Ką padovanoti pirmakursiams ir sulaukusiems paaukštinimo?


 Ką padovanoti pirmakursiams ir sulaukusiems paaukštinimo? Šį klausimą sau užduoda daugelis. Ir mes pasistengsime padėti Jums atsakyti į jį. Pradėkime nuo būsimųjų studentų. Įstojimas į universitetą yra labai svarbus kiekvieno jaunuolio gyvenimo etapas ir neginčijamas bet kurio iš tėvų pasididžiavimo šaltinis. Mokykla – praeityje, o būsimasis studentas tampa suaugusiu ir savarankišku. Taigi ir dovanos šia proga turėtų atspindėti minėtus pokyčius.

 Ir nereikia galvoti, kad dovana turėtų kainuoti kalnus aukso. Svarbiausia, kad ji būtų ilgaamžė ir įamžinanti šį išskirtinį įvykį. Tam puikiai tiks apdovanojimų statulėlės su Jūsų parinkta graviūra. Šios statulėlės – puiki simbolinė dovana. Juk toks pasiekimas, kaip aukštojo mokslo pradžia, privalo būti apdovanotas. Išgraviruoti galite: norimus žodžius, šventės kaltininko atvaizdą, įkvepiančias mintis ir t. t. Lazerinis graviravimas – šiuolaikinė aukštųjų technologijų sritis, suteikianti daugybę būdų suasmeninti dovaną ir paprastus daiktus paverčianti išskirtiniais.

 Pirmakursiui taip pat galite dovanoti:

  • Graviruotą apdovanojimo medalį, kuris gali būti išgraviruotas nebūtinai vien pompastiškais sveikinimais, bet ir šmaikščiais užrašais, pavyzdžiui: „Jei užėjo noras mokytis, pagulėk – praeis“;
  • Būsimajai studentei merginai galite padovanoti medinę papuošalų dėžutę;
  • Na, ir koks gi studentas be kavos puodelio bemiegę naktį prieš egzaminą? Tad, kiekvienam studentui bus didelis džiaugsmas gurkšnoti šį energijos teikiantį gėrimą iš asmeniškai jam pritaikyto puodelio. Tokie personalizuoti puodeliai gali būti graviruojami įvairiais užrašais, juos gali puošti studento vardas su šmaikščiu prierašu;

puodelis-mokytojai-dovana-nuo-3-klases

 Apskritai, dovanos pirmakursiams turėtų būti renkamos su humoru bei nuoširdžiu dėmesiu. Tai, ar personalizuotą dovaną graviruosite juokingais, ar rimtesniais, susimąstyti verčiančiais žodžiais, priklauso nuo jaunuolio charakterio. Tačiau, bet kokiu atveju, svarbu atsiminti, kad gyvenime labai svarbus humoro jausmas, padedantis ištverti išbandymus. Na, o studentams, dažnai išvažiuojantiems studijuoti į mažai pažįstamą miestą, Jūsų parinkta dovana turėtų suteikti puokštę teigiamų emocijų, kaskart pažvelgus į ją. Juk naujo gyvenimo pradžia, anaiptol, nėra lengva.


Originalios dovanos paaukštinimo proga


Kiekvienas iš mūsų turi profesinių ambicijų, o kai jos pagaliau įgyvendinamos ir įvertinami mūsų sugebėjimai bei talentai, tai tampa tikra švente. Nors ji ir nėra švenčiama taip plačiai, kaip gimtadienis ar vestuvės, nebus pro šalį pasveikinti šeimos narį ar gerą draugą paaukštinimo proga. Šioje straipsnio dalyje mes Jums patarsime, ką padovanoti paaukštinimo proga? Sveikinant kolegą dažnai pasirenkama dovana – tauriojo gėrimo butelis. Tačiau, siekiant jį įteikti originaliau, mes siūlome medines dėžutes buteliui. Jos tikrai bus įvertintos kaip šauni dovana! Į vidų galima įdėti medžio drožlių ir paaukštinimo sulaukusiam kolegai ar artimajam palinkėti, kad dirbant naujose pareigose, pinigų būtų kaip šieno.

Taip pat galite padovanoti:

  • Užrašų knygutę ar darbo kalendorių, graviruotu odiniu viršeliu;
  • Taip pat puiki idėja – informacinės lentelės, kurių gali prireikti, jei paaukštintas asmuo turi kabinetą ir ant jo esančioje informacinėje lentelėje, pakitus pareigoms, nebeatitinka duomenys;
  • Na, ir koks gi karjeristas be vizitinių kortelių? Puiki idėja šia proga: VIP vizitinės kortelės;
  • Ne ką mažiau aktuali dovana – vardinės kortelės. Jos dažnai būna reikalingos klientų aptarnavimo vadybininkams ir kitoms specialybėms, kuriose daug kontaktuojama su žmonėmis.

Mokslininkai nustatė, kad žmogus praleidžia 1/3 savo gyvenimo darbo vietoje. Dėl to kolegos iš nepažįstamų žmonių neretai virsta labai artimais draugais. Tad, sveikinti kolegą paaukštinimo proga yra savaime suprantama. Na, o jeigu karjeros laiptais pakilo šeimos narys, sveikinimai tiesiog privalomi! Lygiai taip pat svarbu nepalikti be dėmesio būsimųjų pirmakursių, pradedančių vieną gražiausių, bet anaiptol ne patį lengviausią, gyvenimo etapą. Tikimės, kad šiuo straipsniu atsakėme į klausimą, ką padovanoti pirmakursiams ir sulaukusiems paaukštinimo?


>>> Daugiau idėjų dovanoms ČIA <<<

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *