Atkurtai Lietuvai – 100 metų

  Lietuva – tai valstybė, turinti senas ir savitas tradicijas, turtingą istoriją ir palyginti neseną valstybingumo istoriją. Pastaruoju metu, o ypatingai Lietuvai paminėjus šimtąsias Lietuvos Respublikos susikūrimo metines, tautiškumo tema ir lietuviško identiteto paieškos šiuolaikinėse formose tapo itin aktualūs. Senosios, baltų laikus, etninius kaimus siekiančios meninės formos ir  koloritas atgyja naujoje sintezėje su šiuolaikinio dizaino formomis. Ieškoma savitų, būtent šiuolaikiniams lietuviams priimtinų tautiškumo išraiškos formų,  kurios talpintų savyje ne tik turtingą praeitį, bet taip pat pasididžiavimą  keliančią dabartį bei daug žadančią ateitį.

    Tautinė tematika yra populiari valstybinių švenčių metu, ypatingai sausio 13d., vasario 16d. Ir kovo 11d. Šiomis progomis yra kuriama daug produkcijos, orientuotos į čia gyvenančių lietuvių rinką, siekiant sustiprinti patriotiškumo dvasią ir sukurti šventinę nuotaiką. Tokių produktų gamybai yra svarbi ilgaamžiškumu pasižyminti lazerinio graviravimo technologija.


Lietuvai-100

 Šia proga iš faneros ar plastiko gali būti pjaunami ir graviruojami ant drabužio ar kuprinės nešiojami ženkliukai su tautine simbolika, valstybę reprezentuojančiais statiniais, svarbiomis datomis ir vardais. Valstybinių švenčių sukakčių proga politinėje ar valstybės institucijų erdvėje neapsieinama ir be simboliškų dovanų, skirtų paminėti, priminti, padėkoti už darbą Lietuvos labui. Tam tikslui gali būti dovanojami išgraviruoti rašikliai, užrašų knygelės, USB laikmenos ar kitokie biuro reikmenys. Taip pat labiau buityje naudojami daiktai, tokie kaip išgraviruoti personalizuoti puodeliai ,termo puodeliai, medaus bačkutės, įvairiausi lietuviški suvenyrai.

   Ne mažiau svarbi tautinės tematikos produkcija tenka turizmo sferai. Itin populiarūs yra pjaustiniai iš faneros. Jie dažnai būna papuošiami graviravimu, gintarais, tautinėmis juostelėmis. Tai itin populiari, nebrangi ir labai įvairi lietuviškų suvenyrų rinkos dalis, prasidedanti nuo magnetukų šaldytuvams, baigiant atvirutėm, knygų skirtukais. Dovanojant garbingiems užsienio svečiams solidžius, vertingus suvenyrus, dažnai pasirenkama išgraviruoti ant jų sveikinimo žodį ir datą atminimui. Tarp tokių suvenyrų galima būtų paminėti skulptūros iš gintaro, medžio ar stiklo, rankų darbo šachmatų rinkinys su tautiniais motyvais, midaus ragas, lietuviškų monetų kolekcija, istorinis, svarbią datą Lietuvos istorijoje vaizduojantis paveikslas. Visi prabangūs suvenyrai įgauna neįkainojamą vertę ir svarbą, išgarviravus ant jų dedikacijas. Jokia kita technologija nėra tokia solidi ir ilgaamžė šiam tikslui pasiekti.

.

Daugiau idėjų > ČIA


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)