Populiariausios dovanos vyrams Valentino dienos proga


 Kaip nustebinti mylimąjį Valentino dienos proga? Atsakymas paprastas – dovanokite išliekamąją vertę turinčias dovanas! Tai gali būti paprasti daiktai, pateikti originaliai ir suasmenintai. Tokias pateikimo galimybes suteikia graviravimas ir pjaustymas lazeriu. Tai aukštųjų technologijų sritis, kuri pasitelkiama dovanų suasmeninimui ir reklaminėms bei verslo dovanoms gaminti. Taigi, kokios yra populiariausios dovanos vyrui Valentino dienos proga? Paminėsime kelias pagrindines grupes. Visų pirma, tai kasdienybėje būtini, praktiški daiktai.


Praktiškos dovanos vyrui Valentino dienai


 Be ko neapsieitų šiuolaikinis vyras? Žinoma, kad be telefono, kompiuterio, piniginės ir kitų stilingų aksesuarų. Toliau pateikiamos originalios dovanų idėjos, kurios padės jūsų vyrui organizuojant kasdieninę veiklą, planuojant laiką ir stengiantis nepaklysti darbų sūkuryje.                                                                                                                                   

  •  Vyriški aksesuarai. Tokie, kaip graviruota odinė piniginė, diržas, portmonė (piniginukė smulkioms monetoms nešiotis) ir pan. Visus šiuos ir įvairius kitus odinius aksesuarus galima papuošti graviūromis. Nesijaudinkite, jeigu gaminys yra ne iš tikros odos, lazerinis graviravimas puikiai atrodo ir ant dirbtinės odos gaminių. Na, o nuolat skubančiam ir laiką skaičiuojančiam mylimajam puikia dovana bus graviruotas laikrodis; Visada bus įvertintos ir VIP vizitinės kortelės, kurios yra gaminamos iš: aliuminio; skaidraus, spalvoto, veidrodinio plastiko arba faneros. Tai prabangi dovana vyrui, kuriam svarbus jo įvaizdis įmonėje, jos partnerių ir klientų akyse. VIP vizitines korteles įvertins ne tik verslininkai, bet ir vadybininkai ar kitų profesijų atstovai, kuriems tenka daug bendrauti su žmonėmis. Ne ką mažiau paklausi praktiška dovana yra individualus puodelis. Jis kiekvieną dieną primins Jūsų mylimajam apie Jūsų jausmus, kuriuos galite išreikšti graviruota meilės citata ar jums abiems svarbiais žodžiais;

puodukas-harley-davidson-dovana-valentino-proga

  •  Kompiuterių ir telefonų priedai. Daugelis vyrų neįsivaizduoja savo gyvenimo be kompiuterio, todėl tokios dovanų idėjos visada pasiteisins ir bus laukiamos. Viena tokių gali būti graviruota USB laikmena. Taip pat, graviruotos kompiuterio pelytės. Kiti galimi variantai: graviruota išorinė telefono baterija ar graviruotas odinis ar dirbtinės odos telefono dėklas ir t. t.
  •  Graviruota užrašinė. Jeigu Jums nelengva sugalvoti, ką padovanoti mylimajam Valentino dienos proga, remkitės jo profesija. Pavyzdžiui, biuro ar įmonės darbuotojui, kuriam tenka atidžiai planuotis savo dienos darbus, tikrai pravers asmeninė užrašų knygutė. Puiku, jeigu papuošite ją graviruotu odiniu viršeliu. Juk darbuotojo įvaizdis kompanijoje labai svarbus ir susideda iš smulkmenų;
  • Vyriška kosmetinė – ir tai visiškai normali dovana vyrui Valentino dienos proga. Šiuolaikiniai vyrai tikrai turi pakankamai asmeninės priežiūros priemonių: losjonus, rankų kremą, veido kremą, kvepalus ir daug daugiau. Stilinga vyriška kosmetinė padės visa tai laikyti vienoje vietoje. Prie jos galima prisiūti odinę juostelę su lazeriu išgraviruotais meilės žodžiais.

Romantiškos dovanos vyrui Valentino dienai


 Be abejo, mąstant, kokios gali būti geriausios dovanos Valentino dienai, pirmiausia į galvą šaunanti mintis sufleruoja romantiškus siurprizus. Taigi, kita mūsų siūlomų dovanų kategorija gal ir nėra tokia praktiška, bet kur kas romantiškesnė. Kalbame apie malonias smulkmenas. O jų sugalvoti galima tikrai nemažai.

 Visų pirma, tai padėkos dovanos. Tokios kaip: romantiškos statulėlės ar apdovanojimai mylimiesiems. Ant tokių mielų dalykėlių galima išgraviruoti ne tik padėką mylimajam už jo buvimą kartu, bet ir prisipažinimą meilėje (jeigu dar nespėjote ištarti svarbiausių žodžių). Gerą humoro jausmą turinčiam mylimajam galima padovanoti Oskaro statulėlę su išgraviruotu užrašu: „Geriausiam vaikinui“, „Šauniausiam vyrui“ ir pan. Negalime nepaminėti ir nesenstančios klasikos – širdelės formos graviruotų statulėlių.

