Pastatų numeriai, gatvių pavadinimų lentelės bei pjaustytos raidės


 Žmogus turi savo vardą, na, o namas turi numerį, be kurio būtų kur kas sudėtingiau orientuotis mus supančioje aplinkoje. Tačiau, gatvių pavadinimai ir namo numeriai yra, anaiptol, ne vien tik praktiškas sprendimas. Yra daugybė būdų, kaip papuošti namą, suteikti jam originalumo ir patrauklumo. Vienas tokių – pastatų numeriai, gatvių pavadinimų lentelės bei pjaustytos raidės.

 Miestai plečiasi beprotišku greičiu. Ne paslaptis, kad dėl to orientuotis erdvėje tampa nepaprastai sunku, net naudojant navigaciją. Norint žymiai palengvinti konkretaus namo paiešką, rekomenduojama ant jo pritvirtinti specialius, adresą nurodančius ženklus. Naudodami juos, galite paryškinti savo namą pilkų miegamojo rajono sienų fone. Taip pat išskirti savo biurą iš konkurentų, esančių netoliese, gausos. Gatvių pavadinimų lenteles ir namo numerius galima užsisakyti ne tik su gatvės pavadinimu, bet ir su bet kokiu kitu tekstu ar logotipu

 Įmonė „Gravidėja“ siūlo platų namų numerių ir gatvių pavadinimų lentelių pasirinkimą. Mes gaminame plokščius bei reljefinius, skaidrius bei nepermatomus, įvairaus dizaino namų numerius ir adresus nurodančias lenteles. „Gravidėja“ specializuojasi lazerinio pjaustymo bei graviravimo srityse. Mūsų naudojamos aukštosios technologijos suteikia galimybę atlikti itin preciziškus pjūvius bei apdoroti skirtingas medžiagas. Tai – tiek brangesnės, tiek ekonomiškesnės, tačiau, taip pat patvarios ir kokybiškos medžiagos:

  • Nerūdijantis plienas;
  • Dažytas aliuminis;
  • Plastikas

 Mūsų gaminami pastatų numeriai, gatvių pavadinimų lentelės bei pjaustytos raidės yra skirti ilgam tarnavimui bet kokiomis oro sąlygomis, bet kuriuo metų laiku. Lentelės ir numeriai atsparūs kaitriai saulės šviesai, šalčiui ir krituliams. Taip pat pas mus galite užsisakyti šviečiančius namo numerius bei gatvių pavadinimų lenteles, kurios taip pat yra ilgaamžės ir patikimos.


Gatvių pavadinimų lentelių ir numerių gamyba


 Viena iš mūsų įmonės specializacijos sričių: informacinių plokščių, iškabų, gatvių pavadinimų ir namų numerių gamyba įmonėms bei privatiems asmenims. Džiaugiamės, kad juridiniai asmenys užsisako gatvių pavadinimų lenteles ir kitą atributiką mūsų įmonėje. Mes lengvai atrandame bendrą kalbą tiek su verslininkais, siekiančiais originalaus ir individualaus sprendimo, tiek su individualių namų savininkais, kuriems minėti aspektai taip pat yra itin svarbūs.

numeris-gatves-pavadinimas-an-vartu

 Gatvių pavadinimų lentelės, namo numeriai bei pjaustytos raidės turėtų būti parenkami individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno kliento skonį, jo namo ar biuro eksterjerą, kitus aktualius poreikius. Štai kodėl taikome individualų požiūrį kiekvienam užsakomam projektui. Paskambinkite mums ir mes padėsime jums rasti tinkamiausią variantą. Vykdydami individualius užsakymus, parengiame maketą, atsižvelgdami į visus kliento reikalavimus ir norus.

 Minėtoms prekėms sukurti naudojamas lazerinis pjaustymas suteikia joms nepriekaištingą išvaizdą. Originalus, senovinio stiliaus, namo formos ar retro dizaino namo numeris ar gatvės pavadinimo lentelė yra ne tik praktiškas sprendimas, bet ir puiki dovanos idėja įkurtuvėms. Daugiau dovanų idėjų ieškokite čia. Tačiau, jeigu ieškote klasikinio varianto, mes taip pat turime ką pasiūlyti, nes gaminame adresų lenteles ir pagal standartinį dizainą.


Kaip sukurti originalią biuro adreso iškabą?


 Originalią biuro adreso iškabą sukurti galite su mūsų pagalba. Mes siūlome išskirtinio dizaino gatvių pavadinimų lenteles ir namų numerius, bei pjaustytas raides. Jos itin aktualios biurams. Juk svarbiausias verslo tikslas – išsiskirti iš konkurentų. Tai svarbu netgi kalbant apie informacines iškabas. Tokias, kaip adresų lentelės ar namo numeriai. Mes siūlome šių elementų dizaino sprendimų įvairovę bei galimybę Jums išsirinkti individualų pastato ženklo stilių.

 Kaip ir minėjome, adresą nurodančią lentelę gali puošti Jūsų įmonės logotipas, pageidaujamas grafinis vaizdas ar papildomas tekstas. Tokia informacinė iškaba, nurodanti Jūsų biuro adresą, neliks nepastebėta, o, pasirinkę pjaustytas raides, taip pat liksite maloniai nustebinti. Meniškai išdėliotos ir profesionaliai pagamintos jos papuoš kiekvieno biuro fasadą. Žinoma, pjaustytos raidės gali būti naudojamos ir kaip įmonės interjero elementas.

 Paprastas logotipas jau mažai ką bestebina, o štai pjaustytos raidės yra kur kas originalesnis sprendimas, traukiantis akį. Vienas šio atributo panaudojimo būdų: tvirtinimas Jūsų biuro priimamajame, kur iš karto atkreipsite klientų bei partnerių dėmesį. Toks pasirinkimas atspindės puikų skonį ir suteiks Jūsų biuro dizainui solidumo. Pastaroji savybė itin vertinama verslininkų, o klientai labiau pasitiki stilingus dizaino sprendimus priimančiomis įmonėmis.


Šiek tiek faktų apie namų numeravimą


 Namų numeracija – tai sistema, pagal kurią kiekvienam gatvės pastatui suteikiamas unikalus numeris, siekiant palengvinti konkretaus pastato buvimo vietos nustatymą. Namo numeris dažnai yra pašto adreso dalis. Namų numeravimo schemos skiriasi priklausomai nuo šalies ar net tos pačios šalies miesto, kuriame randasi namas. Kai kuriose pasaulio vietose, įskaitant daugelį atokių vietovių, namai yra vadinami, bet jiems neskiriami numeriai.

 Viduramžiais Europoje namams buvo suteikiami vardai, paprastai žymėdavę savininkų veiklos pobūdį. Tokiu būdu, atsirado namų pavadinimai: „Prie trijų smuikų“, „Dvi saulės“, „Prie raudonojo liūto“, „Gilus rūsys“ ir kt. Iš dalies, tuo pačiu atpažinimo tikslu namų fasadai būdavo dekoruojami bareljefais, skulptūromis, emblemomis ir iškabomis. Pagal šiuos ženklus būdavo lengviau atrasti ieškomą pastatą.

 Tačiau, laikui bėgant, miestai augo ir rasti tinkamą ženklinimą tapo vis sunkiau. Tad, ilgainiui, namams pradėti suteikinėti numeriai. Tačiau numeravimas be jokios sistemos dar labiau supainiojo žmones, todėl atsirado gatvių pavadinimai. Tačiau tikrosios, dabar daugelyje šalių paplitusios gatvių ženklinimo sistemos teko dar kiek palaukti.


Kada atsirado šiuolaikinė gatvių numeravimo sistema?


 Šiuolaikinė gatvių numeravimo sistema atsirado Prancūzijoje, valdant Napoleonui. Prancūzai įvedė numeraciją, kuri pasirodė esanti perspektyvi ir dabar yra taikoma praktiškai visame pasaulyje. Jie priėmė dešinės ir kairės pusės lygines ir nelygines sistemas. Tiesa, yra vienas skirtumas. Skirtingai nei kitose tos pačios sistemos šalyse, kuriose numeruojant namus atskaitos tašku yra laikomas miesto centras, Prancūzijoje atskaitos tašku laikyti nuspręsta Senos upę. Žinoma, pasaulyje egzistuoja ir ne vien ši, europine vadinama, gatvių ženklinimo sistema.

 Tokiose šalyse kaip Kolumbija, Brazilija ir Argentina miestų gatvėms naudojama schema, kai namo numeris yra atstumas, matuojamas metrais nuo namo iki gatvės pradžios. Na, o JAV ir Kanadoje naudojama kvartalinė schema, kai pirmas skaičius žymi kvartalo numerį, o likusieji – paties pastato numerį kvartale. Tačiau ši sistema turi ir bendrumų su europiniu analogu. Naudojama kairės ir dešinės pusės numeracija. Yra ir dar keletas, mažiau paplitusių sistemų.


Kaip išsirinkti adresą žyminčią iškabą?


 Mūsų specialistai padės Jums išsirinkti estetiškiausią ir praktiškiausią adresą nurodančią iškabą, kuri harmoningai derės prie miesto ar jo dalies architektūrinio stiliaus, bus aiškiai matoma nuo šaligatvio ir kelio. Pasižvalgę mūsų svetainės skiltyje, namo numeriai ir gatvių pavadinimai, rasite mūsų atliktų darbų pavyzdžių. Kaip netruksite suprasti, adresams nurodyti skirtos iškabos gali būti absoliučiai bet kokio dizaino: nuo klasikinio iki modernistinio, ar sukurto pagal Jūsų maketą.

namo-numeris-gatves-pavadinimas-juodas

 Bet kuriuo atveju, mes padėsime išsirinkti tinkamiausio stiliaus adresus nurodančias iškabas. Konsultuosime gamybos klausimais ir pasiūlysime priimtiniausią variantą, atsižvelgdami į individualius Jūsų pageidavimus. Mes garantuojame, kad mūsų gaminami pastatų numeriai, gatvių pavadinimų lentelės bei pjaustytos raidės, taip pat šių gaminių priedai bus funkcionalūs ir ilgaamžiai. Kaip ir minėjome, mūsų gaminiai nekeičia savo savybių, veikiami neigiamų aplinkos faktorių, nes juos gaminant, naudojamos itin kokybiškos medžiagos.


>>> DAUGIAU DOVANŲ IDĖJŲ VISOMS PROGOMS ČIA<<<

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *