Kaip išreiškiami padėkos žodžiai tėvams?

  Nesumeluosime, jeigu pasakysime, kad kiekvienas vaikas nori išreikšti padėką savo tėvams. Juk jie vieninteliai tokie ir tik dėl jų mes gyvename. Suprantama, kad reikia tinkamai padėkoti tėvams už jų pagalbą, auginimą ir t.t. Padėkos žodžiai tėvams išreiškiami labai retai, todėl turite tam tinkamą progą, tuomet tikrai verta ja pasinaudoti. Kaip jau supratote, tokia padėka gali būti išreikšta įvairiais būdais, tačiau vienas geriausių yra kažką padovanoti. Šiuo metu tikrai nėra sudėtinga surasti kokią gerą dovaną ir pasitaikius tinkamai progai ją įteikti. Lietuvoje jau tampa įprasta pirkti dovanas ir ant jų graviruoti kažkokius užrašus. Taip galima pagražinti įvairius daiktus. Labai gerai, kad galima užrašyti jūsų norimą tekstą. Padėkos žodžiai tėvams turi būti išreikšti su meile. Pirkdami dovaną pagalvokite, kad ji būti tinkama. Geriausia šioje vietoje pasitarti su specialistais arba peržvelgti jau atliktų darbų galeriją.

dovana-padeka-tevams-obuolys

Padėkos žodžiai tėvams, kaip juos išreikšti?

 Jau ne pirmą kartą kalbame šia tema, todėl daugeliui labai aktualu, kaip protingai viską padaryti. Realiai, tai  dovanos, ko gero geriausias pasirinkimas. Visiškai suprantamas tas faktas, kad daugeliui klientų reikia net tik dovanos, bet ir patarimo, kaip ją papuošti. Juk nepirksite tiesiog paprasto daikto ir nedėsite į dovanų maišelį. Šiais laikais tai atrodo kiek paprastai. Graviravimas yra ta paslauga, kurią tikrai rekomenduojame išbandyti.  Jaunųjų dovanos tėveliams be jokios abejonės turi būti asmeniškos, simbolinės ir ilgai išliekančios. Šias sąlygas puikiai ir nesunkiai galima įgyvendinti lazerinio graviravimo būdu. Itin mėgiamos yra stiklinės statulėlės trofėjai su jose išgraviruota padėka. Šios dovanos ypatumas yra tas, jog padėkos tekstas gali būti pats įvairiausias, jo apimtis gali būti tiek didelė, tiek maža, priklausomai nuo jūsų pasirinkto statulėlės modelio ir dydžio. Taip pat žodžius puikiai papuoš vestuvinės tematikos grafika, įvairūs puošybos elementai. Pati dovana bus stilinga ir ilgus metus galės puošti jaunavedžių tėvelių namus, primindami apie jų vaikų meilę ir dėkingumą.

 Kita ne mažiau mėgiama dovana tėveliams yra obuoliuko statulėlė, ant kurios pjedestalo paprastai yra graviruojami jaunųjų vardai ir trumputė padėka tėveliams per vestuves, kurie tarsi obelys sunokino savo meilės vaisius – vaikus gyvenimui ir šeimai. Tai subtili, turinti stiprią simbolinę reikšmę dovana. Panašią simbolinę reikšmę turi dekoratyviniai ar tikri mediniai inkilai, ant kurių yra išgraviruojama neilga padėka tėveliams už gimtųjų namų lizdą. Taip pat populiari padėkos forma yra plaketė, t.y. medinė lentelė su metalizuotu aukso spalvos paviršiumi, ant kurio yra išgraviruojamas grafiškai apipavidalintas padėkos tekstas, kuris, jums pageidaujant, gali būti pakankamai didelis. Tokia lentelė yra kabinama ant sienos, taigi visuomet yra matomoje ir garbingoje vietoje. Labai panašiu principu gali būti graviruojami ir veidrodžiai. Graviravimas ant veidrodžių yra ypatingas tuo, jog šalia teksto yra galimybė graviruoti ir nuotraukas, šiuo atveju, jaunųjų portretus. Kaip dovana tėveliams neretai būna pasirenkama ir medinė dėžutė su brandžiu vynu ar tauriuoju gėrimu, ant kurios fasadinės dalies yra išgraviruojamas padėkos tekstas arba padėkos tekstas su jaunųjų bendra nuotrauka.

Padėkos tekstas tėveliams graviruotas

    Jei visgi sprendžiate dovanoti kitokią dovaną tėveliams: keramikinę statulėlę, suvenyrą, gyvą augalą, nuotrauką su puošniais rėmeliais ar bet kokią kitą dovaną, kuri jums atrodo tinkamiausia būtent jūsų tėveliams, verta žinoti, jog lazerinis graviravimas įmanomas beveik ant visų paviršių ir medžiagų. Ir kad išgraviruotas asmeninis tekstas visuomet suteiks jūsų dovanai ilgaamžę ir ypatingą  vertę.


Daugiau originalių idėjų : 


 

SaugomaĮvertinimas


4.5
(2 įvertinimai)