Antspaudai deginimui


 Antspaudai deginimui įmonėje „Gravidėja“ – taiklus pasirinkimas! Mes esame reprezentacinės atributikos, personalizuotų ir verslo dovanų profesionalai. Viena iš mūsų veiklos sričių – antspaudų gamyba. Galime pasiūlyti palankias gaminių kainas, kadangi dirbame be tarpininkų ir esame apsirūpinę aukščiausių technologijų baze. Tai leidžia mums ne tik siūlyti konkurencingas kainas bei profesionaliai atlikti tiek mažmeninius, tiek didmeninius užsakymus, tačiau ir pasiekti medžiagų suvartojimo optimizavimą. Bet kokio sudėtingumo užsakymus atliekame sutartu terminu. Tad galite kreiptis net su netikėčiausiomis idėjomis, o mes jas paversime realybe!

 Antspaudai medienos deginimui ne be reikalo yra itin populiarūs. Juk mediena yra viena iš labiausiai paplitusių medžiagų, plačiai naudojama baldų, aksesuarų, suvenyrų ir daugelio kitų dalykų gamyboje. Ši medžiaga puikiai tinka apdirbimui, todėl, turint reikiamus instrumentus, karštojo štampavimo metodu yra nesunku perkelti įvairius vaizdus, tekstą ir raštus ant medinių paviršių (deginant viršutinį medienos sluoksnį). Taigi, ant gaminių ir ruošinių, pagamintų iš medžio, galite įspausti: logotipą ir firminio identiteto elementus, įvairius raštus ir ornamentus, užrašus ir kt.

Kokie daiktai gali būti antspauduojami, naudojant klišes? Tai yra eilė medinių gaminių:

Suvenyrai ir žaislai;

Reprezentacinė atributika ir verslo dovanos;

Baldai ir interjero aksesuarai;

Virtuvės indai;

Medinės dėžės ir paletės ir t. t.

stampas-bandelei-deginti

  Taigi, štampai medžiui deginti pravers tiek amatininkams, gaminantiems individualius medžio dirbinius, tiek verslininkams, siekiantiems pažymėti reprezentacinę atributiką, tiek stambių medienos gaminių gamintojams, veikiantiems pramonės srityje. Kad ir kokiam tikslui skirti, antspaudai deginimui, reikalauja preciziško atlikimo, kurį pasiekiame naudodami tokias aukštąsias technologijas, kaip lazerinis graviravimas ir pjaustymas lazeriu.


Antspaudų deginimui gamyba


 Gaminame bet kokio sudėtingumo klišes ir antspaudus deginimui. Naudodami štampus medienai deginti, atspausite pageidaujamą informaciją kur kas greičiau nei kiekvieną kartą dirbdami su lituokliu. Papildomai galime pagaminti sriegį kaitinimo elemento arba rankenos prisitvirtinimui. Taip pat galime sukomplektuoti antspaudo klišę su rankena, tinkama kaitinti dujomis ir pan. Mes gaminame ne tik klišes, tinkamas medienai deginti, bet ir antspaudus kitiems paviršiams: plastikui, oda ir kt. Šiuose medžiagose, naudodamiesi mūsų antspaudais deginimui, galėsite išdeginti įvairius ornamentus, logotipus, tekstą ir kt.

Medienos deginimui skirtus antspaudus, kaip ir minėjome, gaminame naudodami lazerinio pjaustymo ir graviravimo lazeriu technologijas. Tad, kalbant apie štampų gamybą neįmanoma nepaliesti šių dviejų aukštųjų technologijų veikimo temos. Šiais laikais, norint ką nors išpjaustyti ar kitaip apdoroti, nebereikia griebtis pjūklo, šiam tikslui šiuolaikinėje pramonėje yra skirtos minėtos lazerinės technologijos.

 Kalbant konkrečiai apie lazerinį pjaustymą, galime trumpai papasakoti, kas vyksta šio proceso metu. Visų pirma, lazerinio pjaustymo staklės yra suprogramuojamos pagal projektą. Tuomet belieka stebėti, kaip veikia aukščiausio lygio technologijos. Lazeris plona linija „keliauja“ pjovimui parinkta medžiaga, visiškai pakartodamas jums reikalingos detalės kontūrą. Šiuo atveju medžiagos storis neturi esminės reikšmės. Lazerinio pjaustymo įranga leidžia greitai, efektyviai ir lengvai išpjauti net labai sudėtingos formos gaminius. Per vieną ar dvi darbo pamainas galima pagaminti net ir labai dideles dalių ir ruošinių partijas.


Kodėl verta rinktis antspaudus deginimui „Gravidėjoje“?


Mus jau daugelį metų renkasi ne tik verslininkai, kuriems yra reikalingos reprezentacinės ir verslo dovanos, bet ir amatininkai, siekdami suasmeninti savo gaminius, apsaugodami juos nuo padirbimo bei pažymėdami autorystę. Tokiu būdu, išsaugomos praeities tradicijos, juk įvairių menų atstovai nuo senų senovės ženklindavo savo gaminius. Na, o šiam tikslui, kaip ir kadaise, naudojami įvairūs antspaudai. Tačiau, jums smalsu sužinoti, kodėl iš skirtingų antspaudų gamintojų verta rinktis būtent mus?

Atsakome: esame profesionalai, puikiai išmanantys savo darbą ir apsirūpinę aukščiausio lygio lazerinių technologijų baze. Be kitų gaminių, gaminame informacines lenteles, verslo ir personalizuotas dovanas, reklaminę ir reprezentacinę atributiką, stiklinius apdovanojimus ir medalius, ir kitus gaminius, reikalaujančius lazerinio pjaustymo ir graviravimo lazeriu naudojimo. Produkciją pagaminame greitai ir sklandžiai, naudodami pažangiausius lazerinio apdirbimo metodus. Galite pasikliauti mumis, kaip tai padarė daugelis patenkintų, nuolatiniais klientais tapusių vartotojų.


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *