idejos-vestuvems

Dovanos vestuvių proga

 Vestuvės – tai ypatinga ir bene svarbiausia šventė dviejų vienas kitą mylinčių žmonių gyvenime. Apsisprendimas visą likusį gyvenimą nugyventi drauge, žengiant koja kojon, petys petin, – ypač svarbus žingsnis ir reikšmingas įvykis, todėl ir vestuvinė dovana šia proga turėtų būti parinkta atsakingai. Turbūt kiekvienas, kuris gauna kvietimą į vestuves, iškart pradeda mąstyti, kokia dovana jauniesiems būtų tinkama, kaip originaliai, bet kartu ir prasmingai juos pasveikinti, kad toji iš visos širdies skiriama vestuvinė dovana nustebintų ir  primintų tą nuostabią meilės ir džiaugsmo kupiną dieną dar daugybę metų. Tačiau, kaip žinia, šiais laikais kuo nors nustebinti žmones yra gana sunku, todėl reikia gerai pasukti galvą.

 Taigi, deja, bet tenka pripažinti, jog kartais dovanos vestuvėms paieškos tampa nemenku iššūkiu ar netgi tikru galvos skausmu. Juk taip norisi jaunavedžiams padovanoti dovaną, kuri būtų išskirtinė, dedikuota tik jiems ir turėtų išliekamąją vertę, bet rasti tokį variantą tikrai nėra lengva. Tačiau neverta nusiminti, nes tam, kad padėtumėme Jums, esame mes! Kai popieriniai atvirukai pagels, mūsų pagamintos vestuvinės dovanos dar ilgai džiugins, nes ant jų išgraviruoti nuoširdūs sveikinimai vestuvių proga jauniesiems nuolat primins didžiąją dieną bei lydės visą gyvenimą. 

  • Greitas darbų atlikimas
  • Siunčiame kurjeriu 
  • Graviruojame visomis kalbomis

Rašykite mums el. paštu [info@gravideja.lt] arba UŽKLAUSOS FORMOJE nurodydami:

  • dominančio ar turimo daikto nuotrauką/nuorodą
  • norimą graviruoti tekstą ar vaizdą
  • vienetų skaičių
  • ar būtų reikalingos siuntimo paslaugos
  • > kaina nustatoma pagal pateiktą informaciją

Kaip atsiskaityti už paslaugas ar prekes?


Atliktų darbų galerijaKitos vestuvių dovanų idėjos


 


Dovanos jauniesiems


 Greičiausiai visi sutiks, kad šiais laikais žmonės pasidarę kur kas išrankesni ir viską itin sureikšmina – keliami dideli reikalavimai paprastiems, kasdieniams dalykams, o ypatingai – viskam, kas yra susiję su bet kokia švente. Dauguma nori ir ieško kažko neįprasto, dar nematyto, kad būtų kitaip nei įprastai ir padarytų įspūdį aplinkiniams. Ne išimtis ir vestuvinės dovanos jauniesiems, kurioms taikomi tokie patys kriterijai.

Taigi, jei ir Jūs esate pasimetę ar nežinote, kokia dovana jauniesiems tiktų, turime patarimą. Gal pasirodys kiek netikėta, tačiau rekomenduojame dovanoti praktiškus daiktus, kuriuos būtų galima panaudoti. Tačiau negalvokite, kad tokios dovanos būtinai turi būti nuobodžios. Jokiu būdu ne!

Šiais laikais žmonės nebėra linkę kaupti daiktų ir jais apsikrauti, todėl dovanos, kurias galima pritaikyti buityje, yra pačios geriausios (na, turbūt neskaitant puodų, keptuvių ir arbatos servizų. O su mūsų pagalba net pati paprasčiausia pjaustymo lentelė ar dėžutė arbatai gali tapti išskirtine ir puikia dovana jauniesiems, kuri nustebins net pačius išrankiausius.


 Populiariausios dovanos jauniesiems


 Visiems žinoma, kad pati populiariausia, praktiškiausia ir labiausiai pageidaujama dovana jauniesiems – tai pinigai, kurie jaunavedžiams suteikia laisvę nuspręsti, kaip tokią dovaną panaudoti, ir tikrai labai praverčia naujai sukurtai šeimai pradedant bendrą gyvenimą. Tik nemanykite, kad piniginė dovana atrodys banaliai. Tikrai nebūtinai, nes su mūsų pagalba ir tokia įprasta dovana gali būti pateikta labai originaliai: galime, pvz., pagaminti medinį voką, ant kurio būtų išgraviruotas personalizuotas sveikinimas jauniesiems vestuvių proga. Taip pat esame pasirengę realizuoti pačias netikėčiausias Jūsų turimas šios ir kitų dovanų pateikimo ir įpakavimo idėjas.

Jei kartu su pinigine dovana norite padovanoti ką nors, kas turėtų išliekamąją vertę, – puiku! Mes ir šiuo klausimu galime Jums padėti. Ne veltui sakoma, kad genialumas slypi paprastume, todėl dažniausiai dovanojamos dovanos jauniesiems yra: dėžutė pinigams, ant kurios išgraviruojamas sveikinimas vestuvių proga, namų taisyklės, vestuvių spyna su išgraviruotais jaunavedžių vardais bei vestuvių data, graviruotas butelis, kurį linkima atidaryti, kai sukaks pirmosios vestuvių metinės. Taip pat dovanojamas kompasas, įdėtas į dėžutę, ant kurios išgraviruotas palinkėjimas jauniesiems žiūrėti kartu ta pačia kryptimi bei kitos paprastos, tačiau širdį suvirpinančios ir prasmę turinčios dovanos.

