Informacinė medžiaga apie keramikos bei muilo antspaudavimo būdus 


           


Antspaudai keramikai, muilui ir kitoms medžiagoms


 Antspaudai keramikai, muilui ir kitoms medžiagoms – puikus būdas personalizuoti ne tik keramikos, bet ir rankų darbo muilo, ar kitokios minkštos masės gaminius. Tai tampa vis labiau aktualu šiais masinio vartojimo laikais, kai taip norisi įteikti individualią, suasmenintą dovaną. Toks atributas nudžiugins ne tik jo gavėją, bet ir teikėją. Juk ne veltui sakoma, kad duoti neretai yra kur kas smagiau, nei gauti. O personalizuotos dovanos, kad ir kokia technika paįvairintos, tinka daugeliu progų. Teikite jas, kaip:

  • Dovaną vestuvių proga;
  • Dovaną jubiliejaus ar gimtadienio proga;
  • Atminimo dovaną vestuvių svečiams ir t. t.

Na, o daugiau dovanų idėjų Jūsų laukia šiame mūsų puslapyje.

 Kita vertus, antspaudai keramikai, taip pat, gali būti naudojami, pažymėti rankų darbo gaminius jų kūrėjų logotipais. Mūsų antspaudai keramikai gaminami iš labai aukštos kokybės akrilo plastiko. Todėl, Jūs galite būti tikri, kad, naudodamiesi mūsų siūlomais įspaudais, štampukais, klišėmis bei formomis, skirtomis keramikai, muilui ir kitoms medžiagoms, išgausite tikslų vaizdą ir / ar tekstą.

 Šiuos graviruotus antspaudus keramikai taip pat galite naudoti, pritvirtinę juos prie medinės rankenos, patogios naudoti ir labai stiprios. Tiesa, rankenos užsakomos atskirai, standartiškai nepridedamos. Tačiau, jos labai palengvina štampavimo darbus. Todėl, verta susimąstyti apie viso komplekto įsigijimą. Ypač, jeigu štampuojate ne vieną ir ne du gaminius.

 O, jeigu trokštate daugiau įkvėpimo ir norite plėsti savo rankų darbo gaminių asortimentą, siūlome ir antspaudus, skirtus: odai, deginimui, vaškui ir kt. Na, o įpakavimams pažymėti puikiai tiks savidažiai antspaudai. Kad ir ką pasirinktumėte, garantuojame išskirtinę kokybę!


Kodėl verta užsisakyti antspaudus keramikai iš „Gravidėjos“?


 Mes bendradarbiaujame su savo klientais nuo pat pradinio iki galutinio kūrybos ir gaminimo etapo. Tad, galite nesijaudinti, jeigu dar neišrutuliojote galutinės dizaino idėjos, savo antspaudui. Nesvarbu, ar jau turite pradinį eskizo variantą, ar dar blaškotės tarp sumanymų, mes esame tam, kad palengvintume kūrybos procesą.

 Pateikite mums savo pageidavimus, o mes sukursime Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą ir suderinsime jį su Jumis, prieš gamindami antspaudą. Kaip ir minėjome, galime pagaminti antspaudą, naudodami beveik bet kokį grafinį elementą, logotipą ar šriftą. O pats antspaudas gali būti bet kokio dydžio ar formos!

 Galime pasigirti patenkintais klientais iš visos Lietuvos. Tarp jų yra tiek smulkių verslininkų, tiek žymių prekinių ženklų. Pažvelkite į mūsų darbų galeriją ir pamatysite daugelį įgyvendintų projektų. Patikėkite savo norus mums ir mes suprojektuosime muilo antspaudą ar antspaudą keramikai individualiai Jums. Tegul Jūsų gaminiai ar rankų darbo dovanos išsiskiria iš konkurentų ir neša džiaugsmą dovanos gavėjui.


 Kuo išsiskiria „Gravidėjos“ antspaudai keramikai?


 Mūsų užsakymu pagaminti akrilo antspaudai keramikai ir muilui yra geriausias pasirinkimas daugeliui štampavimo projektų. Kadangi akrilo antspaudai yra permatomi, Jūs galėsite tiksliai nustatyti štampo padėtį. Tai padės išvengti galimų netikslumų. Jums beliks mėgautis procesu. O, užsisakius jau minėtą, antspaudui pritaikytą rankenėlę, bus nesunku pagaminti net didelius užsakymus! Taip pat, bus itin malonu štampuoti gausiam šventės dalyvių būriui skirtas dovanėles.

 Mūsų gaminami personalizuoti antspaudai keramikai, muilui ir kitoms medžiagoms gali būti naudojami, norint papuošti bet kurį Jūsų projektą, ar planuojamą įteikti dovaną. Mums visada svarbi Jūsų nuomonė. Todėl, jei turite klausimų, susijusių su užsakymu, nesivaržykite ir atsiųskite mums užklausą! Mes su malonumu aptarsime Jūsų poreikius ir parinksime optimaliausią variantą.


SaugomaĮvertinimas


5
(2 įvertinimai)