Oskaras-valentino-dienos-smaiksti-dovana

 Kita kategorija yra Jūsų meilę įamžinančios romantiškos dovanos. Moterims tikrai nesvetimas gebėjimas sugalvoti, kaip romantiškai nustebinti mylimąjį. Galima išpuošti kambarį Valentino dienos dekoracijomis ar sukurti savo rankų darbo atviruką. Tačiau, jeigu to atrodys negana, siūlome dar keletą romantiškų dovanų idėjų. Tai gali būti graviruotas kišeninis laikrodis su Jūsų poros nuotrauka ar inicialais. Šiuos elementus galima graviruoti ir ant sąsagų ar vyriškų juvelyrinių dirbinių. Tai ne tik meilės išraiška, bet ir solidi dovana, kuri tikrai bus įvertinta Jūsų mylimo žmogaus ir neliks nepastebėta aplinkinių;

 Galvojant, kaip išrinkti romantišką dovaną vyrui, verta pagalvoti ir apie meilės spyneles. Tai, anaiptol, nėra vien vestuvių atributas. Šias spyneles graviruoja ir ant tiltų kabina ir nesusituokusios poros, norinčios įamžinti savo jausmų tvirtumą. Žinoma, ir savo santuoką jau įtvirtinę mylimieji gali jos įžadus atnaujinti nebūtinai oficialios ceremonijos metu, bet ir tokiu simboliniu veiksmu, kaip meilės spynelių pakabinimas ant tilto. Taigi, romantiškos dovanos vyrams visada sveikintinos. Jos primena mūsų mylimiesiems, kodėl susiejome savo gyvenimą su jais, ir perteikia tai, ką kartais sunku išreikšti žodžiais.


Kokios gali būti laisvalaikio dovanos vyrams?


 Kita Valentino dovanų mylimajam kategorija, kurią norėtųsi aptarti, yra laisvalaikio dovanos vyrams. Juk visi mes norime atsipūsti nuo darbo, turime savo pomėgių, hobių ir kitų veiklų, kurios padeda pailsėti. Pradėkime nuo hobių. Valentino diena švenčiam žiemą, tad kiekvienam vyrui, mėgstančiam laiką leisti gamtoje (žvejojant, medžiojant ir pan.), pravers graviruotas termo puodelis. Ne ką prastesnė idėja minėtų pomėgių atstovams yra  graviruoti žūklės ar medžioklės įrankiai.

 Na, o sporto mėgėjams tikrai patiks graviruoti kėgliai ar boulingo kamuolys. Na, o kadangi lazerinis graviravimas atveria begalines dovanų personalizavimo galimybes. Galima graviruoti ir futbolo ar krepšinio kamuolius. Gerai atrodo ir graviūromis puošti svarmenys. Sportui neabejingas vyras tikrai liks sužavėtas viena iš pasiūlytų dovanų. Tačiau, jeigu jūs norėtumėte kažko kitko, siūlykite mums savo variantus ir kartu sukursime išskirtinę individualią dovaną.

Tęsiant laisvalaikio temą, sunku įsivaizduoti, kad Valentino dienos vakaras būtų įtemptas ir kupinas darbų. Na, nebent kalbėtume apie skubėjimą paruošti mylimajam romantišką vakarienę. Jai paįvairinti galima patiekti ir taurųjį gėrimą. Pastarais, beje, taip pat gali būti pateikiamas kaip romantiška dovana. Arba kaip šmaikšti dovana mylimajam. Mūsų siūlomos medinės dėžutės buteliui – originali dovana mylimajam, leisianti paprastą gėrimą įteikti išradingiau.

dovana-vyrui-butelio-dezute-isleisk-mane-reikia-pakalbeti


Kur rasti Valentino dienos atributikos?


 Valentino dienos atributikos galite rasti mūsų įmonėje. Kiekviena šventė bus kur kas smagesnė, jeigu apgalvosite ne vien dovanas, bet ir šventinę atmosferą. Pastaroji yra labai svarbi, kuriant nuotaiką, su kuria bus pasitinkama ypatinga proga. O Valentino dieną tai ypač svarbu! Įmonė „Gravidėja“ siūlo Jums padabinti saldųjį stalą savo vyrui torto smeigtukais ir toperiais. Jie ne tik pagyvins Valentino dienos tortą ar kitus saldumynus, bet ir padės perteikti jūsų jausmus. Šios prekės gaminamos, pritaikant lazerinio pjaustymo technologiją, kuri leidžia išgraviruoti bet kokius norimus žodžius ar grafinius elementus.

 Pasirūpinę šventine atributika, nepamirškite ir to, kad gerai romantiško vakaro atmosferai labai svarbi jūsų gera nuotaika. Neverta plušėti virtuvėje iki nukritimo, stengiantis nustebinti mylimąjį kulinariniais šedevrais. Posakis, teigiantis, kad kelias į vyro širdį eina per skrandį, yra tik iš dalies teisingas. Vyrams, visų pirma, svarbu, kad jų mylima moteris būtų laiminga. Tad neverta persistengti, geriau romantišką vakarienę užsisakyti į namus ar apsiriboti lengviau pagaminamais patiekalais. Aptarėme, kokios yra populiariausios dovanos vyrams Valentino dienos proga. Jums belieka išsirinkti.

>>>>> Daugiau idėjų dovanoms ČIA <<<<<


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *