kaledins-dekoracijos-stoveliai mediniai

Kalediniai pjaustiniai iš faneros, dekoracijos iš medienos, vardiniai eglutės žaisliukai

 Artėjant Kalėdų metui svarbu ne tik pasirūpinti dovanomis savo artimiesiems, bet taip pat pačios kalėdinės šventės atributika: eglutės papuošimu, kambario dekoravimu, stalo padengimu. Pagerėjus gyvenimo kokybei ir kalėdinių prekių asortimentui pasiekus tokį didelį pasirinkimo lygį, imtos vertinti unikalios, vardinės, tik tos šeimos šventei pritaikytos Kalėdinės dekoracijos.

snaiges-medines-pjautos-lazeriu

Kokios medžiagos naudojamos dekoracijoms?

 Kalbant apie dekoracijų medžiagiškumą, populiarumu nenusileidžia mediena, suteikianti kalėdinėms dekoracijoms jaukumo, šilumos ir išliekančių tradicijų dvasią. Pats paprasčiausias ir įspūdingiausias būdas pagaminti dekoracijas iš  medienos yra faneros pjaustymas lazeriu. Fanera yra nebrangi medžiaga, įvairių storių ir itin natūrali, lengvai pasiduodanti lazerio pjovimui. Kita galima alternatyva yra prabangesnė – tai plastikų pjaustymas. Plastikai gali būti balti kaip sniegas, veidrodiniai kaip spindintis ledas ar matiniai kaip šerkšnas ant lango. Dekoracijos, pjaunamos iš šių medžiagų sukuria subtilų, prabangų ledo karalystės įspūdį, kuris puikiai tinka prie modernaus interjero.

 Kalbant apie lazeriu pjaustytas formas kaip kalėdines dekoracijas, jų yra labai įvairių ir veikiausiai gali būti gerokai daugiau, priklausomai nuo vis naujai atsirandančių idėjų. Visai neseniai išpopuliarėjo vardiniai žaisliukai ant eglutės, puiki kalėdinė dovana. Apskritimo formos žaisliukas su išpjaustytais ornamentais ir žmogaus vardu yra nuostabus būdas pagyvinti Kalėdų eglę ir paversti ją jūsų šeimos egle su besipuikuojančiais ant jos šeimynykščių vardais. Vietoje šių konkrečių vardų taip pat galima rašyti ir palinkėjimus. Tokiu atveju eglutė tampa palinkėjimų medžiu, ateinančiais metais linkinčiu jaukumo, gėrio, laimės, šilumos, šviesos ir daug kitų dalykų tiems namams ir jų gyventojams bei svečiams.

eglutes-dekoracijos-zaisliukai-mediniai-su-vardais

Daugiau gražių idėjų Kalėdoms

Kitos gražios Kalėdinės dekoracijos yra skirtos kalėdiniam stalui. Tai išpjaustyti sėdėsiančių prie stalo vardai, žymintys konkrečias vietas kur kuris žmogus turės atsisėsti. Kitos, mažiau asmeninės stalo dekoracijos yra servetėlių žiedai su kalėdine atributika: eglute, elniu, besmegeniu ar snaige. Taip  pat stalą galima papuošti vyno taurių ar arbatos padeliais su šventine atributika ir kalėdinėmis sentencijomis, tokiomis kaip pavyzdžiui Dale Evans Rogers žymioji citata: „Kalėdos, mano vaike, yra meilė veiksme… Kiekvieną kartą, kai mylime, kiekvieną kartą, kai duodame, yra Kalėdos“. Arba nesenstantis ir taiklus Joan Winmill Brown kalėdinės nuotaikos apibūdinimas: „Kalėdos! Jau pats žodis džiugina širdį. Nesvarbu kad mes galime bijoti to skubėjimo, ilgų kalėdinių dovanų sąrašų ką reikia nupirkti ir padovanoti kai ateis Kalėdos, vis dar galime jausti tą šiltą jausmą, kurį jautėme kai buvome vaikai, tą pačią šilumą, kuri pripildo mūsų širdis ir mūsų namus.“ Tokios ir panašios sentencijos ne tik šventiškai nuteiks svečius, bet ir bus puikus būdas pradėti pokalbius prie stalo.

Visi žinome dirbtinį purškiamą ant langų sniegą, kuris sukuria šventinę nuotaiką, net jei už lango lietus. Be abejo, galima juo tiesiog apipurkšti langus lyg jie būtų užpūstyti, tačiau jei norime įdomesnio ir išskirtinesnio būdo papuošti langus, visuomet galime rinktis trafaretų išpjaustymą lazeriu. Tuomet ant langų baltu sniegu galės žibėti įmantrios snaigės, elniai, eglutės ir kiti jums patinkantys elementai.

veidrodiniai-eglutes-zaisliukai dekoracijos pjaustyti vardiniai

 Šeimos vis dažniau švenčia pirmąsias jų vaikelio Kalėdas. Ta proga yra gaminami žaisliukai ant eglutės, smeigtukai į tortą ar keksiukus su užrašu „Pirmosios (vaiko vardas) Kalėdos, 2018 12 25“ Šis suvenyras yra padaromas ypač puošniai ir po šventės paprastai yra pridedamas prie kitų svarbių prisiminimų vaikelio prisiminimų dėžutėje.

 Lazerinio pjaustymo dėka Kalėdų šventę galima padaryti itin unikalią, šiltą, skirtą tik jūsų šeimai. Be abejo, šeimos nariai tai įvertins, nes toks dėmesys kiekvienam asmeniui parodo, jog jie prie šventinio stalo yra kviečiami ne iš pareigos, o yra laukiami, brangūs ir jums svarbūs.

Daugiau idėjų > ČIA


SaugomaĮvertinimas


5
(2 įvertinimai)