Skubi rašalinių antspaudų gamyba 


 Jei ieškote savidažių antspaudų, apsilankę mūsų svetainėje, lengvai išsirinksite Jums tinkantį, aukštos kokybės antspaudą, už prieinamą kainą! Mūsų siūlomi COLOP prekinio ženklo savidažiai antspaudai pripažinti vienais geriausių pasaulyje. Austrų kompanija COLOP buvo įsteigta 1980-aisias metais ir iki šiol neapleidžia lyderių pozicijų. Savidažių rašalinių antspaudų gamyba popieriui ar kartonui, tiek šioje kompanijoje, tiek mūsų įmonėje, išsiskiria dinamiškumu ir moderniausios įrangos taikymu, kurie užtikrina puikų kainos ir kokybės derinį.

Prieš įsigydami savidažius antspaudus, galite pasirinkti norimą spausdinti informaciją ar vaizdą, kadangi kiekvienas užsakymas gaminamas individualiai. Tai gali būti: įmonės logotipas, šventės data, namų adresas, asmeninė monograma ir pan. Taip pat, suteikiame progą pasirinkti antspaudo formą. Gaminame stačiakampius, apvalius ir kvadratinius antspaudus dokumentams. Šie gaminiai taupo Jūsų laiką, o, renkantis juos švenčių atributikai puošti, tampa puikiu akcentu, kuris tikrai nepraslys pro Jūsų svečių akis. Jeigu dar nesugalvojote, kokio antspaudo norėtumėte, kviečiame pasižvalgyti po mūsų darbų galeriją.


Kokiems tikslams tinka mūsų savidažiai antspaudai?


 Mes orientuojamės į laisvesnį formatą, todėl negaminame oficialių, įmonėms skirtų antspaudų. Tačiau, Jūs galite užsisakyti rekvizitams skirtus antspaudus. Taip pat, siūlome naudoti šiuos antspaudus adresui pažymėti, svarbiai datai įamžinti, linksmai žinutei perteikti ar paįvairinti dokumentus spalvotu intarpu. Be kita ko, antspaudais galite ženklinti savo produkcijos įpakavimus, ar dovanoti kaip suvenyrą! Yra begalė pasirinkimų, kaip panaudoti individualų antspaudą už ekonomišką kainą!

Vis dėlto, mūsų klientai savidažius antspaudus, dažniausiai, renkasi kaip būdą paįvairinti švenčių dekoracijas ar kaip akcentą, kuriuo puošiamos dovanos svečiams. Šiais gaminiais galima papuošti:

  • Vestuvių dekoracijas (pvz., galima atspausti iškilmių datą ir jaunavedžių vardus ant stalui padengti skirtų servetėlių);
  • Dovanų maišelius, kuriuose slepiasi atminimo dovanėlės svečiams;
  • Įvairią verslui skirtą atributiką ir t. t.

O jeigu Jus domina daugiau dovanų idėjų, užsukite į šią mūsų skiltį.

Svarbu paminėti ir tai, kad COLOP savidažiai rašaliniai antspaudai gali būti kelių skirtingų rašalo spalvų: mėlynos, juodos, violetinės, žalios bei raudonos (priklausomai nuo to, kokia rašalo pagalvėlė bus įstatyta). Šios pagalvėlės lengvai keičiamos, todėl, skubėdami pažymėti savo švenčių ar verslo atributiką, ir norėdami ją paversti žaismingesne, galite pasinaudoti šiuo savidažių antspaudų privalumu. Be to, COLOP įmonės gaminiai – ilgaamžiai ir patikimi, o jų atspausti vaizdai bei žodžiai yra itin preciziški.


Kodėl savidažiai rašaliniai antspaudai yra pranašesni už kitus?


 Poreikis spausdinti greitai, kokybiškai ir be galimų defektų, pažįstamas ne tik įmonių savininkams ir valstybės tarnautojams. Kai norite atspausdinti pageidautiną informaciją greitai ir tiksliai, o kartais panaudoti ir skirtingas rašalo spalvas, svarbu rinktis ne pačius pigiausius, o rinkoje jau išbandytus antspaudus. Juk, netgi kvietimai vestuvėms ar kita šios šventės atributika reikalauja  nemažai mechaninio darbo, kai norima daug kartų atspausti tą patį atvaizdą. Tokiais atvejais itin praverčia savidažiai antspaudai. Skirtingai nuo tradicinių antspaudų, jų nebereikia įspausti į rašalo padėkliuką. Stulbinančiam įspūdžiui sukurti, viso labo, reikia paspausti ir atleisti.

 Nors antspaudų naudojimas versle ar įsimintinoms progoms pažymėti gali sutaupyti laiko ir pinigų, ne visi antspaudai yra tokie ilgalaikiai ar su taip lengvai keičiamomis rašalo pagalvėlėmis, kaip COLOP firmos gaminiai. Šios rūšies antspaudai išsiskiria vienu lengviausių ir švariausių papildymo būdų. Keičiant pagalvėles, Jūsų pirštai liks švarūs. Taigi, šie antspaudai yra kur kas patogesni. Juos lengviau naudoti, atliekant mažiau žingsnių. Be to, užsisakant COLOP savidažius antspaudus „Gravidėjoje“, mūsų specialistai lengvai pritaikys juos Jūsų individualiems poreikiams!

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip gaminami įvairūs mūsų antspaudai, ar kaip teisingai išsirinkti vieną iš jų, apsilankykite šioje skiltyje.


Savidažis antspaudas – puiki dovana!


 Šiais masinio vartojimo laikais sunku kuo benustebinti. O ypač sunksudėtinga išrinkti dovaną žmogui, kuris, berods, viską turi. Todėl savidažis antspaudas , pagamintas pagal Jūsų individualų užsakymą, yra visada originali ir vienetinė dovana. Personalizuokite pasirinktą antspaudą, pasirinkdami norimą tekstą ar grafinį vaizdą, ir galėsite būti tikri, kad sukaktuvininkas ar kitos šventės kaltininkas bus maloniai nustebintas Jūsų parodytu dėmesiu. Savidažių rašalinių antspaudų gamyba mūsų įmonėje vykdoma, tik naudojant moderniausią įrangą, todėl galite būti užtikrinti prekės kokybe.


SaugomaĮvertinimas


4.92
(12 įvertinimai)