Juvelyrikos graviravimas – daugiau nei tradicija


 Juvelyrikos graviravimas – daugiau nei tradicija, gyvuojanti jau ilgus metus. Juk ant juvelyrinių dirbinių galima išgraviruoti dovanos gavėjui skirtą kredo, citatą, šūkį ir pan. Vėliau šie užrašai gali tapti kelrode žvaigžde, padėsiančia žingsniuoti pasirinktu gyvenimo keliu. Tokie papuošalai dažnai perduodami iš kartos į kartą, tapdami ne tik šeimos palikimu, bet ir pavyzdžiu palikuoniams. Tokiomis relikvijomis gali tapti ir kitokios personalizuotos dovanos, pavyzdžiui, graviruoti apdovanojimai.

 Juvelyrikos graviravimas dažniausiai atliekamas, siekiant šventės kaltininkui perduoti svarbią, visą gyvenimą jį ar ją lydėsiančią žinutę (tai dažniausiai būna lotyniški posakiai, palinkėjimai ir kitokios frazės, apie kurias jau kiek kalbėjome aukščiau). Originalios, suasmenintos papuošalų graviūros ilgus metus liudys, kokie nuoširdūs buvo jūsų ketinimai, įteikiant tokią dovaną. Papuošalus graviruoti galima krikštynų, vedybų metinių, gimtadienio, piršlybų ir panašiomis progomis.

graviruotas-auksinis-pakabukas-sventasis

 Todėl juvelyrinių dirbinių graviravimas, kaip ir kitokių metalo gaminių graviravimas, yra paklausi paslauga, kurią mūsų klientai užsako ne tik artėjant svarbiausioms šventėms, bet ir reprezentaciniais ar reklamos tikslais. Populiarios yra tokių, iš metalo pagamintų daiktų graviūros:

  • USB atmintinių graviravimas;

 Itin populiari paslauga, renkantis originalią dovaną kolegoms, pavaldiniams, įmonės klientams, partneriams arba artimiesiems, dirbantiems darbą, kuriame reikalingas toks praktiškas elektroninis įrankis, kaip USB raktas;

  • Rašiklių graviravimas.

 Graviruotas rašiklis yra dar viena puiki dovanos idėja biuro darbuotojui, kuris vis dar jaučia nostalgiją rašymui ranka. Kita vertus, net šiais masinio kompiuterizavimo laikais išsiversti be rašiklio sudėtinga, tad tikrai nudžiuginsite ne tik artimuosius, bet ir verslo partnerius ar pavaldinius, padovanodami rašiklį, ant kurio galės puikuotis dovanos gavėjo vardas, jūsų įmonės logotipas ir kt.

  • Laikrodžių graviravimas.

 Klasikiniai rankiniai laikrodžiai, kaip aksesuaras, išlieka aktualūs net smarkiai populiarėjant išmaniosioms technologijoms. Tad nenuostabu, kad laikrodžių graviravimas išlieka populiaria paslauga. Skaičiuoti laiką neišvengiamai privalome kiekvienas, tad kodėl gi to nepadarius stilingai? Be to, suasmeninta graviūra, jūsų dovaną pavers išskirtine ir dar brangesne širdžiai.

graviravimas-ant-laikrodzio-mes-turime-laiko-tik-buti-laimingi

 Taip pat graviruojami gali būti: žiebtuvėliai, termosai, ginklai, stalo įrankiai ir kiti metaliniai gaminiai. Lazerinis graviravimas ir pjaustymas lazeriu yra šiuolaikinių technologijų, dizaino ir inžinerijos rezultatas, kuris žavi galimybe suasmeninti net paprastus daiktus, paverčiant juos išskirtinėmis, personalizuotomis dovanomis.


Kaip vyksta juvelyrikos dirbinių graviravimas lazeriu?


 Juvelyrikos dirbinių graviravimas lazeriu yra plačiai paplitęs metodas, leidžiantis ant įvairių tipų metalų perkelti bet kokio sudėtingumo užrašus. Neabejotinas lazerinio graviravimo pranašumas yra tai, kad ši technologija leidžia metale išgraviruoti net pačias smulkiausias detales. Tai yra puiki galimybė stabiliai, be jokių klaidų, kurių tikimybė egzistuoja graviruojant ranka, pernešti pageidaujamus įrašus ant graviruojamo papuošalo ar kito paviršiaus. Juo labiau, kad graviravimas ranka yra daug sudėtingesnis. Be to, lazerinis graviravimas draugiškesnis piniginei.

graviruotas-lazeriu-laikrodis

 Lazerinis graviravimas atliekamas, naudojant aukštosiomis technologijomis aprūpintas stakles. Proceso metu lazerio spinduliu „keliaujama“ per graviruojamą paviršių, tokiu būdu išgaunant pageidaujamą tekstą, vaizdą ir pan. Svarbu yra tai, kad lazerinis graviravimas yra atliekamas be galimų mechaninių graviruojamo paviršiaus pažeidimų, nuo ko neapsaugoti kitais būdais graviruojami daiktai.

 Yra pačių įvairiausių būdų, kaip ir kokius užrašus graviruoti. Galima, pavyzdžiui, pageidaujamą užrašą išskaidyti per pusę, jeigu papuošalas sudarytas iš dviejų dalių (tai gali būti marškinių sąsagos ar pan.), graviruojant dalį frazės ant vienos, o kitą dalį – ant kitos papuošalo dalies. Svarbu atkreipti jūsų dėmesį, kad graviruojame daugelį juvelyrikos dirbinių (auksinius, sidabrinius juvelyrinius dirbinius, gaminius iš titano, paauksuotus bei pasidabruotus dirbinius), tačiau žiedų viduje bei aplink visą diametrą negraviruojame.

 Taigi, akivaizdu, kad juvelyrikos graviravimas – daugiau nei tradicija. Tai savotiška meno forma, kuri įgauna platesnes pritaikymo galimybes, pasitelkus šiuolaikinius inžinerinius stebuklus, tokius kaip graviravimo lazeriu staklės. Be abejo, tam reikalinga ir nemaža išmonė, tačiau jums neverta jaudintis dėl projekto dizaino, nes mūsų  įmonės specialistai padės sukurti galutinį maketą. Susisiekite su mumis internetu dabar ir užsisakykite papuošalų graviravimo paslaugą. Mes pasirūpinsime aukšta jos atlikimo kokybe ir solidžiu graviūros dizainu!


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *