Šventinė atributika

 Didžiųjų švenčių metu privalo būti pasirūpinta ne vien gardžiu maistu, įdomiu scenarijumi ir malonia aplinka, bet ir tam tikrais, būtent tai šventei skirtais atributais, kurie išskirtų ją iš visų kitų švenčių bei pasitarnautų konkrečiam ir išskirtiniam šventinio stiliaus kūrimui.

Bene pati prašmatniausia ir daugiausiai šventinių atributų, vientiso stiliaus reikalaujanti šventė yra vestuvės. Didžiąją šventės dalį svečiai drauge su jaunaisiais praleidžia vienokioje ar kitokioje pobūvių salėje. Visų pirma, į salę įžengę svečiai turi pamatyti svečių sėdėjimo planą salėje. Šį planą galima sukurti tikrai išradingą, priklausomai nuo pasirinktos tematikos, specifinių jaunųjų poros pomėgių, kuriuos jie panaudoja kaip savitus vestuvių temos akcentus pobūvyje. Tarkime, jei pora yra iš skirtingų šalių ir puotoje dalyvauja daug žmonių iš įvairių šalių, staliukus galima pažymėti kontinentų ar šalių grupių pavadinimais ir tai atvaizduoti sėdimų vietų plane. Jei jaunieji yra aistringi astronomai, staliukus galima pavadinti galaktikų ar Saulės sistemos planetų vardais. Šventinės tematikos erdvė fantazijai yra labai plati, tad kad ir kokią temą pasirinktų  jaunieji, ji visuomet išradingai gali atsispindėti šventinėje atributikoje ir visų pirma svečių sėdėjimo plane. Tam gali puikiai pasitarnauti lazerinė technologija, galinti išgraviruoti planą veidrodyje, stikle, išpjaustyti medyje. Šios technologijos dėka planas gali būti iš tiesų unikalus ir gerokai įdomesnis už paprastą spausdintą plakatą.

vestuviu-sveciu-stalo-planas graviruotas ant veidrodzio

    Susiradę savo sėdėjimo vietas, svečiai atsisėda prie savo staliukų. Paprastai staliukai būna pažymėti skaičiais, ženklais, priklausomai nuo šventinės tematikos. Šie staliukų simboliai visad atrodys prabangiai, jei bus išpjauti lazeriu iš faneros, auksinio, sidabrinio ar veidrodinio plastiko. Tačiau net ir susiradus savo stalą, svečiui reikai nurodyti tikslią jo sėdėjimo vietą. Žinoma, galima tai daryti padedant šalia lėkštės paprasčiausią popierinę vardo kortelę, tačiau kur kas prabangiau ir originaliau atrodys ant lėkštės padėtas išpjaustytas iš auksinio, sidabrinio, veidrodinio plastiko ar faneros svečio vardas. Priklausomai nuo šventės temos, gali būti pasirinktas kitoks išpildymo variantas, tai yra, išpjaustyta šventės tematiką atitinkanti figūrėlė su išgraviruotu svečio vardu ant jos. Esant didesnei šventei, dažnai ervės yra paskirstomos ir nurodoma kur kas vyksta, kur vyksta pobūvis, kur fotosesijos, kur svečiams palikti savo palinkėjimus jauniesiems, kur yra tualetai, miegamieji ir panašiai. Tokiu atveju puikiai pasitarnauja pjaunamos ir graviruojamos rodyklės iš faneros. Analogiškai gali būti pagaminamas ir ženklas, skelbiantis kieno tai šventė, ypatingai jei tikslią šventės vietą svečiams gali būti sudėtingiau rasti. Pačio pobūvio metu erdvė už jaunųjų ar fotosesijai skirtas kampelis gali būti papuošiamas didžiuliais jaunųjų inicialais, pjautais iš faneros. Šiuos inicialus galima nudažyti dominuojančia šventėje spalva. Kitas būtinas vestuvių atributas yra vestuvinio torto papuošimas su jaunųjų vardais, inicialais, jaunųjų figūrėlėm ar populiariais vestuvių lozungais. Tokie torto papuošimai gali būti pjaunami ne tik iš faneros, bet taip pat iš auksinių, sidabrinių, veidrodinių plastikų. Torto papuošimas šventės kulminacijai – torto pjovimui- suteikia išskirtinumo, unikalumo ir garantuoja puikias nuotraukas.

auksinis-torto-smeigtukas iki menulio ir atgal

     Panašūs šventiniai atributai gali būti naudojami krikštynų  metu. Stalo vardai, išgraviruoti fanerinėse angeliukų formose, torto papuošimas su krikštijamo vaiko vardu, šventę ir jos turinį skelbiantis ženklas prie įėjimo – visi šie atributai gali padaryti šventę iš ties skoningą ir pasitarnauti funkcionalumui. Krikštynų  metu galimas dar vienas šventinis atributas – puošni pakaba su vaiko vardu, ant kurios yra kabinamas krikšto rūbelis. Tai puikus elementas gerai krikštynų fotosesijai. Panašūs, tik ne tokie gausūs šventiniai atributai gali būti naudojami gimtadienių, jubiliejų, sukakčių ar giminės susitikimų metu.

Daugiau idėjų rasite > ČIA


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)