Kodėl verta dovanoti personalizuotas dovanas jauniesiems?


 Atsakymų į klausimą: kodėl verta dovanoti personalizuotas dovanas jauniesiems, yra ne vienas. Visų pirma, teikdami tokią dovaną jūs išreiškiate asmeninį rūpestį šeimą sukursiančia jaunavedžių pora. Antra, antros tokios pat dovanos tikrai niekas kitas nepadovanos. Trečia vertus, jeigu dovanosite, atsižvelgdami į jaunųjų asmeninius pomėgius, tai taip pat padės teisingai išsirinkti.

 Žinoma, kiekvienas mūsų esame individualybė, todėl dovaną protingiausia rinktis būtent pagal šį kriterijų, nes vienos poros entuziazmas, gavus konkrečią dovaną, nereiškia, kad kita jaunavedžių pora nudžiugs, sulaukusi tokios pat staigmenos. Beje, ir šiandien yra porų, kurios mielai priims dovanų indų rinkinį, ypač jei mėgsta kulinarijos šou ir eksperimentus savo virtuvėje. Taigi prieš eidami į vestuvių pokylį, turite pasitelkti visas turimas žinias apie jaunuosius ir jų pomėgius – ir kurti dovanų idėjas pagal šį kriterijų.

vestuvine-dovana-jaunavedziu-meiles-istorija

 Be abejo, netgi žinodami jaunųjų pomėgius, ne visada taip jau lengvai apsispręsite, kokia dovana pati geriausia? Tokiu atveju itin tinka dovanoti jau minėtas personalizuotas dovanas. Jos išsiskiria tuo, kad savyje jungia net kelis privalumus: ilgaamžiškumą, asmeninį dėmesį dovanos gavėjui ir dovanotojo nuoširdžius jausmus, kuriuos nesunku įamžinti ir materializuoti naudojant tokias šiuolaikines technologijas, kaip lazerinis graviravimas ir pjaustymas lazeriu.


Kokios gali būti personalizuotos dovanos jaunavedžiams?


 Individualios arba kitaip tariant, personalizuotos dovanos jaunavedžiams gali būti pačios įvairiausios. Svarbiausias jų išskirtinumas slypi pavadinime, kuris atskleidžia jų esmę. Tai yra konkrečiam asmeniui ar keliems asmenims individualiai pritaikytos dovanos. Jų įvairovė išties nemaža. Taigi, personalizuotos dovanos jaunavedžiams gali būti:

 • Graviruotos apdovanojimų statulėlės. Pavyzdžiui: „Oskaro“ statulėlių pora: „Geriausias jaunikis“ ir „Geriausia nuotaka“. Lazeriu graviruota apdovanojimo statulėlė, kaip vestuvių dovana jaunavedžiams, tikrai juos pamalonins ir užims svarbią vietą lentynoje;
 • Jeigu jaunavedžiai yra aistringi kelionių mėgėjai, jiems tikrai patiks simbolinė dovana: graviruotas kompasas su prasminga citata;
 • Kita dovanos idėja jauniesiems yra fotoalbumas odiniu, graviūra puoštu viršeliu. Sutuoktiniai galės jame saugoti vestuvinės fotosesijos nuotraukas;
 • Dovanoti galima ir graviruotus juvelyrinius dirbinius;
 • Graviruotos taurės su jaunavedžių inicialais ir vestuvių data;
 • Dar viena originali dovana vestuvių proga yra vestuvinės spynos;
 • Taip pat kviečiame kreiptis, jei Jums reikalingi: vestuviniai kvietimai, stalo kortelės, šventinės dekoracijos, papuošimai smeigtukai tortui, dovanų dėžutės ir kita vestuvių atributika.

vestuvine-spynele-rankos


Kaip gaminamos personalizuotos dovanos?


 Vestuvės yra vienas svarbiausių įvykių jaunavedžių gyvenime. Todėl, akivaizdu, kad šia proga norisi įteikti įsimintiną dovaną. Tokios dovanos yra mūsų specializacija ir galime drąsiai teigti, kad esame individualių dovanų gamybos profesionalai. Tokią galimybę mūsų įmonei suteikia gamybos procese naudojamos minėtos aukštosios graviravimo ir pjaustymo lazeriu technologijos.

 Šių technologijų pagrindą sudaro lazerinio graviravimo arba pjaustymo lazeriu staklės. Tiek vienomis, tiek kitomis išgaunamo lazerio spindulio skersmuo yra toks mažas, kad pjūvių ar graviruojamo vaizdo atskirų elementų plotis dažnai neviršija žmogaus plauko storio. Ir tai tik pradžia didžiuliame lazerinės technologijos pranašumų sąraše, o vienu iš privalumų galima pavadinti trūkumų nebuvimą. Pagrindiniai lazerinio graviravimo ir pjaustymo lazeriu pranašumai:

 • labai didelis graviravimo greitis iki 700 mm/s;
 • nepalyginamai aukštesnė užbaigto vaizdo kokybė (nukrypimai nuo nurodytų koordinačių svyruoja ± 0,01 mm ribose);
 • graviruoto gaminio ilgaamžiškumas, o tai reiškia, kad net intensyviai naudojant, gaminio kontūrai nepraras ryškumo net ir po daugelio metų (tai aktualu, kalbant apie tokias dovanas, kaip laikrodžiai ar žiebtuvėliai);
 • kompiuterinis viso proceso valdymas taupo laiką ir visiškai pašalina žmogiškųjų klaidų tikimybę;
 • graviravimas lazeriu taikomas bekontakčiu būdu, todėl nepažeidžiamas medžiagos paviršius;
 • didelis detalumas graviruojant ir pjaunant smulkius vaizdus, ornamentus, tekstus ir pan.;
 • lazeris neveikia graviruojamo paviršiaus mechaniškai, todėl galima saugiai išgraviruoti net trapias medžiagas, kurios linkusios skilti, pvz., stiklą.

 Galima būtų vardinti ir toliau, tačiau nevarginsime jūsų techninėmis smulkmenomis. Tikimės, kad šiuo straipsniu atsakėme į klausimą, kodėl verta dovanoti personalizuotas dovanas jauniesiems, ir laukiame jūsų susisiekiant. Tai galite atlikti internetu, užpildę mūsų svetainėje esančią užklausos formą. Mes esame tam, kad įgyvendintume netikėčiausius jūsų sumanymus!


DAUGIAU IDĖJŲ VESTUVIŲ PROGA >>> ČIA


SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

12 − three =