padekos-tevams

Populiariausios dovanos tėvams vestuvėse 

Turbūt visi sutiks, kad tėvai – tai brangiausi žmonės, kurie visą laiką rūpinasi savo vaikais, išgyvena dėl jų ir visada palaiko, kad ir kas benutiktų.

Tėvus ir vaikus visą gyvenimą sieja ypatingas ir stiprus tarpusavio ryšys, kuris pasireiškia abipuse pagarba, rūpesčiu ir meile.

Taigi visai nenuostabu, kad jaunavedžiai svarbiausią savo gyvenimo dieną nori savo tėveliams atsidėkoti už suteiktą meilę, globą ir šilumą, todėl vestuvių šventės metu įteikiamos simbolinės dovanos tėvams. 

Dažniausiai dovanojama statulėlės-figūrėlės su padėkos žodžiais, nuoširdi padėka tėvams vestuvėse, išgraviruota ant stiklinės statulėlės ar metalinės lentelės ir kitos simbolinės dovanėlės tėvams, kurioms ypatingą reikšmę suteikia personalizuotas užrašas.

Pasitelkus Jūsų idėjas ir mūsų ilgalaikę patirtį, kaip puiki dovana tėvams gali būti:

 • graviruoti stikliniai, keramikiniai gaminiai;
 • graviruotos statulėlės – figūrėlės;
 • graviruotos medinės lentelės, nuotraukų rėmeliai;
 • medinės plaketės su aukso ar sidabro graviruotomis lentelėmis;
 • medinės dėžutės su išgraviruota nuotrauka ar tekstu…

Ir šis sąrašas tikrai nėra baigtinis, kadangi „Gravidėja“ tikslas – įgyvendinti visas Jūsų mintis ir idėjas, todėl esame pasirengę materializuoti net ir pačius netikėčiausius Jūsų sumanymus!

 • Graviruojame stiklą, medį bei visų tipų metalus.
 • Galime pagaminti bet kokio dydžio ar stiliaus lentelę ir ją pritvirtinti prie Jūsų turimos dovanos.
 • Gaminame individualias statulėles iš akrilo stiklo (skaidrus, 10-15 mm storio, plastikas).

Kaip turėtų atrodyti Jūsų dovana tėvams, aptarsime iš anksto, o paruoštą maketą pamatysite prieš pradedant gamybos procesą, todėl turėsite galimybę vaizdą koreguoti bei išsirinkti Jums gražiausią variantą. 

 • Greitas darbų atlikimas
 • Siunčiame kurjeriu
 • Graviruojame visomis kalbomis

Rašykite mums el. paštu [info@gravideja.lt] arba UŽKLAUSOS FORMOJE nurodydami:

 • dominančio ar turimo daikto nuotrauką/nuorodą
 • norimą graviruoti tekstą ar vaizdą
 • vienetų skaičių
 • ar būtų reikalingos siuntimo paslaugos
 • > kaina nustatoma pagal pateiktą informaciją

Kaip atsiskaityti už paslaugas ar prekes?


Dovanų ir padėkų tėveliams galerija


 .


Kitos originalios dovanų tėveliams bei vestuvėms idėjos  


.

 


Kodėl originali padėka tėvams yra reikšminga?


 Tėvams jų vaikų vestuvės yra reikšmingas ir jaudinantis įvykis.

Sūnaus ar dukros palydėjimas į naują gyvenimo etapą visada sukelia daug emocijų, kadangi žmogus, kuris buvo kartu nuo pat pirmųjų savo gyvenimo akimirkų, palieka gimtąjį lizdą.

Ir dėl to neretai tėvams suspaudžia širdį – juk ne taip jau ir lengva iš glėbio paleisti savo vaiką…

 Taip pat vertėtų pripažinti, kad paskendę kasdieniuose rūpesčiuose pamirštame pasakyti gražių žodžių artimiems žmonėms, išreikšti padėką už palaikymą, kantrybę bei visa kita, ką mums suteikė ir vis dar teikia.

Galbūt taip yra ir todėl, jog viskas atrodo įprasta, o visa tai, kas ir kaip vyksta, kažkodėl yra lyg savaime suprantamas dalykas.

Tačiau visgi derėtų stabtelti, apsižvalgyti bei įvertinti, kokį turtą iš tikrųjų turime, ir už visa tai nuoširdžiai padėkoti brangiausiems žmonėms, o pirmiausia – tėvams.

 Padovanoti mielą dovaną tėvams galima ir be ypatingos progos, tačiau puikus metas išreikšti padėką tėveliams galėtų būti tėvo ar motinos dienos proga, tėvų vestuvių metinės ar gimimo diena.

Be jokios abejonės, geriausios dovanos tėvams yra vaikų dėmesys, rūpestis, meilė ir skirtas laikas, tačiau simbolinė padėka tėvams per vaikų vestuves taip pat tikrai pamalonins tėvelių širdį ir atmintyje išliks ilgai.


