Kur naudojami pakabukai, žetonai ir informaciniai stoveliai?


 Atsakymas į klausimą, kur naudojami pakabukai, žetonai ir informaciniai stoveliai? – yra paprastas: beveik visose įstaigose ir daugelyje įmonių. Pradėkime nuo rūbinių numeriukų. Tai yra atributas, skirtas drabužiams identifikuoti. Dažnai tokiuose numeriukuose gali būti graviruojami ne tik skaičiukai, bet ir įstaigos logotipas, ar kiti įmonės firminio identiteto elementai. Jei jūsų organizacijoje yra rūbinė, neapsieisite be šio gaminio. Jis gali tapti įmonės įvaizdžio dalimi. Mes pagaminsime rūbinės numeriukus jūsų įmonei ar viešajai įstaigai, kurie tarnaus ilgai ir atrodys reprezentatyviai.

rubines-klubo-numeriuku-pakabuku-gamyba

 Pakabukų rūbinėms gamyboje gali būti naudojamos įvairios medžiagos. Gana dažnai galite pamatyti drabužinės numerėlius, pagamintus iš plastiko, metalizuoto ar plexi spalvoto plastiko. Šio pasirinkimo populiarumą lemia tai, kad jis leidžia įvairiais būdais keisti numerėlio dydį, formą ir spalvą. Tokio drabužinės pakabuko storis siekia nuo 1,6 iki 10 mm. Plastikiniai rūbinių numerėliai yra tvirti ir patvarūs. Tekstas, skaičiai ir / ar logotipas, bei pakabuko forma išgaunami naudojant tokias šiuolaikines technologijas, kaip lazerinis graviravimas ir pjaustymas lazeriu. Šių gaminių gamybai gali būti naudojami ir: mediena bei fanera, leidžiančios sukurti jaukius, medienos skleidžiamą šilumą spinduliuojančius numerėlius.


Pakabukai, žetonai ir informaciniai stoveliai originaliau


 Paantraštėje nurodyti gaminiai dažnai peržengia tradicines jų suvokimo ribas. Puikus pavyzdys – drabužinių numerėliai. Daugelis žmonių juos įsivaizduoja, kaip atliekančius vienintelę – drabužių saugojimo – funkciją. Tačiau šie atributai jau seniai virto kažkuo daugiau, tapo reklamos platforma, firminio identiteto elementu. Mūsų klientai pateikia tiek mažus, tiek didelius užsakymus. Individualaus užsakymo pavyzdžiu gali būti ant durų rankenos kabinami „Netrukdyti“ pakabukai. Tai šauni dovanos idėja jauniesiems pirmajai vedybinei nakčiai.

informaciniai-pakabukai

 Pakalbėkime ir apie tai, kuo gi išsiskiria ir kaip tradicinio įvaizdžio ribas peržengia žetonai? Žetonas yra metalinis ženklelis, kuriame išgraviruoti savininko asmens duomenys arba informacija apie jo organizaciją ar priklausymą kokiai kitai bendruomenei. Populiariausi, be abejo, yra kariuomenės žetonai. Pastarieji vis dažniau naudojami ir civilių, siekiant suteikti savininkui solidumo, patrauklaus grubumo.

 Šiuolaikinė įranga ir platus metalų asortimentas leidžia mums gaminti žetonus, atitinkančius išrankiausių klientų reikalavimus, tiek mažais, tiek dideliais kiekiais. Taigi, jeigu norite padovanoti originalią dovaną mylimam žmogui, pamąstykite apie žetonus. Kita originalios dovanos idėja – padovanoti raktų pakabuką, atspindintį išskirtinę svarbaus jums asmens charakterio savybę ar pomėgį!

 Tiesiog papasakokite apie juos susisiekę su mumis, o mūsų dizaineriai parengs būsimo raktų pakabuko dizaino maketą, kuris perteiks minėtas asmenines charakteristikas ar asmens, kuriam bus dovanojamas šis pakabukas, pomėgius. Mes įkūnysime jūsų idėją jūsų pasirinktoje medžiagoje (dažniausiai raktų pakabukai gaminami iš metalo) ir šis gaminys ilgam išliks savininko atmintyje! Juk tokio pakabuko nerasite parduotuvių lentynose. Tai aukštosiomis technologijomis atliktas darbas su jūsų dizainu iš patikimų rankų!


Personalizuotų dovanų ir reprezentacinės atributikos pranašumai


 Jeigu jau prakalbome apie raktų pakabukų, pagamintų pagal individualų užsakymą, išskirtinumą, svarbu paminėti ir personalizuotų dovanų fenomeną. Taip, tokios dovanos ne tik patraukliai skamba, bet ir yra išskirtinės, bei nebanalios. Įsivaizduokite, kad nusiperkate raktų pakabuką, drabužinės numerėlius ar informacinius stovelius masinės gamybos atributika prekiaujančioje parduotuvėje. Toks pirkinys bus vienas iš tūkstančių. Lygiai tokius pačius pamatysite daugelyje kitų įmonių.

 Tačiau mes suprantame, kad Jūs siekiate savo prekinio ženklo atpažįstamumo bei patikimo, ir originalaus įmonės reprezentavimo. Štai tokiais atvejais praverčia personalizuotos dovanos ir verslo atributika. Tai gali būti:

metalizuoti-lipdukai-cgates

 Liko paminėti dar vieną straipsnio pavadinime nurodytą gaminį – informacinius stovelius, skirtus informacijos teikimui įstaigų klientams. Personalizuoto stendo užsakymo mūsų įmonėje privalumai: skubi gamyba, galimybė sukurti stendą pagal jūsų pageidavimus, pasirinkti jo dydį, spalvą, informaciją antraštėje, fono paveikslėlį ir pan. Turbūt atsakėme, į klausimą, kur naudojami pakabukai, žetonai ir informaciniai stoveliai? Jų gamyba mūsų įmonėje yra vienas sprendimų, siekiant efektyvaus jūsų įmonės ar įstaigos reprezentavimo.

informacine-lentele-stovelis-prasome-laikytis-atstumo


 

SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *