Kodėl savidažiai antspaudai būtini verslui?


 Klausimas: „kodėl savidažiai antspaudai būtini verslui?“ – daugiau retorinis. Vargu ar yra abejojančių šio gaminio svarba. Naudodami savidažius antpaudus galite lengvai, greitai ir nebrangiai perkelti prekės ženklus ant pakuočių; atspausti įmonės rekvizitus ant dokumentų; pagaminti ekologiškas etiketes ar vizitines korteles vienu spustelėjimu! Tiesa, mes negaminame oficialių, įmonėms skirtų antspaudų. Tačiau, kviečiame užsisakyti rekvizitams skirtus antspaudus.

automatiniai-savidaziai guminiai antspaudai

 Užsisakykite savidažius antspaudus greitai ir patogiai! Mes suteiksime visas paslaugas – nuo maketavimo, antspaudų gamybos iki jų pristatymo! Susisiekite su mumis ir mes pagaminsime pageidaujamą spaudą. Rinkitės iš jau paruoštų maketų ar atsiųskite savo maketą, arba senesniu antspaudu išgautą atvaizdą, kurį reikia pakartoti. Mes sukursime ir atsiųsime jums patvirtinti gatavą maketą. Mūsų įmonėje vykdoma savidažių antspaudų gamyba, naudojant šiuolaikines technologijas, kurią deriname individualiai su kiekvienu klientu.


Antspaudai su logotipu Jūsų pakuotėms


 Kaip pagaminti firminę pakuotę be didelio vargo ir išlaidų? Labai paprastai – naudokite antspaudus! Jie daugiausia naudojami pernešti logotipams ir kitai informacijai ant dokumentų; rankdarbiams skirtų popierinių maišelių; pakuočių; dėžučių ir kt. Gaminame savidažius rašalinius antspaudus popieriui, kartonui ar dokumentams. Greitai ir profesionaliai pagaminsime jūsų pageidaujamą tekstinę / grafinę informaciją pernešančius savidažius antspaudus.

savidazis antspaudas-creative melynas

 Jūsų dėmesiui pristatomi įvairių formų antspaudai su logotipais, exlibriais ar kitokiais piešiniais. Kiekvieną užsakymą gaminame individualiai, todėl mūsų štampavimui skirta produkcija gali atspausti bet kokią jūsų pageidaujamą informaciją ar vaizdą. Antspaudai gaminami mūsų įmonės profesionalų su nuosava šiuolaikine įranga, todėl visada užtikriname operatyvumą bei kokybę.

 Galite pasitikėti mūsų naudojamais aukštos kokybės COLOP prekinio ženklo antspaudų korpusais, pasižyminčiais tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Dauguma Europoje naudojamų štampavimui skirtų gaminių yra savidažiai antspaudai ir spaudai. Tokio tipo gaminiuose rašalo pagalvėlė jau yra įmontuota į gaminį, o klišė nuspalvinama automatiškai. COLOP yra viena iš automatinių antspaudų gamybos lyderių pasaulyje. Savidažiai antspaudai palengvins jūsų biuro kasdienybę!


Savidažiai antspaudai dekorui ir skrebinimui


 Noras puošti asmeninius daiktus, paverčiant juos išskirtiniais ir nepakartojamais, žmonijos istorijoje atsirado seniai. Skrebinimas (angl. scrapbooking) yra viena iš rankdarbių rūšių, kuria iš pradžių buvo puošiami šeimos albumai. Vėliau, pasitelkę šią technologiją, rankdarbių mėgėjai pradėjo puošti laiškus, atvirukus, taip pat įvairius daiktus. Tiek kasdieniniame dekore, tiek skrebinime neapsieinama be antspaudų naudojimo. Tai technika, skrebinimo terminologijoje įvardijama kaip štampavimas – paveikslo kūrimas naudojant rašalą, antspaudus ir aplikatorius. Tam taip pat naudojami savidažiai antspaudai, nors dažniau pasitelkiami guminiai nestandartiniai antspaudai.

antspaudas su medine rankenele rasalinis

 Vis dėlto, kad ir kokį tipą pasirinktumėte, antspaudų privalumas yra tas, kad naudodamiesi jais, galite sukurti gražų vaizdą, apskritai nemokėdami piešti. Be to, antspaudas leidžia gauti absoliučiai identišką vaizdą tiek kartų, kiek jums reikia. Naudodami antspaudą galite papuošti visą daiktų partiją arba sukurti pasikartojantį raštą ant vieno paviršiaus. Be abejo, svarbu, kad jo paviršius būtų tinkamas rašalui išsilaikyti ir atsispausti. Tokiu būdu galima dekoruoti:

  • Kvietimus;
  • Atvirukus;
  • Nuotraukų albumus;
  • Rankų darbo gaminių pakuotes ir kt.

 Taigi, nepaisant to, kad rankdarbiams puošti populiaresni guminiai antspaudai, nesuklysite pasirinkdami šiam tikslui ir savidažius antspaudus. Ypač, jeigu jūsų pomėgis laikui bėgant tapo verslu ir turite pakuoti nemažai savo produkcijos išisiuntimui. Akivaizdu, kad jos ženklinimui bus patogesni savidažiai antspaudai, juk naudojant pastaruosius štampavimo procesas tampa kur kas greitesnis. Savidažiai modeliai yra skirti didelės apimties prekės ženklų pernešimui, tinka biurui ir gamybos / pakavimo darbams atlikti. Plastikinio ar metalinio korpuso viduje paslėptas mechanizmas, skirtas dešimtims tūkstančių operacijų.


Kodėl verta užsisakyti savidažius antspaudus Gravidėjoje?


 Gamybos procese naudojama aukštųjų technologijų įranga, medžiagos iš patikimų tiekėjų, kokybiški dažai iš patikimų prekių ženklų – garantija, kad liksite patenkinti gautais savidažiais antspaudais. Kaip minėjome, galime panaudoti jau paruoštą maketą arba padėti sukurti naują Jūsų įmonės logotipą ir perkelti jį į antspaudą, skirtą prekės ženklo kūrimui. Tikime, kad atsakėme į klausimą, kodėl savidažiai antspaudai būtini verslui ir kodėl jų gamybą verta patikėti mums. Mūsų tikslas – sėkmingas jūsų verslo reprezentavimas!


SaugomaĮvertinimas


5
(2 įvertinimai)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *