Pastaruoju metu populiariu švenčių elementu tapo įvairūs pjaustiniai, skirti švenčių stalui.  Pagrindinis šventės stalo akcentas be abejo yra šventinis tortas ar pyragas, kuris atrodo dar įspūdingiau, jei yra padabinamas būtent tos šventės tematikos torto papuošimu. Vestuvinis tortas gali būti papuošiamas torto smeigtuku jaunųjų figūrėlėmis, jaunųjų inicialais, įvairiomis sentencijomis ir romantiškais posakiais, kaip antai „Ilgai ir laimingai“, „Įsimylėję ir laimingi“, „Iki mėnulio ir atgal“ ir pan. Krikštynų tortas gali būti papuošiamas vaiko vardu, sukomponuotu su įvairiais vaikiškais atributais: meškučiu, lėktuvėliu, angeliukais, žvaigždutėm ir pan. Jubiliejiniai ir gimtadienių tortai be abejo turės puošniai apipavidalintą skaičių, žymintį sukaktį ar šmaikštų posakį, kaip antai „25 metai žavesio“. Torto smeigtukai taip pat gali būti naudojami kitomis progomis, tokiomis kaip įmonių gyvavimo sukaktys, mamos diena, tėčio diena, Šv.Valentino diena ir įvairiomis kitomis progomis. Šis atributas be jokios abejonės šventei suteiks savitumo, o šventinėms nuotraukoms – išskirtinio žavesio.

  torto smeigtukas iš medienos

  Šie tortų ir pyragų papuošimai gali būti gaminami iš įvairiausių medžiagų, priklausomai nuo poreikio. Bene populiariausia juos gaminti iš medžio, kurį vėliau galima nupurkšti norimos spalvos dažais. Taip pat solidžiai ir prabangiai atrodo papuošimai, pagaminti iš akrilo, kurio esti įvairių spalvų, iš veidrodinio ar skaidraus plastikos, kurie žėri šviesos spinduliuose. Šios medžiagos yra pjaunamos lazeriu, taip išgaunant nepriekaištingas ir tikslias formas, kurios gali būti pačios įvairiausios ir sudėtingiausios.

    Kalbant apie šventinius atributus stalui, pastaruoju metu gausesnėms šventėms yra naudojamos ne stalo kortelės, o kur kas prašmatniau atrodantys stalo vardai, išpjauti iš minėtųjų medžiagų ir padedami ant stalo servetėlių prie arba ant svečių lėkščių. Tokiu būdu svečiui lieka nedidelis suvenyras iš šventės – jo paties vardo pjaustinys. Taip pat gausių švenčių metu, esant ne vienam, o daugiau stalų, jie yra žymimi stalo numeriais ar kitokioms stalo žymėms, nurodančioms svečiui kuris staliukas yra skirtas jam. Tai nebūtinai gali būti pastatomas ant stalo numeris – tai gali būti ir į gėlių puokštę įsmeigtas pjaustinys, atitinkantis šventinę tematiką ar net šmaikščiai paaiškinantis vienokį ar kitokį svečių susodinimą būtent prie tų staliukų.

Kiek kainuoja profesionaliai pagaminti tortų toperiai? 

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais kalbėsime apie kokybiškas šventes. Tikriausiai daugeliui kyla klausimas, kas gi yra tikra kokybė? Specialistai pasakytų, kad tai bendra renginio visuma. Tai gali būti ir maistas, muzika ir žmonės. Juk nuo visų parametrų priklauso kaip mes jausimės per šventę. Tortų smeigtukai, tai tik vienas iš būdų, kaip galima gana paprastą tortą padaryti išskirtiniu. Jeigu jau dabar galvojate apie tokių papuošimų pirkimą, tai pirmiausia turite neskubėti. Tiems, kas galvoja apie išskirtinius papuošimus ar dekoracijas reikėtų naudotis lazeriniu pjaustymu. Aišku, kad galima siųstis iš užsienio, tačiau sutiksite, kad dabar esmė yra ne kiek produktas kainuos, tačiau ar jis tinkamos kokybės ir kiek greitai jį gausite. Kaip jau suprantate dauguma produkcijos atkeliauja iš Kinijos, tačiau visi žinome, jog ši valstybė nepasižymi itin aukšta kokybe.

torto papuosimas smeigtukas veidrodinis inicialai monograma

Kada geriausia pirkti tokias prekes?

Tokios produkcijos paklausa yra didžiausia tuomet, kada artėja didžiosios metų šventės. Tuo metu tiesiog labai daug užsakymų. Aišku, jeigu visas šventes planuojate, tuomet ir tokias dekoracijas galite užsisakyti iš anksto. Graviravimo specialistai gali papuošti jūsų dekoracijas ir pasiūlyti įdomius sprendimus. Kiekvienas klientas ras jam labiausiai tinkančius produktus. Dauguma renginių organizatorių visuomet perka tik aukštos kokybės produkciją. Tai garantuoja itin gerą vaizdą ir žinoma klientai lieka patenkinti. Bendradarbiaujant su mumis galima sukurti išskirtinius produktus, kurie galėtų duoti ženklią naudą.

Kiek kainuoja tortų dekoracijos?

 Kaip jau ne kartą minėjome tortų toperiai gali kainuoti nuo kelių eurų iki keliasdešimt. Viskas, kaip visuomet priklauso nuo daugelio aspektų. Pirmiausia, tai medžiagos iš kurių yra pagaminti produktai. Kada naudojamos brangios medžiagos, tuomet ir produkcija kainuoja brangiau. Kiekvienam klientui, kuris nori įsigyti aukštos kokybės produktus rekomenduojame rinktis tai, kas yra kokybiška. Aišku, labai svarbu suprasti, kad profesionaliai atlikta graviravimo ar pjaustymo paslauga gali kainuoti daugiau nei kiniška prekė. Mes galime pagaminti aukštos kokybės toperius, nes naudojame profesionalią įrangą ir kokybiškas medžiagas. Tortų toperiai tai vienas iš būdų, kaip galima profesionaliai ir išskirtinai papuošti tortą.

    Lazeriu pjaustyti papuošimai šventiniam stalui pasižymi savo unikalumu, prabanga, subtilumu. Tai puiki priemonė paversti savo ar brangaus žmogaus šventę įsimintina ir skoninga.

Daugiau  idėjų > ČIA


SaugomaĮvertinimas


5
(2 įvertinimai)