Dovanos tėčiui tėvo dienos proga

 Birželio pirmąjį sekmadienį švenčiama tarptautinė tėvo diena. Nors tėvo diena nėra taip plačiai švenčiama kaip motinos diena, tačiau pastaraisiais metais Lietuvoje ji kiek labiau išpopuliarėjo. Veikiausiai to priežastis yra vis didesnis vyro įsitraukimas į savo vaiko auklėjimo procesą ir laisvalaikio leidimą. Tokiu būdu tėtis tampa reikšmingas asmuo vaiko gyvenime, taigi ir tėčio diena įgauna svarbesnę reikšmę.

padeka-dovana-teveliui

 Tėvo dienos progos dovanos nėra aiškiai apibrėžtos ir nėra nusistovėjusios tradicijos ką būtent reikėtų dovanoti. Paprastai dovana yra renkama atsižvelgiant į tėčio hobius, pomėgius, darbus. Jei tėtis neįsivaiduoja kokybiško laisvalaikio be meškerės rankoje, jam puikiai tiktų padovanoti išgraviruotą blizgę. Tėčiui, kuriam patinka medžioti, galima padovanoti medžioklinį šautuvą su išgraviruota buože arba medžioklinį peilį su graviruota geležte. Be abejo, lazerinis graviravimas ant metalo gali būti smulkesnis ir subtilesnis nei ant kitu medžiagų, todėl graviruojant minėtus daiktus, kuriuose yra keletas sudėtinių medžiagų, rekomenduotina rinktis būtent metalinę dalį. Nebloga dovana tėčiui, kuris mėgsta aktyvų laisvalaikį ar sportą yra būtent to sporto atributas ar reikmuo su palinkėjimo ar padėkos žodžiais. Kaip antai krepšinio ar futbolo kamuolys, diskgolfo diskas, beisbolo lazda, raketė, karabinai su diržais, šachmatai ir panašiai. Kadangi graviruoti galima ant daugelio paviršių, neabejotinai ir tokiuose daiktuose galima rasti tinkamą medžiagą ir vietą kad ir nedideliai graviūrai. Pavyzdžiui, tokie žodžiai kaip „Šauniausiam tėčiui“, „Geriausiam tėčiui pasaulyje“, „Tėtis – numeris 1“ ir panašūs trumpučiai, bet daug pasakantys  prierašai tikrai papuoš dovaną.

pinigine-tevo-dienos-proga

Populiariausios dovanos tėčiui

 Jei visgi tėtis nėra kažkokios vienos srities gerbėjas ar prijaučiantis asmuo, visuomet galima rinktis universalesnes dovanas, tokias kaip kasdien naudojami indai: stiklinę alaus ar viskio taurę galima itin gražiai papuošti šmaikščiu užrašu ar pasveikinimu. Panašiai ir alkoholinio gėrimo butelis su graviūra ant paties stiklo ar išgraviruotu lipduku bus puikus prisiminimas ir praktiška dovana tėčiui. Net jei tėtis alkoholio nevartoja, galima rasti analogiškas dovanas jo buityje, tokias kaip arbatos puodelis ar gertuvė, ant kurių būtų įamžinti sveikinimo ar pagyrimo žodžiai. Dar viena populiari ir visuomet tinkama dovana yra odinė piniginė su išdegintais inicialais ar slaptu tekstu piniginės viduje. Tėčiui, kuris mėgsta užsirašinėti susitikimus, piešti eskizus ar žymėtis dainų akordus, puikiai tiks užrašų knyga su inicialais ir jo mėgiamo menininko garsia citata. Net jei knygelė ne odinė, neverta nerimauti, kadangi lazerinis graviravimas puikiai tinka ir dirbtinės odos paviršiui. Dar viena smagi ir universali dovana – pakabukas mašinos veidrodėliui. Toks pakabukas gali būti gaminamas iš akrilo ir išpjaunama norima forma, šiuo atveju itin tinkama būtų angelo forma su graviruotu palinkėjimu, jog angelas sargas saugotų tėtį vairuojant. Tai bus ne tik graži dovana, bet ir rūpesčio bei meilės parodymas, priminimas kiekvieną kartą, kai tėtis sės į automobilį. Žmogui, kuris mėgsta rūkyti, galima padovanoti prabangų metalinį žiebtuvėlį, tabokinę ar pypkę su išgraviruotais inicialais ar tam žmogui pritinkančia citata. Dar viena itin abstrakti, tačiau leidžianti išsakyti daugiau sveikinimo žodžių dovana yra stiklinė padėka ar ant sienos kabinamas diplomas, kuriuose yra graviruojamas ilgesnis sveikinimas, jautrūs žodžiai ar netgi tėčio ir vaiko nuotrauka. Tokia dovana visad galės puikuotis garbingoje vietoje ir ilgam priminti apie vaikų dėkingumą ir meilę.

blizge graviruota teciui zvejui

Žinoma, galimas ir šmaikštesnis apdovanojimas, tarkime oskaro statulėlė už geriausio tėčio „vaidmenį“. Bet kuri dovana neabejotinai yra tik priemonė parodyti ir išreikšti savo jausmus tėčiui. Lazerinio graviravimo pagalba tokia dovana išliks ilgaamžė ir metų bėgyje primins apie savo vaikus, jų dėkingumą ir šiltus jausmus savo tėčiui.

Daugiau idėjų rasite > ČIA


SaugomaĮvertinimas


5
(2 įvertinimai)