Galime pasiūlyti daugybę gražių ir, kas svarbiausia, emocinę vertę turinčių dalykų, kurie būtų nuostabi dovana vestuvių proga. Žinome, kad gali būti sunku apsispręsti ir išrinkti, ką dovanoti jauniesiems, todėl patariame, kad sužadėtuvių ar vestuvių proga puikiai tinka šios dovanos: graviruoti stalo įrankiai, taurės, vyno dėžutės, nuotraukų rėmeliai, laimingos santuokos taisyklės, taip pat galime pagaminti net originalų naujai sukurtos šeimos antspaudą! Ir tai tikrai dar ne visos dovanų idėjos jaunavedžiams, todėl, jei norite sužinoti daugiau ar turite kitų klausimų, maloniai prašome su mumis susisiekti!

Kadangi turime plačias gamybos galimybes (graviravimas lazeriu įmanomas ant bet kokio paviršiaus), galime pasiūlyti dar daugybę dovanų variantų, o juos papildžius Jūsų originaliomis idėjomis, neabejojame, bus sukurta išskirtinė ir prasminga dovana.


Dovanos tėvams


 Vestuvės yra dviejų vienas kitą mylinčių žmonių šventė – tą dieną sukuriama nauja šeima ir tų dviejų žmonių gyvenime prasideda naujas etapas, – tačiau šis įvykis ne ką mažiau svarbus bei jaudinantis ir jaunųjų tėvams. Nepaisant to, kad jaunavedžiai palieka savo gimtuosius namus, tėvai visada išliks patys artimiausi ir brangiausi žmonės, pas kuriuos visada norėsis sugrįžti.

Taigi, vestuvės – labai puiki proga padėkoti tėvams už tai, kad jie visą laiką su atsidavimu augino, saugojo, mokė ir puoselėjo savo brangiausias atžalas. Todėl dar vienos labai svarbios ir reikšmingos vestuvinės dovanos – tai dovanos tėveliams. Dovanodami šias dovanas jaunieji savo tėvams išreiškia pagarbą ir dėkingumą už meilę, rūpestį bei perduotas vertybes.

Kadangi dovanos tėvams svarbios ne dėl joms išleistos pinigų sumos, o dėl suteikiamos prasmės, tėveliams patariame dovanoti ką nors simbolinio – tai galėtų būti: padėka tėvams, išgraviruota ant stiklinės statulėlės ar metalinės lentelės, vyno dėžutė, metalinė statulėlė, mediniai medaliai ir kiti suvenyrai su išgraviruotais padėkos žodžiais. 


 Dovanos liudininkams


 Dažniausiai jaunieji liudininkų pareigas patiki patiems artimiausiems žmonėms. Dovanos liudininkams dovanojamos norint jiems atsidėkoti už prisiimtas pareigas ir  jaunųjų meilės liudijimą. Šiuo atveju taip pat tinka simbolinės dovanos: padėka liudininkams, išgraviruota ant stiklinės statulėlės ar metalinės lentelės, personalizuoti nuotraukų rėmeliai su jaunųjų nuotrauka, vyno butelis, dėžė saldainiams ir kiti suvenyrai su išgraviruotais padėkos žodžiais.


 Dovanos svečiams


 Vestuvių šventė būna daug smagesnė, jei joje dalyvauja būrys linksmai nusiteikusių, laimės, sėkmės ir ilgų bendro gyvenimo metų jauniesiems linkinčių svečių. Dovanos vestuvių svečiams dovanojamos norint jiems atsidėkoti už skirtą laiką ir būvimą kartu jaunavedžiams tokią ypatingą dieną.

Paprastai svečiams dovanojami įvairūs graviruoti suvenyrai: pakabukai, padėkos kortelės, stiklinės statulėlės, magnetukas su svečio vardu ir kitos mielos smulkmenos. Pripažinkime, juk visada malonu sulaukti dėmesio ir gauti bent mažą dovanėlę. 


Vestuvių atributika


 Suprantame, kad jaunavedžiai trokšdami, jog jų vestuvių šventė būtų nuostabi ir nepamirštama, viską apgalvoja iki menkiausių smulkmenų, todėl galime padėti pasirūpinti ir vestuvių atributika. Galite drąsiai į mus kreiptis, jei Jums reikalinga: vestuviniai kvietimai, stalo kortelės, įvairios šventinės dekoracijos, papuošimai smeigtukai tortui, dovanų dėžutės ir kita vestuvių atributika.

„GRAVIDĖJA“ – tai vieta, kur paprastos dovanos tampa išskirtinėmis ir turinčiomis didelę vertę. Mūsų tikslas – įgyvendinti visas Jūsų mintis ir idėjas.

– Apie viską plačiau galite paskaityti mūsų BLOGE.


 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

SaugomaĮvertinimas


4.95
(21 įvertinimas)