Ką padovanoti mokytojai Moters dienos proga?


 Šiame straipsnyje apsvarstysime populiariausias ir originaliausias dovanas mokytojoms Moters dienos proga, pasiūlysime tiek solidesnius, tiek ekonomiškesnius dovanų variantus ir pateiksime keletą patarimų, kuriuos rekomenduojame apsvarstyti, prieš perkant dovaną mokytojai. Būtent nuo šių patarimų ir norėtųsi pradėti.

 Visada malonu dovanoti dovanas, ypač kai asmuo vaidina svarbų vaidmenį jūsų vaiko gyvenime. Dar maloniau suvokti, kad staigmena maloniai nuteikė jos gavėją. Apsispręsti, ką padovanoti mokytojai Moters dienos proga, nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Visų pirma, svarbu laikytis etiketo – juk mokytoja yra oficiali mokyklos atstovė, tad ne kiekviena dovana bus tinkama. Teikiamas daiktas turėtų būti ne tik gražus, bet ir praktiškas, todėl tėveliai turėtų gerai pagalvoti, prieš išsirinkdami tinkamiausią variantą. Tad, pereikime prie dovanų pavyzdžių.

dovana-padeka-mokytojai aukletojai


Tradicinės dovanos mokytojoms Moters dienos proga


 Tai tokios dovanos, kurias teikdami, beveik niekada nesuklysite. Tai gali būti:

 • Užrašų knygutė ar mokytojo knyga graviruotu odiniu ar dirbtinės odos viršeliu. Tai prabangi dovana mokytojai, kuri tikrai bus įvertinta pedagogės, mėgstančios planuoti savo laiką bei darbus;
 • Graviruoti stiklo gaminiai: taurės, vazos ir pan.,
 • Graviruotas rašiklis su mokytojos inicialais ar palinkėjimu;
 • Technologijas mėgstančiai mokytojai galima padovanoti graviruotą USB atmintinę ar kompiuterio pelytę;
 • Taip pat galima dovanoti meno kūrinius, pvz., paveikslus. Jie atrodys kur kas originaliau ir asmeniškiau, pritvirtinus prie jų graviruotas aliuminio lenteles, su padėkos mokytojai tekstu;
 • Kokybiškas šokoladas. Ši dovana visada suvokiama šventiškai. Ji atrodys dar išskirtiniau, jeigu ją įpakuosite į graviruotą medinę dėžutę;
 • Jeigu vis viena sunku nuspręsti, ką padovanoti mokytojai, rinkitės saugų ir nepretenzingą variantą – dovanų čekį. Mes esame tikri, kad knygyno ar kanceliarinių reikmenų parduotuvės dovanų kortelė tikrai nudžiugins nuolat tobulėti siekiančią ugdytoją. Dovanų čekis atrodys kur kas šventiškiau, jeigu jį pateiksite graviruotame mediniame vokelyje.

 Apžvelgę tradicinių dovanų sąrašą, norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad mokytoja tikrai įvertins Jūsų pastangas, bet enciklopedijas ir biuro reikmenis geriau dovanoti rugsėjo 1-ąją ar Mokytojų dienos proga. Vis dėlto, mes paminėjome tiek atskirus biuro reikmenis, tiek kanceliarijos prekių parduotuvės dovanų čekį. Ir padarėme tai neatsitiktinai. Juk daugelis savo profesiją mėgstančių žmonių su malonumu naudojasi neatskiriamais jų specialybės atributais. Biuro reikmenys yra gera dovana dar ir tuo atveju, jeigu nesate gerai susipažinę su mokytojos asmenybe. Tačiau, jeigu jau žinote šį bei tą apie mokytojos pomėgius, gyvenimo būdą, tikrai galite rinkti mažiau neutralias ir kiek labiau individualias dovanas.

padeka-mokytojai-dovana-raktas


Originalios dovanos mokytojai Moters dienos proga


 Dabar ir pakalbėsime apie ką tik minėtas labiau individualias dovanas. Jos išsiskiria ne tik suasmenintu pobūdžiu, bet ir tuo, kad dažnai yra kur kas originalesnės už klasikinius dovanų variantus. Vienas geriausių būdų paprastą staigmeną paversti originalia yra pastaruoju metu itin populiarėjančios personalizuotos dovanos. Jau minėtos graviruotos taurės atrodo kur kas išraiškingiau, negu įprasta, niekuo neišsiskirianti jų versija. Juk lazerinis graviravimas suteikia galimybę perteikti bet kokį tekstą, pasirenkant norimą šriftą, jo dydį ir t. t.

 Be to, individualios dovanos yra kur kas labiau vertinamos jų gavėjų, nes parinktos asmeniškai jiems. Kita vertus, dovanų personalizavimas labai universali paslauga. Mūsų klientai dažniausiai naudojasi šia paslauga, norėdami suasmeninti kad ir paprastus, bet praktiškus daiktus. Todėl galite būti tikri, kad viena tokių dovanų nedulkės stalčiuje ir ilgai džiugins šventės kaltininką. Pradėkime originalių dovanų mokytojoms sąrašą nuo personalizuotų puodelių:

 • Gavusi dovanų individualų puodelį, mokytoja tikrai džiaugsis, galėdama prieš kolegas pasipuikuoti suasmeninta dovana, papuošta būtent jai skirtais žodžiais ar grafiniais elementais;
 • Kitas tos pačios dovanos variantas – graviruotas termopuodelis. Pastaraisiais metais pavasaris mūsų nedžiugina ypatinga šiluma, tad dovana tikrai bus vertinama ir praktiškai pritaikoma;
 • Dar viena originali dovana mokytojai yra apdovanojimų statulėlės. Gero humoro jausmo nestokojančiai mokytojai galite įteikti „Oskaro“ statulėlę su užrašu: „Šauniausiai mokytojai“. Arba galite dovanoti stiklines statulėles, kurias pagaminsime bet kokios, jūsų pageidaujamos formos. Ant šio tipo dovanų taip pat galima išgraviruoti padėkos mokytojai tekstą ar pan.;
 • Gražaus dizaino naminiai saldainiai. Tai taip pat puiki dovana. Kurią, vėlgi (kaip ir anksčiau minėtą šokoladą), gražu pateikti graviruotose medinėse dėžutėse;
 • Graviruota medinė papuošalų dėžutė. Tikras meno kūrinys papuošalams neabejingai damai;
 • Graviruotas veidrodis. Ant jo taip pat galima išgraviruoti padėką ar gražius žodžius, tinkančius Moters dienos proga. Kaskart, pažvelgusi į save jūsų vaikų mokytoja prisimins brangią sau klasę ir šaunius jos mokinių tėvelius.

Šios originalios dovanų idėjos yra praktiškumo ir estetiškumo derinys, kuris tikrai bus šiltai sutiktas.

dovana-mokytojai-vardinis-puodelis zalias


Kur rasti atributikos Moters dienai?


 Kadangi tiek į tradicinių, tiek į originalių dovanų sąrašus įtraukėme ir saldumynus, skubame paminėti ypatingą jų pateikimo būdą – torto smeigtukus ir toperius. Ne paslaptis, kad kiekvienos šventės atmosferą kuriame patys, savo rūpesčiu ir meile. Todėl mes taip mėgstame puošti ir dekoruoti šventines erdves. Juk tai akivaizdus nuoširdžių pastangų įrodymas bei puikus būdas suteikti patalpai kur kas daugiau jaukumo.

 Be to, torto smeigtukais galima puošti ne vien tortus, keksiukus ar kitus saldumynus, bet ir dovanojamų gėlių puokštes. O kokia Moters diena be gėlių? Puoškite ir kurkite šventinę nuotaiką! Tai padaryti tikrai nesunku, nes tortų smeigtukų gamybai naudojamas medienos bei plastiko pjaustymas lazeriu suteikia galimybę išpjaustyti bet kokį jūsų pageidaujamą tekstą ar grafinius vaizdus. Pvz., „Mylimiausiai auklėtojai“.

torto papuosimas smeigtukas monograma plastikas


Mokinių dovanos mokytojoms Moters dienos proga


 Dovanų idėjos mokytojoms yra tikrai įvairios, tačiau, ką daryti tada, jeigu norisi nustebinti mokytoją ne tik materialiai, bet ir emocionaliai? Atsakymas labai paprastas – savo mokytojas gali pasveikinti ir mokiniai, įteikdami savo rankų darbo dovanėles. Tiek individualiai, tiek ir nuo visos klasės. Galite suorganizuoti klasės draugų susibūrimą, kurio metu visi vaikai džiaugsis, galėdami sukurti bendrą dovaną ugdytojai. Rankų darbo dovanos mokytojoms puikiai tiks: jos kūrybingos, nebrangios ir jausmingos. Na, o variantų yra begalė, pavyzdžiui:

 Popierinės gėlės. Galima kurti tiek plokščius, tiek erdvinius šio darbelio variantus. Pastarieji gali tapti ir labai brangia interjero puošmena, priminsiančia mokytojai jos mylimą klasę. Internete galima rasti daugybę tokių rankdarbių pavyzdžių;

 Saldainių puokštė. Jaunesniems mokiniams, šiuo atveju, gali prireikti tėvelių pagalbos. Tačiau, nepaisant jos autorystės, ši dovana džiugins ne tik išvaizda, bet ir puikiu skoniu.

 Originalus fotokoliažas. Jaunieji mūsų technologijų mylėtojai labai anksti išmoksta dirbti su nuotraukų redagavimo programomis, tad pagaminti dovaną neturėtų būti sunku. Tačiau, net nemokėdami dirbti su minėtomis programomis, vaikai gali pagaminti koliažą ir iš atspausdintų nuotraukų.

 Be abejo, dovanoti galima ne tik rankdarbius, bet ir įspūdžius. Viena tokių dovanų – mokinių vaidinimas ar bet kokio kito tipo pasirodymas (mini koncertas, eilėraščių deklamavimas). Vaikų nuoširdumas tikrai bus priimtas palankiai.

 Tikimės, kad mūsų straipsnyje pateiktos originalios dovanų idėjos padės jums apsispręsti, ką padovanoti mokytojai Moters dienos proga? Stengėmės pateikti ne pernelyg brangias, bet, tuo pačiu, puikias dovanas mūsų mylimoms ugdytojoms. Tiek nuo visos klasės, tiek asmeniškai nuo jūsų. Ar dovanosite visi kartu, ar individualiai – jūsų tarpusavio sutarimo reikalas. Linkime jūsų vaikams nuostabių mokytojų ir puikios emocinės atmosferos klasėje ir mokykloje! Bei nepakartojamos šventės!

>>> DAUGIAU DOVANŲ IDĖJŲ VISOMS PROGOMS ČIA<<<


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *