grafinė informacija, skirta reprezentaciniams tikslams ir pan.

 Dar keli privalumai:

  • Gaminio apdorojimas, išvengiant mechaninio poveikio apdirbamam paviršiui;
  • Galimybė išpjauti bet kokios formos objektą;
  • Gamyba be atliekų;
  • Galimybė gaminti tiek mažmeniniais, tiek didmeniniais mastais.

 Tačiau pagrindinis dalykas yra galimybė pjaustyti, graviruoti, pažymėti beveik bet kokią medžiagą. Lazerine įranga gali būti pjaustomos ir graviruojamos tokios medžiagos, kaip: plonas plastikas, organinis stiklas, nerūdijantis plienas, mediena, oda ar net popierius. Iš pastarojo gaminame reprezentacinę produkciją, verslo dovanas, atvirukus ir kita, dažnai verslo įmonių užsakoma atributika. 

gatves-pavadinimo-namo-numerio-lazeriu-gamyba


Kodėl verta gaminti adresų lenteles „Gravidėjoje“?


 Siekdami, kad klientai liktų patenkinti mūsų paslaugomis ir jų kainomis, pasistengėme apsirūpinti šiuolaikinius standartus atitinkančia lazerinio graviravimo ir pjaustymo lazeriu technika. Na, o gaminiams renkamės tik kokybiškas, aukštos kokybės medžiagas. Tai leidžia mums užtikrinti produkcijos patvarumą ir ilgaamžiškumą. Tai itin aktualu iškabų ir lentelių gamyboje, nes šie gaminiai dažnai yra veikiami nepalankių klimato ar pramoninės aplinkos sąlygų.

namo-numeris-antracitas-pilkas

 Gamybos koncentracija vienose, patikimose rankose, kvalifikuotų specialistų ir profesionalios įrangos prieinamumas leidžia mums greitai atlikti bet kokio sudėtingumo užsakymą ir kiekvienam klientui pasiūlyti palankią kainą. Ilgametė patirtis ir moderni įranga bei gamybai naudojamos kokybiškos medžiagos leidžia mums įgyti konkurencinį pranašumą. Džiaugiamės, kad klientai supranta informacinės atributikos kokybės svarbą ir patiki savo projektus mūsų įmonės profesionalams.

 Ne ką mažiau populiari paslauga, užsakoma mūsų įmonėje, yra personalizuotų ir verslo dovanų gamyba. Juk taip smagu įteikti ar gauti suasmenintą dovaną. Pavyzdžiui, personalizuotą puodelį. Suasmeninimas suteikia galimybę parodyti išskirtinį dėmesį, į graviruojamus užrašus įtraukiant konkrečiam asmeniui svarbius žodžius ar įmonės partneriams skirtus linkėjimus. Be abejo, personalizavimui, ypač korporatyviniam, itin tinkami įmonės logotipai, pavadinimas ar kita reprezentacinė informacija. Artimieji, draugai ar kolegos tikrai įvertins Jūsų pastangas, kuriant tokią nuoširdžią dovaną!


Daugiau informacijos ČIA


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *