Tarptautinė moters diena, dovanos moters dienos proga

Kovo 8-oji Lietuvoje yra kontraversiškai vertinama šventė. Kiekvienais metais ji sulaukia didelių diskusijų viešojoje erdvėje ir socialiniuose tinkluose. Vieniems ji asocijuojasi su okupantų primesta švente ir primena gūdų sovietmetį, kitiems, vakarietiškos kultūros propaguotojams, ji prieštarauja feminizmo ideologijai, drastiškai parodydama lyčių skirtumą. Visgi didžioji visuomenės dalis nelinkusi įžvelgti nieko grėsmingo ar juolab politiško šioje šventėje, kuomet vyrai vieną kartą metuose parodo išskirtinį dėmesį šalia jų esančioms moterims dovanodami joms gėles, o itin artimoms moterims – mielas smulkmenas ir romantišką vakarą. Moteriai ši šventė yra maloni ir džiugi, o kartais net vienintelė proga metuose, kuomet ji gauna gėlių ne todėl, kad yra jos gimtadienis, ne todėl kad ji pasiekė mokslo aukštumas ar pagimdė vaiką, o paprasčiausiai todėl, kad ji yra moteris.

termopuodelis-myliu-tave-iki-menulio-ir-atgal

Kokią dovaną rinktis?

Populiariausia Moters dienos dovana be abejo yra gėlės. Tačiau savo mylimąją norisi išskirti iš visų kitų moterų: iš mamų, dukrų, kolegių. Savo mylimajai šią dieną norisi pasakyti, jog ji yra ypatinga moteris, svarbiausia jūsų gyvenime. O geriausiai tai padaryti galima dovanojant apgalvotą, būtent jai skirtą dovaną. Šioje vietoje lazerinio graviravimo technologija gali jums tapti tiesiog nepakartojimu sąjungininku. Šią dieną savo išrinktajai puikiai tiktų dovanoti juvelyrinius dirbinius. Vargu ar mėgstančiai pasipuošti moteriai kada nors bus per daug apyrankių, auskarų, vėrinių ar segių, tad tikrai neprašausite pro šalį dovanodamas vieną tokių papuošalų. O jos širdį neabejotinai pavergsite ant papuošalo išgraviravę tik jai skirtus žodžius, jos ar jūsų abiejų inicialus. Lazerinis graviravimas yra puikiai tinkamas bet kokio tipo metalams ir būtent ant jų lazerio pagalba galima išgauti itin smulkias detales ar net fotografijas. Šeimos fotografijos išgraviravimas ant pakabuko kaklui bus itin šilta ir asmeninė dovana. Jei nusprendėte padovanoti meno dirbinį, nesvarbu iš kokios medžiagos jis pagamintas: iš medžio, molio, metalo, stiklo, akmens, tačiau bent minimalaus teksto išgraviravimas ant jo suteiks dovanai unikalumo ir asmeniškumo. Net ir dovanojant paveikslą, visuomet galima ant jo rėmo pritvirtinti metalinę lentelę su trumpučiu užrašu, tokiu kaip antai: „Mano mylimiausiai”, „Tu visada būsi mano širdyje” ir pan. Jei nusprendėte dovanoti namų dekoravimo prekę, tokią kaip vaza, žvakidė, dekoratyvinis augalas su vazonu, sieninis laikrodis ar pan., juos taip pat galite papuošti trumpa žinute. Net jei šiai progai nusprendėte skirti nedidelę pinigų sumą, tokios paprastos dovanėlės kaip puodelis, šaukštelis, padėklas kavai ar kitoks paprasčiausias namų apyvokos daiktas gali tapti itin miela ir vienetine dovana moters dienos proga, jei ant jo išgraviruosite kupinus meilės ir dėkingumo žodžius savo mylimajai. Net jei nusprendėte nedovanoti jokios išliekamosios vertės turinčios dovanos, jūsų ypatingai moteriai būtų be galo malonu gauti tortą ar gėles su juos puošiančiu žodeliu „Myliu”, torto papuošimų smeigtuku iš faneros ar akrilo.

torto smeigtukas dekoracija myliu

Visa tai tik maža dalis dovanų idėjų, kurias galite padovanoti savo ypatingai moteriai Moters dienos proga. Jei turite unikalių kūrybinių minčių ir norite pagaminti vienetinę dovaną, pjaustymas lazeriu leis jums itin tiksliai išpjauti ir tuomet sukonstruoti jūsų sukurtą objektą, o graviravimo technologija leis jį papuošti įvairiausiais ornamentais, žodžiais ar fotorealistiniais vaizdais, kiek tai leidžia graviravimo galimybės.

Moters diena yra nedidelė, stipriai neįpareigojanti, tačiau maloni ir lengva šventė, kuomet moterys gali pasidžiaugti savo moteriškumu ir jam atiduodama pagarba bei dėmesiu. Na o vyrai šią dieną gali pasijusti esantys džentelmenai, kurie be ypatingai didelių pastangų gali suteikti aplink juos esančioms moterims džiaugsmo bei papuošti jų lūpas šypsena.

Daugiau dovanų idėjų rasite > ČIA


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)