dovanu-idejos-vedybu-metinems

Nežinote ką padovanoti vedybų metinių proga? Mes pasiruošę padėti !

    Praūžus vestuvių pokyliui, prasideda ramus vedybinis gyvenimas. Tačiau vestuvinės šventės anaip tol nesibaigia ir neturėtų baigtis, norint išsaugoti tvirtą ir romantišką santuokinį ryšį. Būtent tam veikiausiai ir buvo sugalvotos įvairios vestuvių metinės. Kiekviena vedybinė sukaktis turi savo atributiką, simboliką ir būtent tai sukakčiai dovanoti derančias dovanas. Visi žinome auksines vestuves, žyminčias 50 bendro gyvenimo metų sukaktį. Ne kiekvienas sulaukia tokios įspūdingos šventės, tad tai bene svarbiausia ir iškilmingiausia sukaktis. Auksinių vestuvių proga yra priimta dovanoti aukso dirbinius ar suvenyrus, kuriuose dominuoja aukso spalva. Per vedybų metines gali būti dovanojamas paauksuotas medalis ar auksinis juvelyrinis dirbinys ant kurio būtų išgraviruota šventės proga ir sutuoktinių vardai. Taip pat gali būti dovanojamas meno dirbinys, atspindintis nueitą ilgą bendro gyvenimo kelia, kuris būtų papuoštas dailia auksinės spalvos lentele su išgraviruotu sveikinimu jubiliatams.

dovana auksiniu vestuviu metiniu proga

Auksinės vestuvės – tikrai didelė ir ypatinga šventė, tačiau nereikia laukti tokios garbios sukakties idant galima būtų švęsti vestuvinę sukaktį. Jau vieneri metai po vedybų žymi popierines vestuves, tad tiek jaunieji vienas kitam, tiek svečiai jauniesiems gali dovanoti dovanas iš popieriaus. Tam puikiai pasitarnauja lazerinė technologija, kuri leidžia popieriuje išpjaustyti įspūdingas formas.        

Penktieji metai – medinės vestuvės. Tai yra vienos įdomiausių metinių renkant dovaną, kadangi medinių daiktų, suvenyrų pasirinkimas bei originalumas yra didžiulis. Galima dovanoti medinę graviruotą dėžutę su vynu viduje, medinius raktų pakabukus su vestuvių datos kalendoriuku, medinę išpjaustytą sutuoktinių monogramą ar pavardę, kabinamą namuose ant sienos, pjaustymo lentutę su laimingos santuokos taisyklėmis, suvenyrines dėžutes su išgraviruota jaunųjų nuotrauka, medines skulptūrėles su palinkėjimais ir panašius daiktus.

mediniu vestuviu proga

 Kita svarbi sukaktis – dešimtmetį žyminčios alavinės vestuvės. Jose priimta dovanoti įvairius metalinius, natūralios metalo spalvos dirbinius. Lazerinės technologijos leidžia tokius gaminius išgraviruoti ypač smulkiai ir preciziškai, nepriklausomai nuo paties gaminio dydžio.

 Kita svarbi sukaktis yra penkioliktus metus skaičiuojančios stiklinės arba krištolinės vestuvės. Dovanų pasirinkimas šiai šventei taip pat yra nemenkas: galima įteikti stiklinį apdovanojimą ar veidrodį su išgraviruotu ant jo ilgu gražiu tekstu, taip pat graviruotas taures su įamžintu pragyventų drauge metų skaičiumi, taurų gėrimą su palinkėjimu ar bet kokį kitą stiklinį suvenyrą.

 Kiekvienos vestuvių metinės turi tam tikrą temą, prie kurios galima sumaniai priderinti ar išrinkti dovaną. Serijinės gamybos daiktai gali būti puiki dovana, tačiau tiek jie, tiek meno kūriniai visuomet įgaus asmeninę neįkainojamą vertę, pasitelkus lazerinį graviravimą.


Daugiau originalių idėjų vestuvių šventei: 


 

SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)