dovanu-idejos-verslo-dovanos

Verslo dovanos,  dovanos įmonėms

    Versle svarbu palaikyti gerus ir draugiškus santykius su partneriais. Vienas būdų puoselėti tokius santykius yra parodyti dėmesį švenčių ar tam tikrų progų metu. Paprasčiausiai ir lengviausiai dėmesį parodyti dovanojant dovaną. Kaip sakoma, smulkios dovans stiprina draugystę. Verslo dovana – puikus būdas palaikyti santykius ir priminti apie save didžiųjų švenčių metu, tokių kaip Kalėdos ir Velykos. O dar svarbiau, nepamiršti pasveikinti tokių progų kaip įmonės gimtadienis ar bendradarbiavimo sukaktis, metu. Didžiausia užduotis, kaip bebūtų, yra išrinkti tinkamą dovaną partneriams. Juk dovana bus priminimas apie jus ir svarbu, kad tas priminimas būtų šiltas, nepriekaištingas, kokybiškas ir solidus.

    Įmonių gimtadienių metu dovanojamos išskirtinės verslo dovanos arba galima dovanoti plaketes – medines lentutes su išgraviruotomis metalinėmis lentelėmis ant jų. Šios plaketės atrodo solidžiai ir suteikia galimybę įamžinti unikalius sveikinimus. Plaketės paprastai yra tvirtinamos įmonėse ant kabinetų sienų ir leidžia pasididžiuoti geru atsiliepimu bei įvertinimu. Juk geras atsiliepimas ir ilgalaikio bendradarbiavimo pavyzdys yra geriausia firmos reklama.

verslo suvenyras-vilkikas

    Partnerystės sukaktims pažymėti dažnai yra dovanojami meno dirbiniai, atspindintys darnų komandinį darbą, užsibrėžtų tikslų siekimą, sąžiningumą bendradarbiavime ir kitas sektinas versle vertybes. Šias vertybes puikiai atspindi skulptūros darbai bei paveikslai, ant kurių, norint suasmeninti dovaną, yra tvirtinama metalinė lentelė su graviruota dedikacija ir dažnai, padedančia dar geriau perteikti norimą mintį, kokio nors žinomo žmogaus citata.

    Didžiųjų švenčių, Kalėdų, Naujųjų metų ir Velykų metu, yra apsiribojama kuklesnėmis dovanomis, tokiomis kaip unikalūs įmonės atvirukai, kalendoriai, gurmaniško  maisto ar gėrimų rinkiniai su unikalia firmine pakuote. Šios dovanos gali būti gaminamos iš įvairiausių medžiagų, būti įvairiausių formų. Atvirutėms ir kalendoriams gali būti naudojama ne tik popieriaus ir spaudos technologija, bet pastaroji gali būti koreliuojama su lazerine technologija, kuri leidžia atviruko formą ir konstrukcija padaryti ypač gyvą ir įdomią, o taip pat naudoti ir tokias neįprastas atvirukams medžiagas kaip mediena ar plastikas. Panašus principas galioja ir pakuotėms, skirtoms talpinti gurmanišką maistą: jos gali būti gaminamos iš įvairiausių medžiagų ir atspindėti šventinę tematiką bei įmonės stilių. Lazerinės technologijos pagalba kūrybinis spektras šioje vietoje gali smarkiai prasiplėsti lyginant vien tik su spaudos technologija.

medines-snaiges-pjaustytos lazeriu su logo

    Įmonės švenčių metu dovanos yra dovanojamos ne tik partnerių partneriams, bet taip pat ir įmonės darbuotojams kaip padėka už atsidavimą darbui, lojalumą, kolektyvinės dvasios palaikymą. Tokios dovanos paprastai būna praktiškos, dažniausiai išgraviruojant ant jų įmonės logotipą. Tai gali būti rašikliai, gertuvės, atmintukai, išorinės baterijos, puodeliai, kelioniniai peiliukai ir įvairiausi kiti daiktai, galimi naudoti ne tik biure, bet taip pat kelionių metu ar tiesiog buityje.

Daugiau dovanų idėjų > ČIA


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)