Populiariausios dovanos turistams ir iškylautojams


 Šiame straipsnyje atsakysime į klausimą, kokios yra populiariausios dovanos turistams ir iškylautojams? Dabar yra visai paprasta išsirinkti originalią ir stilingą dovaną, skirtą šio hobio mėgėjams. Žinoma, jei Jūsų draugas jau kelintoje kelionėje pritrūksta konkretaus turistinio inventoriaus, pradėkite paieškas būtent nuo tokio tipo prekių. Tačiau, net ir praktiškai pritaikomus, gana buitiškus daiktus šiuolaikinės technologijos leidžia paversti išskirtinėmis.  Mes turime omenyje tokias technologijas, kaip lazerinis graviravimas ir pjaustymas. Naudojant šia technikas, gaminamos šiuo metu itin populiarios personalizuotos dovanos. Jos – kur kas protingesnis sprendimas, nei pabodę masinės gamybos suvenyrai.

 Taigi, kokios personalizuotos dovanos tiktų iškylautojui ar turistui? Visų pirma, norisi paminėti visokiausius gėrimus talpinančias gertuves bei termo puodelius. Pastarieji išlaikys kavą ar arbatą šiltą šaltuoju sezonu, kai taip norisi sušilti, iškylaujant gamtoje. Na, o gertuvės, skirtos vandeniui, ypač pamėgtos daugelio neabejingų kelionėms ir aktyviam laisvalaikiui žmonių. Jeigu Jūsų draugas – dviračių fanas, dovanokite jam prie šios transporto priemonės tvirtinamą gertuvę, papuoštą graviūra. Mes galime padėti parinkti graviruojamus užrašus ir vaizdus, arba atlikti juos pagal Jūsų maketą.

 Antra vertus, galbūt Jūsų draugai keliautojai, net ir būdami gamtoje, neįsivaizduoja savo gyvenimo be išmaniųjų technologijų? Tada puikia dovana jiems taps išorinė baterija (powerbank), kurią taip pat galima išgraviruoti. Žinoma, grįžtant prie indų temos, ne ką mažiau populiarūs yra ir personalizuoti puodeliai. Ir nebūtina dovanoti iškyloje ne itin praktiškų keramikinių puodelių. Mes galime išgraviruoti savaime išsimaišančius puodelius ar visą termosą. Juk žiemos ar rudens metu, siekiant susišildyti, vieno puodelio arbatos gali nepakakti. Norėsis kelių.


Originalios dovanos turistui


 Nesukite galvos dėl to, kokios gali būti originalios dovanos turistui. Iš tiesų, bet kurią dovaną galite paversti originalia, užsakę jos lazerinį graviravimą, ar pjaustymą, jeigu jis galimas, atsižvelgiant į daikto ypatybes. Tačiau, pereikime prie dovanų idėjų. Turbūt nesuklysime pasakę, kad kone kiekvienam turistui naudinga dovana – graviruotas turistinis peiliukas. Juk patirtis rodo, kad iškylaujant konservų dėžutę kur kas lengviau atidaryti daugiafunkciniu peiliuku, nei kuoliuku nuo palapinės. Gera idėja – ir kiti metaliniai iškyloms skirti įrankiai, pavyzdžiui, iešmai šašlykams kepti.

 Dar viena dovana turistui, kuri tikrai pravers iškyloje – graviruotas žiebtuvėlis. Juk iškylaujant ugnį užžiebti yra vienas būtiniausių dalykų. Kaip gi kitaip mėgautis malonia laužo šiluma? Žinoma, dar yra degtukai, bet jie nepraktiški drėgnu oru. O ir dovanodami solidų, geros firmos žiebtuvėlį, tikrai nudžiuginsite savo nuotykių ištroškusį draugą. Norėdami papuošti žiebtuvėlį graviūra, pasirinkite tinkamą paviršių: metalinį arba dažyto metalo, be jokios faktūros.

 Rankinė, segama ant juosmens, taip pat yra nuostabi dovana turistui. Į ją galima susidėti dokumentus, pinigus ir reikalingiausius daiktus. Taip pat puikiai užsirekomendavusios yra rankinės iš neperšlampamo tvirto audinio. Jos gali tarnauti kone amžinai, todėl paskubėkite dovanoti kol kas nors kitas Jūsų neaplenkė. Be to, rankinių, segamų ant juosmens, galite atrasti įvairiausių stilių ir modelių, ne vien tradicines juodas. Na, o personalizuoti jas galima, pritvirtinus odinę graviruotą juostelę.

 Taigi, aptarėme, kokios gali būti populiariausios dovanos turistams ir iškylautojams. Jums belieka išsirinkti! Jeigu pageidausite daugiau dovanų idėjų ar smulkesnės informacijos dėl minėto dovanų tipo ir galimybės jas graviruoti, kreipkitės į mus! Mes visuomet pasiruošę suteikti profesionalią konsultaciją ir įgyvendinti Jūsų norus šimtu procentų. Kadangi esame lazerinio graviravimo ir pjaustymo paslaugų profesionalai, mumis pasitiki tiek privatūs asmenys, tiek verslo klientai. Prisijunkite ir Jūs prie patenkintų mūsų klientų rato!


>>> Daugiau idėjų dovanoms ČIA <<<

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *