Ką dovanoti gimtadienio ir Jubiliejaus proga ?

 Gimtadienio, o ypatingai jubiliejaus proga, norisi padovanoti jubiliatui išskirtinę, nepamirštamą dovaną. Kuo geriau pažįstame žmogų, tuo originalesnę ir tinkamesnę dovaną galime jam parinkti ar net sukurti. Juk ne paslaptis, kad mylimas žmogus labiausiai vertins jūsų laiką ir pastangas, kurias įdėjote galvodamas kokia gimtadienio dovana jam patiktų labiausiai, prisimindamas jūsų pomėgius, kas jums patinka, ką jūs itin mėgstate ir kuo esate išskirtinis. Norėdami pabrėžti jums svarbaus žmogaus išskirtinumą ir priminti kaip jūs džiaugiatės jog jis yra jūsų gyvenime, jūs neabejotinai nepagailėsite laiko ir pastangų sukurti jam nepamirštamą dovaną, skirtą būtent jam.

tortas gimtadinis jubiliejus

Gimtadienio dovanos pagamintos lazerio pagalba

    Tokioms dovanoms sukurti labai pasitarnauja lazerinio graviravimo ir pjaustymo technologija. Jei žmogų pažįstate labai artimai ir nestokojate kūribingumo, galite iš tokių medžiagų kaip fanera, orgstiklis ar plastikas sukurti įvairiausių formų kūrinius, kurie bus ne tik estetiški akiai, bet ir turės prasminį svorį, neįkainojamą jubiliatui. Tarp tokių pavyzdžių galima paminėti ant stalo pastatomas skulptūrėles ar apdovanojimo tipo pjaustinius, jubiliato hobį ar svajonę menantį raktų pakabuką, pakabuką automobilio salonui, padėkliukus kavai ir kitus pačius įvairiausiu tik nuo jūsų fantazijos priklausančius pjaustinius.

vyno-dezute-isleisk-mane

    Tačiau jei jau esate numatę jubiliatui dovanoti tam tikrą dovaną, tokią kaip laikrodis, juvelyrinis dirbinys, muzikos instrumentas, indas, žiebtuvėlis ar kitoks daiktas, jį suasmeninti ir palikti atminimo žymę bei įamžinti sveikinimą, sentenciją, palinkėjimą ar padėką galite išgraviruodami ant šių daiktų tekstą, kuris išliks tiek, kiek išliks pats daiktas. Ilgaamžiškumas – vienas didžiausių lazerinės technologijos pliusų. Kitas, ne ką menkesnis šios technologijos pranašumas tas, jog ant jūsų dovanos graviruojamas tekstas ar grafiniai elementai bus tobulai tikslūs ir adekvatūs kompiuteriu sukurtam maketui. Šiuo būdu galite visiškai tiksliai perkelti ant objekto net savo ranka rašytą tekstą ar pieštą piešinėlį arba jūsų pageidaujamą šriftą ar grafinius elementus nesibaiminant dėl neatitikimų ir nesulaukiant nemalonių siurprizų, kurie gali kilti graviruojant ranka.

dovana-gimtadienio-proga-albumas

Populiarūs torto dekoravimai

   Gimtadienio proga ypač populiaru dovanoti ne tik tortą, bet ir vardinį smeigtuką ant jo. Smeigtukas tortui paprastai yra pjaunamas iš faneros arba plastiko, išpjaunant jubiliato vardą ir dažniausiai metus. Toks torto papuošimas yra nepakeičiamas elementas įamžinant šventės akimirkas objektyve.

    Jei jubiliatas yra mažiau artimas žmogus ar neugalvojate jam ypatingos dovanos, niekada nesauklysite išgraviruodami tauraus gėrimo butelį, vyno dėžutę su jo mėgstamu turiniu, taurę ar bokalą. Tokios dovanos visuomet bus panaudojamos praktiškai ir tuo pačiu bus išskirtinės dėka ant jų išgraviruoto sveikinimo. Juk ne tiek svarbus dovanos turinys kiek jos išskirtinumas, pritaikymas jubiliatui ir žinojimas, kad dovaną ruošėte specialiai jam.

Daugiau idėjų gimtadienio bei Jubiliejaus proga > ČIA


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)