Informacinė medžiaga apie vaško antspaudavimo būdus 


           


Antspaudai karštam vaškui


 Mes degame aistra originalioms dovanoms. Viena tokių – antspaudai vaškui. Jei trokštate prisiliesti prie praeities elegancijos, atspausdami savo pasirinktus vaizdus ir tekstus asmeniniu vaško antspaudu, ar mėgaujatės malonumu, rašydami ranka rašytus laiškus, ir pažymėdami juos originaliu antspaudu, mes galime padėti įgyvendinti šiuos troškimus. Pagaminsime vaškui skirtus antspaudus, su Jūsų pageidaujamu užrašu, logotipu, inicialais ar grafiniu vaizdu.

 Mūsų darbų galerijoje Jūsų laukia daugybė idėjų, kaip gali atrodyti personalizuotas antspaudas vaškui. Net neabejojame, kad Jūsų kūrybingumą pažadinti gebės tiek modernūs, tiek tradiciniai šios rūšies gaminiai. Naudokite įsigytus antspaudus vaškui ne tik kaip įprastus vokų papuošimo elementus, bet ir kaip būdą papuošti etiketes ant rankų darbo gaminių ir jų pakuočių. Na, o vestuvių kvietimai, dekoruoti antspaudais vaškui, pranoks jaunavedžių ir svečių lūkesčius. Vaškui skirtais antspaudais galima mėgautis ir atliekant įvairius rankdarbius.


Kuo išskirtiniai antspaudai vaškui?


 Šie gaminiai nukels Jus į tolimą Viktorijos laikų epochą, kai antspaudai vaškui buvo begalės skirtingų formų – įmantriai raižyti ir pagaminti iš prabangių medžiagų, bei brangiųjų metalų. Dabar suvenyriniai antspaudai vaškui kiek kuklesni, bet jų suteikiamas įspūdis – ne ką mažiau stulbinantis. Net įprasto dizaino vaškui skirtas antspaudas, iš išorės atrodantis išties paprastai, pasakoja žavią istoriją apie jo savininką ir šios originalios dovanos teikėją.

 Mūsų naudojamos technologijos užtikrina, kad Jūsų pasirinktas antspaudo atspaudžiamas vaizdas bus sukurtas, išsaugant grafikos ar teksto vientisumą ir tikslumą. „Gravidėjos“ specialistai to pasiekia, itin preciziškai graviruodami Jūsų pageidaujamus raštus ant antspaudo pagrindo. Mūsų turima įranga leidžia sukurti unikalius, originalius ir be galo gražius gaminius. O, jeigu pageidausite antspaudų kitokioms medžiagoms spausti, galime pasiūlyti:


Kokiomis progomis ir kam dovanoti antspaudus vaškui?


 Tradicinių formų antspaudai, skirti vaškui, gražiai atrodo bet kuriame interjere. Tačiau, vadovo kabinete jie atrodo ypač stilingai, pabrėždami subtilų savininko skonį ir suteikdami verslo kabinetui klasikinio žavesio. Galime pridurti ir tai, kad antspaudai ne tik gražiai atrodo, bet ir yra labai malonūs laikyti rankose. Vis dėlto, svarbu paminėti, kad mes negaminame antspaudų, oficialiems dokumentams ženklinti. Mūsų gaminiai orientuoti į asmeninio naudojimo / proginių dovanų sektorių. Įteikite solidžią, savo savininko vertą dovaną bosui, verslo partneriui ar, tiesiog, gražių daiktų mėgėjui.

 Istoriškai, vaško antspaudai buvo naudojami vokų išorėje, laiškams užklijuoti; asmeninis antspaudas, taip pat, nurodydavo gavėjui apie siuntėjo tapatybę. XXI amžiaus pradžioje vaškinis užklijavimas nebereikalingas, nes yra paprasčiau užklijuojamų vokų. Dabar antspaudai vaškui įgavo visiškai kitą reikšmę bei paskirtį. Kaip ir minėjome, tai puikus dekoravimo būdas, suteikiantis papildomos elegancijos vestuvių kvietimams.

 Tačiau, tai anaiptol ne visos tokios dovanos teikimo galimybės. Ieškodami daugiau originalių dovanų idėjų, apsilankykite mūsų skiltyje: Dovanų idėjos.  Iš pirmo žvilgsnio paprastas antspaudas, išgautas karšto vaško presavimo būdu, parodo tiek tokios dovanos teikėjo, tiek jos gavėjo išmanumą ir rūpestingumą. Taip paženklintas kvietimas, dovana ar rankų darbo gaminys nustebins net išrankiausius.

 Ilgametė „Gravidėjos“ specialistų patirtis ir šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia garantuoti gaminių kokybę ir konkurencingas kainas. Na, o savo kūrybingumą pasitelkiame netikėčiausioms dovanų idėjoms kurti. Kreipkitės į mus ir mes įgyvendinsime net sudėtingiausius techninius bei meninius sprendimus. Jei Jums reikia mūsų pagalbos, rutuliojant galutinę viziją, kaip gi turėtų atrodyti Jūsų brangiam žmogui skirti antspaudai vaškui, maloniai laukiame Jūsų užklausų.


SaugomaĮvertinimas


5
(8 įvertinimai)