Kodėl verta išreikšti padėką tėvams?


 Nėra jokių abejonių – dėkoti verta.

Išreikšdami dėkingumą mes pripažįstame, kad ir kiti žmonės yra prisidėję prie mūsų gyvenimo pasiekimų – be jų neturėtumėme to, ką turime dabar, ir nebūtumėme tuo, kas esame.

Ir turbūt mažai kam kyla abejonių, kad šiuo atžvilgiu labiausiai nusipelnę žmonės yra ne kas kitas, o mylimi tėvai, kurie už savo triūsą ir nemigo naktis nusipelno bent simbolinės padėkos.

 Tėvai nuo pat mažens savo vaikams stengiasi perduoti moralines vertybes, moko, kas yra gera, o kas bloga, stengiasi savo atžalas kreipti tinkama linkme, kad pastarieji užaugtų gerais, supratingais, mylinčiais ir teisingais žmonėmis, kuriais būtų galima didžiuotis.

Tėvai savo vaikams atiduoda viską, ką turi.

Juk savo vaikams nieko negaila.

 Taigi, kad ir kaip banaliai tai beskambėtų, vaikai turėtų jausti didelę meilę ir padėką tėvams už kantrybę ir atsidavimą, už perduodą išmintį, įskiepytas vertybes bei suteiktas gyvenimiškas pamokas.

Ir tik belieka sutikti su Cicerono žodžiais, kad „meilė tėvams – visų dorybių pamatas“.

O stovint ant šio tvirto pagrindo, patiesto po Jūsų kojomis, vertėtų nuoširdžiai išreikšti padėką tėvams, nes „kai mokomės dėkoti, drauge mokomės matyti aplink save gėrį“ (Amy Vanderblit).

 Tačiau, kad ir kaip gražiai bei idealistiškai visa tai atrodytų, tenka pripažinti, jog tikrai ne visi yra linkę dažnai išreikšti tai, ką jaučia, garsiai išsakyti gražius žodžius arba paprasčiausiai tiesiog nežino, kaip tai tinkamai padaryti.

Taigi suprantame, kad gali būti sunku bei nedrąsu jausmus išreikšti žodžiais, tad skubame į pagalbą ir pateikiame keletą patarimų:

 • Dėkokite iš širdies – padėka tėvams nebūtinai turi būti eilėraštis ar gerai apgalvoti gražiai skambantys žodžiai. Paprasčiausiai atskleiskite tai, ką visada norėjote pasakyti, ką jaučiate, už ką esate dėkingi;
 • Gali nutikti ir taip, kad norėsite parašyti ilgą padėkos laišką. Tokią padėką tėvams galima, pvz., išgraviruoti ant metalinės lentelės;
 • Jei padėkos žodžiai visgi nesilieja per kraštus, tuomet graži dovanos tėvams idėja – prisiminimų skrynelė, į kurią galima įdėti įsimintinų, reikšmingų įvykių ar akimirkų trumpus aprašymus bei nuotraukas su padėkos žodžiais. Tokia dovana tėvams būtų labai brangi ir turėtų didelę išliekamąją vertę, nes su Jumis susiję smagiausi prisiminimai būtų saugomi vienoje vietoje;
 • Trumpus padėkos žodžius taip pat galima išgraviruokite ant statulėlės, vazos ar nuotraukų rėmelio. Tokia dovana tėvams nuolat džiugins jų akis ir širdis.

 Tačiau kad ir kaip sugalvosite padėkoti tėvams savo vestuvių dieną, svarbiausia – nepamirškite tėvų ir gimtųjų namų sukūrę savo šeimos lizdą.

Kaip jau minėjome, geriausios dovanos tėvams yra vaikų dėmesys, rūpestis, meilė ir skirtas laikas, juk, kaip teigė prancūzų rašytojas Anri Monterlanas, „namų židinys turi būti ne gyvenamoji vieta, o vieta, į kurią mes visada sugrįžtame“.

 Taip pat ir ateityje atraskite laiko ir nesiliaukite kartas nuo karto padėkoti tėvams, priminti, kokie jie yra Jums svarbūs, nes, kaip yra pasakęs istorikas, rašytojas ir redaktorius J. Robert Moskin, „kad ir ką veiktume, kad ir kokios būtų aplinkybės, visada yra laiko padėkoti“.

 Taigi, išreikšti padėką tėvams verta dėl to, kad jie pasijaustų be galo laimingi ir dar kartą pamatytų bei įsitikintų, kokius nuostabius ir dėkingus vaikus užaugino.

– Skaityti plačiau galite mūsų Tinklaraštyje


 

SaugomaĮvertinimas


5
(7 įvertinimai)